• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
maji, wow :slight_smile: tak to teda překvapil :slight_smile: po tom, co jsi říkala včera.
17. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
no, tak jsem na S. četla o věkovém rozdílu..no začíná mi to zas vrtat hlavou. Taky si nejsem úplně jistá, zda to chci..(teď)Takhle ve třech se máme parádně :pensive: :pensive:
17. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tan: Mě taky ne :grinning: , já už teď jinde než zde nediskutuju a max. někam koukám, jen když potřebuju věcné informace a rady - třeba teď skrz ten plodný hlen. Ale už jsem oslovila všechny adminy, tak uvidíme :slight_smile:.
tan, mne se to prave zda jako kravina, vzdyt v tech 80. letech se to beztak davalo spouste deti preventivne...

maji, bezva:slight_smile:
all a proč vlastně namáš fotku?
17. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
tan, taky jsem četla. Já nevím, u mě je zas nepřijatelný rozdíl cca rok, to mi to batole přijde ještě dost malé, aby skouslo, že se máma hlavně věnuje někomu jinému... Dva roky už je lepší, ale nám je teď taky fajn, takže já bych to (pomiňme-li další důvody) viděla tak na ty tři roky... Ale stejně, každé dítě je jiné a je to dost individuální - podle mě.
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
jani, no ulevilo se mi a to dost :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tan: Protože internet je plný šmíráků a závistivých chudáku :slight_smile:. Přimělo mě k tomu právě to, jak se sem Fire nabourala poprvé a kdákala něco o tom, že 5 milionů za barák je blbost. Tak jsem si pořádně uvědomila, že to tady čte kde jakej chudák a rozhodla se zůstat trochu víc v anonymitě. :wink:

Hodím něco někam na net a pak dám odkaz spíš vám do IP, než to dávat sem veřejně.
17. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
Holky, tak fakt jeden a ten samej chudák :grinning:
17. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
maji, házím odkaz na toho kozlíka: http://www.uservace.cz/
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
all - byla to ta, co jsi myslela?
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
maji tak to je super :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
janiiii, to je nadhera, uz mam tip na dovolenou na pristi rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tenhle uz nezbydou penizky, ale jela bych hneeeed :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: diky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Super, co? Taky se tam možná chystáme.
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
haha, tak my zabereme velkej apartman a vy malej, jo? :grinning: :grinning: :grinning:

ty jo, holky, ja jsem dneska dla na epinu 30,5cm obvod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: muzu jit rodit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning:
ty bláho, ty si ranař :grinning: :sweat_smile: :confused: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tobik mel 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, na zacatku jsem mela poblem vytlacit 15 :grinning:
17. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
Jaký je to pocit? Myslím vytlačování epina? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
s hormonama, co se uvolnáí při porodu ho máš razdva venku :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
jani, no nic prijemnyho to neni, ale je to balzam na dusi videt ty pokroky :grinning:
tan, tys pred porodem tech 31 dala? a kolik mela Verunka?
17. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
maji,klobouk dolu :slight_smile:

aer,nemyslim si ze by frejkova perinka v kojeneckym veku mela byt indikace k cisari. me se na to treba nikdy neptali. nikde. ja ji teda nemela. ale to by mela cisar pomalu kazda druha zena. prijde mi to jako blbost
s tou praci,ber to tak ze kdyztak pujdes na PN :wink:

copak se to tu delo? :confused:

jani,gratuluju k uspesne kontrole :slight_smile:. kika je fakt drobek :sweat_smile:
17. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
no toto, vcera jsem si dala na balkon vyvetrat nakupni tasku a dnes tam neni...doufam, ze ju uklidil Martin a ne ze uletela, to by me teda nastvalo :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
maji :sweat_smile:
tak snad ji uklidil martin :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: záleželo ti na ní hodně?
17. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
say, jenze to mi prijde docela nepravdepodobny...posledni dobou o co si nereknu, ze potrebuju udelat, to nevidi :sweat_smile: tak ze by ho najednou chytlo zrovna uklizeni veci z balkonu... :confused: ach jo, byla uplne nova, koupila jsem si ju vcera :confounded:
17. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
jani, jo, konecne jsem nemusela chodit z obchodu s igelitkou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a byla pekna cervena s kytickama :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
Tak nezbývá než doufat :wink: njn...
17. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
hormony blby, me se z toho chce brecet :grinning:
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
maji, klid, ja jsem z takovych veci schopna brecet i netehotna :sweat_smile: :grinning:

no uvidim co mi zitra rekne gyndarka a jestli v nemocnici vyhrabou tu moji zpravu:slight_smile:
17. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
aeri, dik, ja si obcas pripadam jak pako :wink:
17. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.