• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji,tehotna nejsem a taky bych kvuli tomu brecela :grinning: :grinning: :grinning:

copak to tu dnes bylo za slecnu? :sweat_smile:. jsem to nestihla precist. moc rychle smazali
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
say, nekdo mel potrebu rypat do All :wink:
17. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
jakoona ta taska stala nejakych blbych 40 korun, ale ja se tak tesila jak pujdem dneska na nakup, ze si ju vezmu sebou a konecne mi jednou treba neprdne ucho na igelitce :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
ach jo, to nepochopim toto :frowning2:. nevim proc si nekdo takto musi lecit mindraky...
17. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
say, no jo, jsou i takovi, to nema cenu resit... :unamused:
17. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky, mate IP :wink:
17. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maji, gratulka, já dala jen 2krát max. 30, Veru měla při porodu 34, při propuště si to sedlo na 35 :slight_smile: jen jsem si trochu trhla sliznici, docela to krvácelo, takže tam dal steh. Ale na to, že se jmenuje Vokroj to dopadlo skvěle, řekla bych :grinning:
17. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
tan, Vokroj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ted jsi me pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
njn, ale je mladý a snažící se..já teda věděla tady od jedný koníkovky, že je tam jistý Endy Garcia zamlada- doktor Vokroj..no a když přišel, fakt Endy Garcia, ani se nemusel představovat :grinning: Na studenském ústavu je gynekolog Šuk, tak toho nikdo nepřekoná :grinning: nebo MUDr Robert Mudr v nemocnici Pod Petřínem :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: řehtám se tu :grinning:
17. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
ja taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
17. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
akorat by me zajimalo, jak se zbavila tech strii :sweat_smile: http://www.octomomma.com/
17. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
proc ja se namaham ucit tobika slova jako "konik", "kyti" apod.? :sweat_smile:
pak pred nim jednou reknu "pizza" a uz to umi :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
No to je teda drsné :sweat_smile: hm..ty strie teda..to jí asi odřízli celý břicho při tom císaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je blbost, že nebyla na plastice, to není možná, aby se něco takového stáhlo na ploché břicho..vždyt i ti ex-tlustoprdi musí na plastiku.
Celé je to teda divné :confused: teprve po těch 8erčatech se začíná starat víc o sebe než o druhé..když už má doma 6dětí :angry:
17. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
co s koníkem, kytí.. :grinning: je lepší si říct o pizzu :wink:
17. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
ty jo, ti dva doktoři jsou úplně mimo! Máchání v potoce je bomba :slight_smile:..kdo látkuje, tak většinou používá ekoprostředky na praní :angry: :angry: :angry: a neslyšela jsem o matce, která by 6tt látkovala a pak přešla na jednorázovky, i spousta zarytých látkařek třeba 1.měsíc jednorázovky, neb mají strach se vrhnout na látku nebo jsou unavené..nebo je ještě nenakoupily..pak začnou látkovat.
17. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Maji: Tobik je chytrej kluk, taky bych si dala :dizzy_face:. Pizza je důležitý slovíčko :grinning:.

No, dneska už si dám tak maximálně popelečně-středovej kus suchýho chleba :grinning:.

A s tou ovu teda fakt nevím...rejpe mě levej vaječník a nemám vůbec chuť na jídlo a to jsem ještě pár dní zpátky žrala jak kyselina. Tak uvidíme, zahulíme :sunglasses:.
17. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: tak je to se vším - marná snaha :grinning: :grinning:

tan, zajímavý článek. Možná by těm pediatrům neškodilo prvně si ověřit, o čem je vůbec řeč, než něco plácnou do médií. Mě mudra dnes za látkovky nepřímo ocenila: že prý u nás ekzém na dupce moc nehrozí, když ji má pěkně v bavlně :slight_smile:
17. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
a ta diskuze pod tím..jen jsem jí prolítla..90% proti látce :slight_smile:

all, super motto :grinning:
17. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky, tak muz dorazil domu a doma ho cekala plisen ve sprchaci, kterou jsem tam dneska objevila a zavirovany notas :angry: snad se mu to podari dneska preinstalovat, nevim co bych cele dny delala, ted mam jeho firemni :slight_smile:
17. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:,
Ady, tak to je fajn, že jste zase spolu. Co prcek? Už se umoudřil, nebo chce pořád na výpravu? Překecej ho, ať počká na jaro. :slight_smile:

Holky, ten článek je divnej, řekla bych že ani není moc jasný, o čem je řeč a že to psal nějakej diletant. Ale co by člověk od médií čekal :confounded:. Já budu látkovat na 100%. Tchýně má po svých 4 dětech dokonce ještě nějaký plíny schovaný!!! :grinning:
A nejsou ani v děsným stavu, protože pečlivě všechno vyvařovala a sušila pokud možno na slunku. Možná bych chtěla zkusit i BKM, ale o tom nemám ještě načtenou žádnou literaturu a nevím, jestli by to šlo třeba až od vyššího věku.

Jinak jsem právě konzultovala s Dr. a strašně se divila, proč jsem si ve svým věku!!! nepřišla pro Postinor :sweat_smile:.
Tak jsem jí řekla, že nemám důvod a že mě to vůbec nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a tak mi udělila odbornou lékařskou radu...
Tak počkejte a uvidíte :grinning:.

Tak jdu psát závěr :stuck_out_tongue_closed_eyes: To zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
all, už u konce? :slight_smile:
Holky, stal se zázrak, kéž by se opakoval..můj nespavec spal 21-5:30 :confused:
18. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
pak do 7:30 a to jsem jí vzbudila. Na to, že jsme doposud měli rekord 5hodin v kuse :grinning:
18. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
dobre ranko, holky, u nas taky zazrak, Tobik vecer usnul dobrovolne uplne sam ve svoji postylce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale v noci ho Martin musel chudak 4x prenaset zpatky :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
adel, drzim palce na kontrolu!!!!!
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
Adél, fajn že je muž doma, on už si poradí s plísněma i virama :wink:

tanuki :slight_smile:
maji, Tobíka zdravíme :sweat_smile:

jinak dobré ráno, my balíme :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
u nas noc bez probuzeni :dizzy_face: . spala do 7, to si ji eda vzal do kuchyne,koukali spolu na hokej a me nechali spat do pul 9 :dizzy_face:

adel, drzim palce at je kontrola ok :wink:

tan, tak jste meli taky fajnou noc :slight_smile:. kez by jim to vydrzelo vid :grinning:

maji,tobik je sikulka :slight_smile:

jani,kampak jedete?

all, to jsem zvedava jak to s tebou dopadne .-)
18. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Tan: Jj, už konec, ale už mi hoří koudel za zadkem :sweat_smile: - za měsíc musím odevzdat svázáno, opraveno, atd.
Fuj, jen to píšu, tak se mi svírá žaludek :pensive:.
18. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.