• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
nazdarek :slight_smile:
ty jo holky, vy mate zlate deti :slight_smile: to bude tim pocasim, dneska je tam tak spavo :slight_smile:
my na KO super, fakt jsme i s M.moc stastni, maly se sice sune hodne dolu, doktorka ho drbla do hlavicky :grinning: ale cipek je na tom o poznani lepe CS 3, porad musime lezet, netulit se a odpocivat, ale mam radost, ze nemusim do nemocnice :slight_smile: dalsi KO za 3 tydny
18. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
adelko, super, gratuluju k dobrym zpravam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Jé adel, tak čípek pracoval, ale směrem nazpátek, to je krása :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
diky moc holky, jsem fakt moc rada doma mi bude mnohem lip a kdyz za mesic porodim, tak uz to vadit nebude :slight_smile:
18. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Ady: Super! Gratuluju :slight_smile:. Lukášek je chytrej kluk a rozmyslel si to - počká si na pěknější počasí :slight_smile:.

Já už se tak těším na jaroooooooooooo :dizzy_face:
18. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
ja taky all :grinning:
18. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Adél, gratuluju, že to takhle dopadlo :slight_smile:

say, jedem s kámošema na hory, až do neděle :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
tak si tu užijte :dizzy_face: tichá závist, my jdeme zítra k Mudře, to sjem zvědavá, jak dopadneme, přijde mi, že to není dobrý a zároveň to úplně není na atb..blbá situace
18. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Jani, uzijte si hory!:slight_smile:
Ady, bezva, mam radost, nekdy se za tebou stavim, muzu? Kdyz uz nemam PN:slight_smile:

U me dnes KO taky dobry, z tech kycli si pry nemam delat starosti, mam si teda skocit za tim ortopedem, ale mudra se netvarila nejak tragicky, ze kdyz se zvoli vhodna poloha pro porod, bude to v pohode:slight_smile:
Pohlavi neodhaleno, mimco spalo a nohy melo krizem:slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
aeri, super, vidis, ze to neni tak tragicky :slight_smile: jeste me napadlo, ja mam spatne vyvinuty kycle a nikdo se me na to neptal a rodila jsem normalne... :wink:
18. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Díky, my jedem :slight_smile:
těch bebechů :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
jnai, tak krasnej vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
aer, no já to už dýl tipuju na holčičku, uvidíme :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
tan, to jsi ale snad jedina:grinning::sweat_smile:
18. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
no, obecně si myslím, že to spíš pozná maminka, co to nosí v bříšku..ale taky si maminka, která si původně přála holčičku, mohla vsugerovat, že to bude chlapeček, aby případně nebyla "zklamaná" :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
ahoj holky
aer jasnacka, budu rada :slight_smile:
holky zacala jsem trochu spinit,mam volat mudre,nebo pockat do rana?
18. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
tan, tak treba to bude muj pripad:grinning: ja jsem vzdycky touzila po holcicce, a ted jsem fakt temer presvedcena, ze to bude kluk, jednak mozna proto, abych teda nebyla zklamana a pak taky proto, aby si chlapecek nepripadal nechtenej :sweat_smile:

ady, ja bych volala, ale ja jsem starej plasan....
a taky bych si asi zobla Ascorutin
18. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
adel, řekla bych, že to může být úplně normálně po tom vyšetření, jak se tam trochu šťourala..ale za poradu nic nedáš i klidně zajet na kontrolu do porodky
18. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
já jsem taky jednou (zbytečně) jela do porodky, když jsem divně špinila po tom Hamiltonově hmatu
18. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
prsoim Vás, vyplňuju mamce letenku a je tu Ms/Mrs/(Miss to vim, že ne :grinning:)?
18. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
aer ja jsem mela uplne stejne, na jednu stranu jsem touzila po holcicce, ale na druhou stranu jsem vzdycky chtela prvni chlapecka :grinning: a kdybys vedela jak jsem ted stastna ze to bude kluk :slight_smile:
ascorutin se v tehu nesmi, ne??? :confused:
tan taky si myslim, ze je to normalni, neni to nic vazneho, kdyby se to nejak stupnovalo,tak zitra nekam zajdu
18. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
ady, jo, v pribalaku je to napsany:slight_smile: ale pisou to i gyndarky, pri spineni, v podstate je to jen vit. C a rutin, kterej je normalne obazenej v nekterych potravinach, treba pohance
18. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
aer diky za info :slight_smile: no doma ho nemame a zatim to neni nic vazneho, takze na to zatim kaslu
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
juu ted mi psal Mirek ze zitra bude kocarek :slight_smile: uz se tesim :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Ady: a nemůže to být po té dnešní kontrole? Terezka (ségra) taky vždycky krvácela po prohlídce.

Holky, koukněte...baba je teda děsná :grinning: , ale je to praktický, zvlášť pokud kvůli těhu nebo po kojení nakupujete nový prádlo.

www.youtube.com/watch?v=b2P_LKYZzgo
18. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Je Ady a jakej bude? Na kočárky jsem úchyl :grinning:
18. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
ady a jakej teda????

my ho mame uz objednanej :grinning:
18. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
ta pani ma nahodou uzasny hlody:grinning:
18. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
aerin: :grinning: Jo, ale já bych se jí asi bála :grinning:
18. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
all no me by ta zenska asi zabila :grinning: vcera jsem sla suverene kupovat podprsenku pred tehu jsem mela 70B max :grinning: no a vcera jsem si zkousela 75C a D a bohuzel kruta pravda C bylo male, takze jsem dneska objednavala svoji prvni Dckovou podprdu :grinning:
kocarek tento http://www.svetkocarku.cz/files/240/jumper_x_c2.jpg
18. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.