• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Ale líbí se mi to - taky mám nějaký podprdy, co nesedí nějak ideálně a teď už si na to budu dávat větší pozor...
Prostě jsem nevěděla, čeho se chytit, jen jsem to oblíkla a když jsem měla pocit, že to sedí, tak jsem to vzala a šla a pak mi to všelijak nesedělo, což je třeba u teňoučké halenky dost problém, když mi při tlumočení lezou kozy přes :grinning: a nemůžu si tam moc šahat a upravovat :grinning:.
18. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
Ady: kočárek krásnej :dizzy_face:. Mě se líbí přesně ten, jen v zelenkavé a trojkolka :dizzy_face:.
Aerin a co ty?
18. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
all ten zeleny mi prisel moc kriklavy, videla jsem ho v prodejne a fakt byl az moc videt :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
jeee, ta zenska byla v Naha jsi krasna :grinning:
taky se chystam na novy pradlo...ale asi az se trochu ustali kojeni at si nekoupim o tri cisla vetsi a pak mi nelezi ve skrini :grinning:
18. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
jinak tady je odkaz na tu jeji prodejnicku :slight_smile: http://www.lechaton.cz/
18. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
maji ja jsem taky chtela az pozdej, ale muz mi uz prikazal si tu podprsenku koupit, protoze jsem vypadala fakt docela legracne :grinning: ale hlavne jsem objednavala kojici schvalne takovou, ktera se prizpusobi velikosti tak snad se bude dat nosit :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
juj to jsou ceny 4000 bych za podprdu teda nedala :sweat_smile:
18. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
:dizzy_face: prádlo teda krásný... :dizzy_face:
Ty ceny teda děsný, ale moc pěkný věci... :dizzy_face:

Já jsem se teď buchla do těchto bundiček: http://www.crackonosh.com/page.php?stromid=28&sekce=produkty&page=Produkty&lang=cz

hlavně tu purple chci, ale musím teď chvilku počkat, aby z toho m. neměl osypky :grinning:.
Asi převezmu péči o finance sama :grinning:.

Ale jestli bude miminko, tak stejně začnu škudlit pro prcka a nekoupím si ju :sunglasses:
18. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
all a co pocity? myslis, ze se zadarilo?
18. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Ady, já nevím...myslím si, že ne...tak nějak pocitově. :sunglasses:

Vzhledem k tomu, že se mi teprve teď tak nějak ustalují cykly a tělo bylo fakt hormonálně zamrzlý a Dr. mi dala ten Utroš(kterej jsem ale hodila do koše), tak by to byla asi příliš velká náhoda... Tak nějak cítím, že bylo správné HA nebrat, vyčistit tělo a trochu se poznat... a pak na to trochu cíleně vletět...Nezdá se mi, že bych momentálně byla ten typ, o kterej se chlap JEDNOU nechráněně "otře" :grinning: a hned je z toho miminko :slight_smile:.

Ale pokud jo, budu ráda...to asi známe každá, že je člověk nejdřív nervózní aby nebyl, pak se s tím tak nějak vnitřně smíří a začne se těšit a když nakonec fakt zjistí, že není, tak je mu to líto :grinning:.
18. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
all presne :grinning:
ale tak uvidime jak to nakonec dopadne :slight_smile:
ja jsem konecne dozehlila, vyprala a povesila dalsi pracku detskeho obleceni a uz mam konecne veget a cekam na manzilka az mi uvari veceri :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
joo, to jsem taky zazila....to mi bylo 16:grinning:
18. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Já už to dneska taky balím. Mám tak půlku závěrečné stati, zítra dodrbu zbytek, příští týden poznámkovej aparát, v pondělí to nechám vytisknout, prohrabu se chybama, podoplňuju, poopravuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ble, na to si budu muset koupit nějaký oříšky a minerálku :grinning:
Svážu zanesu na ústav a až mi to vrátí, tak to asi pobliju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
all :grinning: sikula to je dobry pocit, kdyz dodelavas uz jen takove blesky... :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
Adélko: ani ne, on ten poznámkový aparát jen nejhorší "oser" :cry: - omlouvám se za vulgaritu :sweat_smile: .
Pak si to chce přečíst ještě náš farář (nevím proč a je mi to divný :grinning:) a pak to hodím asi do koše :grinning:
18. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
kde jste zenske??? :slight_smile:
ja jsem se dneska ve 4 rano vzbudila s oteklyma rukama. Snubak a zasubak se mi podarilo sundat, ale s jednim prstynkem stale bojuju :frowning2: nemate nejakou radu?
19. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
pod ledovou vodu, pak ještě olej?
19. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
uz je dole :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Maji: Co ty? Nejela jsi už? :wink:
19. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
hezke odpoledne :slight_smile:

taky na maju myslim. ale slibila ze az pojede,hodi info :grinning:
19. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Holky nemáte tip na nějaké eko-bio srandy, např na WC, podlahy, atd? Dnes jsem za pár věcí od Ecoveru utratila tisícovku a to mi přijde za tu trochu chemie dost peněz. Používat klasický srajdy je ale pro mě nepřípustný, tak možná budu zkoušet Frosh, jestli teda není ještě dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.

Tan: Vy žijete myslím taky eko, ne? Smím se zeptat jakou značku preferuješ?
19. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
jeee, holky, jste hodny, ze na me myslite, ale tady se nic nechysta, vzdyt to rikam, ze rodim az v dubnu :grinning: jen jsem uklizela a varila a jeste dodelavala Martinovi nejaky veci do skoly, tak nebyl cas nakukovat :wink:

all, ja mam bezva tipy, co potrebujes? :grinning:
na podlahy je vybornej mydlovej sliz, to samy na prani, WC ocet+sůl a rano vydrbat a aj na vetsinu ostatnich ploc si vystacim s octem, citronem a soli :wink:
19. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
19. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
Maji: ocet taky používám, ale na WC mě to nenapadlo. Můžeš mi to prosím nějak konkrétněji napsat? Kolik, co kam, jak? Určitě to zkusím.
Já jsem na tohle hrozná, pořád bych jenom šudlila a šudlila a dezinfikovala a dezinfikovala (matka zdrav. sestra :grinning:) a jen s těma "odbornejma dryákama" mám dobrej pocit, že to máme doma pěkně čistý :sweat_smile: :grinning:

Jo a když už jsme u toho...čím drbete troubu, když neeko srajdy nee?
19. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
my pereme v Sonettu, když zrovna nedostanu ke svátku Palmex :grinning: wc Savo, tablety do myčky a leštidlo Ecover, jar Ecover.. no a právě včera jsem po dlouhé době konečně koupila sodu, že zas udělám sliz :wink:
Tak já jdu na pseudozkoušku, beru s sebou dítě :wink:
U nás dnes diskuze na téma 2. mimi, moc dobře nedopadla :pensive:
19. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
all, troubu jsem vzala naprosto neeko nejsilnejsim odmastovacem, kterej jsem sehnala, protoze to byl vazne humus nejvetsi, buhvi jak dlouho tam ty zapeceny sracky byly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

z toho zachodu vyberu skoro vsechnu vodu, naliju tam odhadem asi deci octa, nasypu hrst soli, necham pusobit a po nejake dobe to vydrbu kartackem..a zachod zari cistotou :grinning: tak me napada, ze uz jsem nemela dlouho rozebrany prkynko, tak se do neho jdu asi pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak at ti zkouska vyjde :slight_smile: nad cim jste debatili? manza nechce? :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.