• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tady zase mrtvo jo? :confused:
1. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
Ale ne, zase jsme se s chlapem trochu chytli a než jsme si to ujasnili, tak bylo odpoledne, tudíž se výlet, který jsme si říkali, že bychom mohli někam zajet, nekonal, a včera zas bylo hnusně...
1. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Bré ráno... ach jo, bolí mě v krku a mám supr rýmu...
2. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Emi k tvému dotazu:
kočárek máme přes polský ebay z italského obchodu. Když se porouchá, myslím, že ho můžeme nějak v chiccu nechat opravit, to přesně nevím, musela bych se kouknout na Ochranu spotřebitele.
Přišel za strašně krátkou dobu - objednala jsem, požádala ten obchod o číslo účtu, oni napsali číslo účtu a že teda posílají (dřív než jsem zaplatila!!!), já zaplatila internetovým bankovnictvím - příkaz k úhradě v eurech. a nějak do týdne byl tu, přivezlo ho ppl.
2. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
jani, tak to jsme na tom stejne...taky jsem ani nesla do skoly, protoze s Tobikem oba kaslem a plny nosy...des a hruza :frowning2:
2. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ach jo, kde jsme to nabraly? Odpo asi skočím do lékárny... snad je něco proti bolení v krku i pro kojící matky :sweat_smile:
2. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
tak jo, dik jani:slight_smile: snad to klapne..stoji 6000, takze neni to nejaka hruza, kdyby to nejak nevyslo...
jinak ja mam dneska den....nase auto vi presne, kdy je nejnevhodnejsi doba na to se porouchat....takze uprostred magistraly se na to proste vykaslalo a vyplo baterku a cau....ja mela byt za 5 minut v praci..takze jsem letela a dobehla az ted..uplne me boli v krku a bricho :rolling_eyes:
2. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Jako toho, že by kočárek třeba nedošel, že by ho neposlali bych se nebála- co jsem jednala se zahraničím, vždycky slušní, a na ebay by jim pak stačilo dát nějaké negativní hodnocení a ten obchod by si už nemusel ani škrtnout...
autíčko fajne.... tak se vydýchej
2. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Jupíííííí! Zkouška udělána, takže semestr podzim 2008 poměrně úspěšně ukončen :sweat_smile: pana profesora obejmout a dát mu pusinku :sweat_smile: :sweat_smile:

Poraďte mi: růžový, modrý, fialový, oranžový nebo žlutý? :wink:
2. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
gratuluji :grinning: fialovy..nebo zeleny:slight_smile:
2. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
a co jani? :confused:
2. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
ib podle me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
zelený není v nabídce... fialový je pěkný, ale žlutý má zas pěkný pytlíček :grinning:
2. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
jeeee...mooncup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je jedno..stejne pak bude zasly ne? :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
2. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
ale tam je i zeleny:slight_smile: a ja vim, ze to je lady..me to jen prijde stejne..:grinning:

http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/
2. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
jo, přes to jsem se tam dostala... ale když dáš objednat, vyjede ti ta stránka co jsem tu házela a když dáš už přímo výběr barvy v objednávce, zelená se ztratí... ale asi půjdu do žluté..ach jo, chtěla jsem aby to ještě nebylo aktuální, ale co se dá dělat.
2. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
ty to chces kvuli pytlicku,. ze jo?:grinning: me chybi ms:frowning2: kde je ta holka moje zlata? :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
tak mě teda nechyběla vůbec :grinning: ani ne kvůli pytlíčku, ale je super že tam je... hlavně kvůli barvě, dyt víte, že sem úchyl přes barvy :grinning:
2. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
tak mne se libi modrej a oranzovej :grinning: i pytlicky:grinning: a fialovej taky:wink:

chjo, za hodku a kus jdu na tu gyndu:frowning2:
2. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
me se libi ty ib nebo co to je..:grinning: samozrejme kvuli barvam..az bych se mozna nechala prekecat na latkovky kvuli tem...nevim co to je..svrchnaky?:grinning:
moje ms prisla, nebolela, odesla..a byl zase klid..ted citim, ze neco neni tak jak bylo..:grinning:
2. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
nene, emi, to je na tom to nejlepsi, jsou to aio=all in one:grinning: takze je to plina i svrchnaky dohromady :dizzy_face:
uz mam ty cokoladovy taky doma :pensive:
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
jako ze das jen to a je to vsechno? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: jako jen to barevne??? :confused: :confused: :confused: :confused:
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
emi ono to má v sobě už prefold a vkládačku :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
hej to chci...budu v tom mit velky zadek?:grinning: :grinning: jak se to jmenuje celym jmenem?:slight_smile:
aerin neboj, lepsi gynda nez zubar a alepson budes vedet, co se deje:slight_smile:
2. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Zadek v tom nejni zas tak velký jako v jiných specialitách :slight_smile:
teď to myslím je Bitti d'lish
2. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
http://www.branakdetem.cz/_1105.htm
emi, ale koukni na tu cenu :sweat_smile:
2. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
aer samozřejmě u mudra držíme palce, aspoň si budeš jistá, co se děje :wink:
doprdele :grinning: :grinning: :grinning:
kdyz ja nevim, co mu mam vlastne rict :sweat_smile:
mam si s sebou vzit grafy, nebo ne.....?
2. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.