• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jeeezis, ja si tu zas pripdam jako to nejvetsi prase.....ste nejaky vadny, s tim uklidem, neee??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
ale jako abyste si nemyslely...savo mame doma taky (na plisne v loznici :rolling_eyes: ), nasla bych aj nejaky Bangy, Cility, Domestosy apod. ale snazim se to pouzivat minimalne...
jo a neeko pouzivame osvezovac na zachode a Jar, ale jak ho dopotrebujem, tak chci koupit Frosch :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
aeri, ja hnizdim, ber to tak :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Aer: Já s tím vadná su a poznamenala mě matka zdravotnice :grinning:.
Ale jinak su přizpůsobivá, 4 roky na koleji s pankáčema mě naučily přizpůsobivosti a rozhodně mi zvedly imunitu :grinning:. Skautské třítýdenní tábory rovněž a expedice do Rumunska taky :grinning:.
Spíš to mám teď co máme kompletně zrekonstruovanej byteček. Od základů je to všechno nový a čistý a tak si to tak chci uchovat, dokud nepostavíme a to jen tak hned nebude. Manžel ještě den před svatbou večer usazoval novou záchodovou mísu :grinning:.
19. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Tan: to znám - já jsem dostala pod stromeček od tchýně 6 kg arielu, ariel roztok, 3 aviváže Lenor a 2 Vanishe :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
úspora peněz dobrá, ale jinak ... :sweat_smile:
A taky jsem dostala od všech klientů nějakou kosmetiku nebo čokolády, tak máme doma teďi 9!!! nových sprcháčů a samej Avon nebo Oriflame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
doprcic, kterej blbec (jasne ze ja) tak moc utahl srouby na prkynku?!?! ted me bude celej den zrat, ze jsem ho neumyla :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
nazdarek :slight_smile:
tak to my jsme naprosto neeko :angry:
pereme v palmexu a Lovele na zachod mame Hapric max a podobne hnusy, na nadobi jar a ve sprse sprchove gely :rolling_eyes: asi bych s tim mela neco zacit delat.
ja sjem dneska po dlouhe dobe luxovala (normalne to dela M.) utřela prach a vyprala dve pracky, ted me ceka uz jen to zehleni dalsich oblecku pro maleho a pak uz veget :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
tan at ti zkouska vyjde :slight_smile: a co ta debata? procpak to nevyslo?
19. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
adel, uz se nemusis setrit? :grinning:
19. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
jo a sprchovych gelu mame taky pozehnane, dostavame to snad ke kazde prilezitosti...ale stejnak se vetsinou myjeme mydlem :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Maji: My jsme si z toho s m. dělali srandu, že holt asi smrdíme, když dostáváme tolik sprcháčů :grinning:.

Holky, úžasný je tohle mýdlo z Manufaktury: http://www.a-cosmetics.cz/bylinne-mydlo-s-mandlovym-olejem-levandule-modra-detail.html

Jsou po něm krásný ruce, nevysušuje a hrozně dlouho vydrží :dizzy_face:.
19. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
maji no mela bych ale vysat 2 mistnosti a chodbu neni zas tak namahava prace :slight_smile: uz lezim :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
all, my mame ted nejaky s okurkou a je taky bozi, vubec nevysusuje a krasne voni :dizzy_face:
adel, tak to jo :grinning: ja uz nevim co delat abych toho prdichvosta popohnala z bricha ven...doma je cisto a cistit cisty veci me neba :grinning:
19. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
maji :grinning: musite ho popohnat tulenim, sprskou, drepy apod... nebo treba rychlejsi prochazka???
19. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
adel, vcera jsem hodinu opravdu ostrym tempem krizovala ulice Poruby s kocarkem a s tim to teda je fakt makacka...a co myslis? pobolivalo me aspon neco? :rolling_eyes: jak tulen si pripadam a mm uz je z toho nervni, kdyz mel doted utrum :grinning: drepu apod. udelam za den k Tobikovi tolik, ze uz na me taky neucinkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz
maji a co schody? to si holky taky "pochvaluji" a ten ricin. olej?
19. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já z té diplomky porodím asi taky... :grinning:
Maji, sedni si, začni psát diplomku a do hodiny jedete. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
adel, schody uz jsem zkousela taky...6 pater...akorat jsem funela, ale jinak nic :unamused: ricinak beru jako posledni nadeji, ten kdyztak pristi tyden, pokud nic :sweat_smile:
all, no to je fakt, ze bych mela mozna aspon zjistit o cem ze to vlastne mam psat... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
maji toto jsem nasla na diskusi o tom ricin, oleji

1. Stimulace prsních bradavek

Tato metoda je používána i na některých porodnických odděleních ke zkoušce zátěže při kontrakcích. Minutu až dvě si silně třete bradavky, následuje dvě až tři minuty přestávka a pak se postup opakuje. Toto dráždění může vyvolat děložní kontrakce. Jestliže tímto způsobem nastanou kontrakce během půl hodiny, znamená to, že děloha je zralá na porod.

2. Klystýr, půst

Představuje neškodnou, ale účinnou metodu. Udělejte si klystýr a pak musíte celý den dostatečně pít. U mnoha žen poté spontánně nastanou kontrakce. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na což děložní svaly reagují silnějšími stahy.

3. Přirozené prostaglandiny

Tyto jsou obsaženy v mužském spermatu. Pokud je tělo ženy připraveno na porod, stimulují tyto hormony kontrakce. Při použití této metody pomáhá, když je žena silně vzrušena a stimulována, neboť pak i ona vylučuje dost prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. Prostě jakým způsobem jste si broučka udělali, takovým způsobem mu ukažte cestu ven

4. Kořeněné nápoje

Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
Zmíněná koření lze také použít i ve formě éterických olejů ze skořice, hřebíčku, zázvoru a verbeny v základním oleji (olivový, slunečnicový, mandlový) na masáž břicha nebo do teplé koupele. Zvýšení účinku dosáhnete, pokud si před masáží břicho zvlhčíte horkou vodou, čímž urychlíte vstřebání oleje.

5. Homeopatické prostředky

Tady je důležité upozornit, abyste je užívala jen na základě doporučení zkušeného homeopata. Nejčastěji se používají tyto: Caulophyllum, Cimicifuga, Kalium carbonicum, Nux vomica, Pulsatilla, Sepia.

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.
19. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
adel, asi o vikendu uvarim koreneny napoj :grinning:
19. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
maji ja si myslim, ze uz dlouho cekat nebudete :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
ja se nevyjadruju, jsme naprosto neekologicka rodina :frowning2:.
a bohuzel i lina a bordelarka :pensive:
19. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
say, jupi:grinning: my taky:grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
adel, diky, taky uz jsem tam nakukovala :grinning: :grinning: :grinning:
say, aeri, no co, no, hlavni je kdyz jsou vsichni spokojeni, ne? :grinning:
19. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
my jsme líní, bordeláři, aspoň eko :grinning: Jo a taky se hlásím do klubu hromad sprcháčů. Tchýně dostává Dove, tak to pak distribuuje mezi mě a švagrovou..tuhých mýdel máme igelitku..aspoň je na sliz-jenže na něj stejně kupuju jelena..
Jojo, Martin se dalšího dítěte bojí..že si chce užívat, že by zas byl sex.živoat slabý, že je mlád a chce řádit :unamused: a že třeba za rok, no..to bych byla dlouho doma bez praxe :wink:
19. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak jsem si sla v 1 lehnout, motorova mys se mi samozrejme vzbudila sotva jsem lehla. moje snaha o uspani byla marna, tak si hrajem v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: . doufam ze mi to aspon rano vynahradi :sweat_smile:

tan, tak treba si to rozmysli :wink:
20. únor 2010 ve 03:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
teda Say :grinning: To snad ne! Doufám, že ještě spíte!

My jsme měli moc zajímavou a vášnivou noc - s kýblem u postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
M. chytnul asi ty rotaviry, co jsou teď všude... V sedm mě ještě zval smskou po práci na procházku a svařáček a v 8:30 už zvracel :pensive:.
Ale vyhodil to, pak ještě jednou a dneska už je mu fajn, tak vařím mrkev, černej čaj, adt...
a to jsme dneska byli pozvaní k rodičům na pečený nakládaný žebírka :sweat_smile: :cry:, tak si dáváme místo toho vařenou mrkev, koukáme na Krausa, čtem si nahlas romaneto Smrt svatého Xaveria od Arbesa :grinning: a já průběžně uklízím a očekávám kdy na mě taky přijde záchvat blití :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Tan: to je těžký... já sama nevím, jak bych se k takové situaci postavila... Na jednu stranu je nejlepší a nejvýhodnější mít druhé mimi teď, na druhou stranu si uvědomuju, že chlapi jsou prostě chlapi, i když jsou sebevíc charakterní, skvělí a morální a bála bych se časem druhé mízy...
Schwer zu sagen...

Třeba se to za pár měsíců změní :wink: a nebo to příroda vyřeší za vás... :wink:
20. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
tan to je tezke...
my teda planujeme druhe mimco pozdej, az budou malemu tak 3 roky, taky kvuli moji skole a hlavne kvuli bydleni...
20. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.