• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji uz rodis????
20. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
adel, to vis ze jo :grinning: :grinning: :grinning:
byli jsme obehnout obchody :wink: a ted si pujdu udelat ten odvar na vyvolani porodu :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
maji :grinning:
prosim te beres do porodky i dudlik? A co bavlnene pleny na pusinku a osusky na koupani?
Jo a co obleceni pro prcka? Pry je lepsi mi vlastni, tak ja fakt nevim :frowning2: kosile neberes? Budes pouzivat erar? a poporodni kalhotky mas jake? Ty pratelne nebo jednorazove?
20. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
tak mi usla v 5 rano a vstavala v pul 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . takhle malo jsem nikdy nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

adel,dudlik jsem sebou mela, ale stejne nedudlame a ze byli snahy :grinning:. obleceni pro juli jsem mela az na cestu domu. v porodce jsem pouzivala jen erar. jak pro sebe,tak juli. poporodni kalhotky jsem mela jednorazove a ty si treba preprala.
20. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
say diky moc :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
adel, dudel neberu. obyc plinky mam sbaleny dve, ale davali erar, tak budu pouzivat spis ty a obleceni taky, jen na navstevy mam jedno frajersky a pak az na cestu domu :slight_smile: kosile nevlastnim, takze taky erar :grinning: gatky mam sitovany z lekarny asi troje :wink:
20. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Holky, ještě jeden nechuťácký dotaz :sweat_smile:

Čistě bílý netažný hlen se vyskytuje už asi 4 dny a změnil strukturu na tažný a mírně se zbarvil do "žluta". Dá se z toho něco poznat? Vypovídá to něco?

Děkuji moc za rady :wink:, už nevím, čeho bych se chytila :sweat_smile: :pensive:
20. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
all tak to netusim, tazny hlen by mel znacit ovulku kukni sem http://merenibt.xf.cz/index2.html
20. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
all, tak šup na to :grinning:
20. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
maji uz? Jaky byl odvar? :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Holky tak uz jsem nacancala postylku, reknete ze to neni brzo :slight_smile: uz se mi to prat nechce :grinning:
rikala jsem si, ze to prikryju dekou a tak se na to nebude prasit, myslite, ze to staci?
20. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
adel, klid az neco bude, tak se ozvu :sweat_smile: odvar jsem udelala silene silnej, ale statecne ucrcavam...byli jsme na prochazce a vybehla jsem schody...ale zatim stejnak nic a mimouse citim vysoko... :wink:
20. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
maji urcite uz dlouho cekat nebudes :slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
no maximalne mesic...co to je, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj ženy, tak blití mě zatím nepostihlo, mám naklizeno, nakoupeno a shlédla jsem 2. díl Kmotra. Už mi z toho šibe, tak zítra nechám m. doma a půjdu s kámoškou do superstyl caffe :dizzy_face: ať mám pak z čeho blit, až to na mě přijde :grinning: :grinning: :grinning:

hleny vzdávám, buď su, nebo nejsu :sunglasses:
stejně nechápu, jak může někdo tu metodu používat jako antikoncepční a PLNĚ na to spoléhat :confused:. Já mám pocit, že kdybych chtěla mít jistotu, tak by nám to vyšlo tak 6-8 dní v měsíci :sweat_smile: a to si při naší spotřebě 2 tuby Pharmatexu za měsíc, fakt nedokážu představit :grinning:, ale aspoň bysme ušetřili :grinning:

Nic jdem spát a Maji, tobě přeju, ať jde všechno dobře :slight_smile:, třeba už ráno bude prcek na světě :slight_smile: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
maji,kez by to vyslo :dizzy_face:

me mala tyranka usnula ve 23 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz
tak my máme dnes výročí :slight_smile: to bude pěkná oslava, ve třech :grinning:
včera jsem byla s mamkou po 100letech v Ikei, Martin hlídal, tak to je super varianta pro všechny :dizzy_face: M. se nemusí trápit v obchodě, my se můžeme v klidu porozhlédnout, bez péče o pobíhajícího člobrdu :wink: Verunce jsem koupila tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20072816 dokonce to stálo 450, což mi přijde super, když jiná židlička stojí samotná 400.. a bude to mít na rok, tak mi nevadí, že to není celodřevěné :grinning: navíc je to bílé omyvatelné. Pomáhala při montování, hrozně jí to bavilo, a pak tak hrdě sedala ke svému stolku :dizzy_face: Původně jsem jí to chtěla dát k ní do pokoje, ale teď si říkám, že to možná nechám v obýváku, ať tu má taky svůj pracovní prostor..a v pokojíku hračky
21. únor 2010 ve 04:09  • Odpověz
say, konečně důsledně uspávám bez prsa a nese to své ovoce, usíná hezky, ještě si o něj teda trochu říká, trochu naříká, ale celkově celkem poklidně usíná..v noci už konečně dostane maximálně vodu. Stejnak teda v noci kňourá, ale stačí pohladit, chvililinku zazpívat :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 04:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak co? :wink:?
21. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
nazdarek.
Mam dotaz pro maminky: zehlili jste pradlo pro novorozenatka z obou stran? Prali na 40 nebo na 60? a davali dvojite machani?
ja prala na 40 zehlila jen z jedne strany a dbojite machani nedavala ... ted si ale pripadam jak macecha podle toho, jak to delaji jine maminy...
21. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
nektere (uz drive vyprane pradlo podedene) jen na 30 stupnu :frowning2: ach jo, neni to malo?
21. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
adel, měla nažehleno před porodem, pak jsem žehlila jen prvních pár dní..dokud nebyl zahojený pupík- takže žehlit hlavně z vnitřní strany, pak už je to jedno. Než jsem přešla na eko, prala jsme v Lovele.
21. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:

Ja budu prat na 40 a zehlit asi nebudu vubec :grinning:

Nam se dneska v 10:22 narodil synovec Alex :dizzy_face:

A nasemu miminku jsme v Tescu koupili krasny bodycko z bio bavlny a novorozeneckej Avent dudlik, at mame jeden doma, pro sichr:slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Aer, to je sourozenec toho jiného nebo úplně jiný? :slight_smile:
U nsá teda velké dilema, zda jít na hokej nebo se tvářit, že slavíme výročí :grinning: uprřímně mě ani jedno moc nebere... obzvlášť, když mám za pár dní narozky a nemáme hlídání.. :wink:
21. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
tan, jiny, od V. bratra co se v lete zenil:slight_smile:
21. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
tak my jsme prijeli ze super vyletu :dizzy_face:
adel, ja jsem prala na rychlej program na 30 s dvojim machanim a nezehlila jsem nic :grinning:
aeri, jeeee, tak gratulace k synoveckovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
Ahoj, tak jsme skoro doma z výletu :slight_smile:
blbé je, že je zítra už škola, během mé nepřítomnosti se v systému nahromadily nějaké zadání úkolů, ach jo :rolling_eyes: :rolling_eyes:

dočetla jsem, nestíhám, akorát adél, k tvému dotazu :grinning: pro novorozeně jsem žehlila z jedné strany, asi tak jednou před porodem, prala na 40 úplně normálně :grinning: jestli myslíš jiné maminy, jako prvorodičky z tvého termínu, tak ono je to pravděpodobně rychle přejde :grinning: :grinning:

aer, gratulace k synovečkovi :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
diky holky:slight_smile:

Jani, tyy budes zitra v Brne????
21. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
dik holky :grinning: uklidnili jste me :grinning:
21. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
aer,gratuluju :wink:

tan,jak se ti to podarilo????

adel, prala jsem na 30 v lovele a zehlila z obou stran jen na poprvy, pak 2 mesice z jedne strany, pak vubec :slight_smile:. jen pleny do pul roka :wink:

my byli dnes plavat :slight_smile:. a julca vedome rika prvni slovo, MAMA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.