• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say gratuluju k prvnimu sluvku :slight_smile: to je krasne :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
say :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc to potěší, že? :dizzy_face: :dizzy_face:

aer, jo, budu :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
me nejvic tesi ze je to mama :dizzy_face: . fakt by me mrzelo kdyby to bylo tata :grinning:.

jani,jak jste si to uzili?
21. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
Bylo to moc fajn :slight_smile: celkem nás bylo asi dvacet, takže hafo lidí, Kristýnka byla šikovná :slight_smile: ještě navíc na horách, čerstvý vzduch, paráda :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
jejej, me to nejak zmohlo...padla jsem "na chvilicku" do postele a vstala az ted... :grinning: jeste nam prijde za pul hodky navsteva, ale snad se nezdrzi dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj jani :slight_smile:
say, to je krasa, jeste ze to byla mama... :grinning: u nas byla prvni "baba" :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
maji, baba by mi nevadilo :grinning:. to uz taky zkousi rikat :slight_smile:

maji,porad nic?

jani,tak super :wink:
21. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
say, neee, porad nic, dnes jsem litala jak silenec, tahala kocarek, prenasela ho pres hromady snehu a prd :grinning:
21. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
nejste tu nekdo? :confused:
21. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
maji ja ale ty uz asi spis :slight_smile:
divali jsme se na hokej nic moc teda
21. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
nespim :wink:
21. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz
bylo mi nejak blbe, uz jsem zacinala nervovat, ale asi jen planej poplach...tak se za chvilku odklidim do hajan a zitra pujdu vesele vytrasat mimouse na tanecky :grinning:
21. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz
planej poplach :wink:

dobre ranko :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
to neni mozne :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji, ty nas napinas :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ale dnes mam oficialne prvni termin...tak treba... :grinning: jdu na cviceni, tak preju krasny ranicko a nakouknu pak po obede jak Tobik usne :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
maji tak si to uzij :slight_smile: ja mam cviceni v planu az od 1.3. stale bylo plno a to jeste nevim, jestli me doktorka vubec na to cviceni pusti :frowning2:
22. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
say, gratuluju! U nás to taky byla bába..hlavně, že to není ten táta, no :grinning: Kójo snadné nebylo, bylo to teď až napotřetí, předtím do toho vždy vlezly zuby a já vyměkla, aby byl v noci alespoň relativní klid. Stále s sebou dost mele a kňourá- někdy, vlastně často :grinning:
Adel, no nevím, zda tě pustí..a je to kurz nebo vyloženě cvičení?
Aer, tak budou v rodině samí chlapečci nebo ne? :grinning: To je paráda, že budou mít děti vrstevníky, myslím, že je to do budoucna důležité.

Holky, co nejíte nebo jste nejedly rafinované cukry, co místo toho? Včera jsme dělali pudink..javorový sirup došel a třtinový máme fair trade, má vynikající chuť sám o sobě, tak ho spíš dáváme do zálivek než jako užitkový do čaje, jídla.. med už taky došel :unamused: všechny zdroje jsou letos bídné. No, kdybych zaplatila víc, tak bych ho pravděpodobně někde sehnala.
22. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
tan my medujeme a mame medunkovy a rybizovy domaci sirup. Rafin.cukr ale doma mame taky a ted momentalne uz tak 14 dnu nejsem schopna koupit trtinovy takze sladime i tim :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
a k tomu cviceni, pred temi 14 dny mi rekla, ze ne kvuli tomu cipku, ale pak se to zlepsilo, tak treba... jdu ji zavolat
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
muzu :slight_smile: super :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
adel,ja bych pro svuj klid asi necvicila :wink:

tan a cos delala jako nahradu za prso? a spi s vama v posteli? ja si to nejak vubec neumim predstavit jak jednou budu odnaucovat :sweat_smile:

tan,my nesladime vubec. ale mam doma glukopur, prirodni cukr. do medu se nam dalsi mravenci :rolling_eyes: , tak ten uz nemame. ale obyc tu taky mame, ten spis navstevy kdyz nekdo jednou za uherak prijde

ty jo,ja se smeju. julca sedi u zidle a snazi si stoupnout :grinning:. samozrejme ji to jeste nejde, tak se vzteka :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
hm, ten přírodní, to je asi dobrý nápad..na to vaření, glukopur chuťově moc nesladí :unamused: Adel, tak jen zlehka! :dizzy_face:
say, jo spí..ale dala jsem teď k naší matraci 140cm další 90cm, takže nemůsíme být u sebe vždy tak blízko..aby mě cítila. Dítě si stěžuje, ale interval stěžování se zkracuje. Hlavně je podle mě dobré co nejdřív dítě naučit, že se kojí třeba v 18a pak už ne..pak kaše, žádné prso, usínání bez prsa. 6elvičkovi to zvládli krásně, my srabi pohodlní ne :grinning:

Jinak se tady fakt směju, když vidím lillyzelvicka a eirin :grinning:
22. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
jinak voda, povídání, zpívání, držení za ruku
22. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
jo a taky máme rituál po kaši čištění zoubků..a pak už jen ta voda. Což je výborné i pro ty zuby :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
say potrebuju se naucit dychani apod... samo se nebudu prepinat...
22. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
holky zjistila jsem, ze hribky, ze kterych jdu prave delat rizoto jsou trochu zaparene, myslite ze nam to muze neco udelat, kdyz je dobre podusim?
22. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: tak my dnes zaciname 5. mesic!:slight_smile:

vrstevniky moc mit nebude, pac Alex je v BA a az se odstehujem k babi, nebudem se rekla bych s V. stranou moc vidat...
ale moje teta co bydli ve stejne vesnici kam se budem pak stehovat ma termin asi dva tri dny po mne, takze:wink:
22. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
tak houby jsem vyhodila :grinning:
22. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
aer super 5. mesic toto leti :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
22. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.