• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji, uz po tobe byla zase shanka na jaru:grinning: jak ses vcera vecer ptala, jak poznas ze rodis:grinning:
22. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
aeri :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Adel, to bych byla taky srab, obzvlášť když těhotná.. A jak děláte, že se sirup nezkazí, když není nadupaný cukrem?
Maja je záludná, no já doufám, že mi kdyžtak Janey písne sms :wink:

Já jsem začala hnízdit, zvelebovat byteček, už mě to tu štvalo, jak je to nedodělané. M. to přijde v pohodě..když to srovnává se stavem, v jakém to bylo předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
tan, co ja? u nas nic novyho, tak neni co psat... :grinning:
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
ale dneska by se jelo jedna basen :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
kde jste kdo? :confused: :confused: :confused:
22. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
maji,uz? :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
say, neeeee, ale Tudla spi a nemam co delat :grinning:
22. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
já jsem se dokopala hodit nějaké věci na mmb, už mi odpověděly 3pani a všechny z Plzně, zajímavé :grinning:
22. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Zdarec, já jsem ve škole, mám hlavu jak dýně, to zas bude semestr :rolling_eyes: :confounded: :grinning:

jdu na rande s aer, tak zatím :wink: :wink:
22. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:,
dotaz: Znáte některá kadeřníka Špilara v Brně?
22. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Je prý dobrej, ale děsí mě, že má na stránkách kategorii: Teologická poradna :grinning:
No, vyčetla jsem, že je to jáhen, kadeřník, homosexuál, co má děti :sweat_smile:. Ten by mohl dobře stříhat :grinning: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Asi se k němu objednám, tak doufám, že neodejdu plešatá. Budu tam radši držet pec :grinning:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
all, to raději mlč :grinning:
22. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
22. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Aby mě neojel hlávku mašinkou :grinning:
Ady, ty ho neznáš?

Zkusím posomřit na beremku a uvidím ...
22. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
opr: mi (sorry). Píšu na prac. pc - nemám tu dnes svůj noťas a píšu jak prase :sweat_smile:.
22. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
all, urcite bude dobrej, ikdyz to zni dost zajimave co o nem pises :grinning:

prihodila jsem do alba aktualni foto pupku :wink:
22. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
tan a copak prodavas?

all, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maji,jdu kouknout :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
maji,ty jsi tak nadherne tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . to jsem si vzdycky prala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ale ja nakynula cela jak velryba :rolling_eyes:
22. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Maji: No, krom té informace, že je homosexuál, to má vše na stránkách :slight_smile: to, že je gay, je možná drb...i když těžko říct, my katolíci to o sobě neradi říkáme :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Maji: Mě se třeba hrozně líbilo, jak jsi byla ostříhaná ty. To bylo takový pěkný, svěží, holčičí. Měla jsi nějakou předlohu?
22. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
say, no stehna a zadek se mi taky trochu rozjely...ale nastesti to neni az takova hruza :slight_smile:
all, nemela, chtela jsem to nechat zkratit min a pak jsem si dodala odvahy a domluvily jsme se na delsim mikadu :grinning:
22. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
tan, Verunka je sladkaaa :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
maji,jsi fakt nadherne tehotna. kdybys videla me, jak jsem nakynula :confounded: . na fotce to jeste slo,ale v realu :frowning2:. fuj :sweat_smile:. jeste ze uz je to v puvodnim stavu :grinning:
kolik jsi vlastne pribrala?

all, ja taky chodila ke kadernikovi gayovi. byl rozvedeny a mel dite. a strihal podle nalady :grinning:. a podle nalady si i uctoval cenu :grinning: :unamused: . ale byl sikovnej :wink:
22. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
say, zatim nejakych 17 kilo, bala jsem se, ze pujdu nad dvacet, ale snad se vlezu :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
tak to je krasna vaha :slight_smile:. a vubec to neni na tobe videt :wink:
22. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
znáte kadeřníka negaye? :grinning:
Maji, krása..takový jsem taky vždy chtěla :slight_smile: a nejdou vidět žádné strie :dizzy_face:

prodávám plíny a pár hadrů.. heh, už jsem se dostala na druhou stranu ve své nabídce. Poslední měsíc byl hrozný na utrácení, musím něco nahnat zpět :grinning:
22. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
tan a velikostne? 92 asi jeste ne co? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
maji krasne brisko :slight_smile:
all nene neznam :slight_smile:
tan delala ho babicka, nevydrzi vecnost, ale vim, ze nahoru na vrsek dala kousek sacku a na nej myslim sodu, pry to zabrani tomu aby se pokazil :slight_smile: ale nemam to 100% overene, ja jsem jen konzument :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.