• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tan, to je jen tim, ze je v chodbe mizerny svetlo, jinak videt jsou :confounded:
22. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Tady je mrtvoooooooo :grinning:
Já už mám skoro padla :dizzy_face: a volno až do rána do sedmi, kdy musím už zase lópat krópy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Špilara nikdo nezná a jedinej rozhovor jsem s ním viděla v časopise IN pro katolické pubošky, tak to asi nechám být a půjdu do mého klasického oblíbeného salónu :pensive:
22. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Tan: Ad cukr: řeším to jednoduše, prostě nesladím. Máme doma sáček třtinového cukru a lesní bio med a tím to hasne. Nesladím čaj, kafe, nic. Palačinky sladím hořkou čokoládou a ovocem. Cukr prostě nepoužívám do ničeho a pokud ho m. chce třeba do kakaa, tak si ho musí jít koupit. :wink: Mě to nezajímá. Samozřejmě, ale někdy třeba to štrůdlu lžičku dám, ale to fakt tak jednou za měsíc, jinak dělám ovocno-tvarohové dezerty a když chci, aby to bylo sladší, tak přidám hořkou čokoládu - tam je cukru až až :wink:
22. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
Lidi, já jsem totálně chcíplá a to jsem byla ve škole první den :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
obcas bych sveho muze zaskrtila :sweat_smile: jdu si vybehnout jeste jednou schody, treba pak usnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
já jdu do školy zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teta v důchodu od ledna... je ochotná hlídat 2krát týdně :dizzy_face: tak bezva, protože muž dochází na odd, ale s prací to ais nevypadá, loni nabrali dost :cry:
23. únor 2010 v 00:33  • Odpověz
dobre rano, tak zas nic, jdu na vlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 04:00  • Odpověz
tak tak to je super, mozna i ta prace vyjde :slight_smile:
stejne mate muj obdiv holky, ja sjem si dala radsi odklad a pak pujdu na komb. takto bych to nedavala hlavne psychicky.
Maji doprcic... treba dnes :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji,tak treba cestou :sweat_smile: :grinning:

tan s tou tetou super! a treba ta prace vyjde. a kdyz ne tam, tak jinde :wink:. na jaky oddeleni by chtel? u nas hledaji snad na kazdy :grinning:

jani,copak?

adel,co lukasek?
23. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
say od peti od rana vyvadi, M. jel do Rakouska na sluzebku a tak vstaval s tatinkem :slight_smile: a taky mi prijde ze mi nejak porostlo brisko :slight_smile: no vydrzet jeste tak ten mesic a sla bych klidne rodit :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
tanuki, s tetou to je fajn... a třeba najde práci jinde, jak říká say...

maji :slight_smile: tak uvidíš, co řekne dneska

say, no hrůzu mám hlavně z jednoho předmětu - se spolužákama máme vytvářet online deník z brněnského prostředí, hlavně zpravodajský. Týdně máme napsat tři články + samozřejmě foto, video nebo audio, no a mě děsí, že jak v brně moc nejsem, tak jednak budu mít problém vůbec na něco přijít, vymyslet nějaký námět, no a pak to zpracovávat, asi to budu dělat po nocích :sweat_smile: a samozřejmě získávat k tomu podklady, to budu pobíhat někde po brně :sweat_smile:
Tento týden dělám editora, zítra, v neděli a v úterý dopo budu zahlcena články, které mi budou spolužáci posílat, a já je budu opravovat, upravovat, prostě aby mohly jít k vydání.
23. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
jani smekam. Fakt, ja bych na to nemela nervy.
23. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, jen krátce zdravím z Olomouce :slight_smile:
Je tady strašně krásně, nejradši bych to zabalila a šla na procházku :dizzy_face:. Naštěstí mám dost firemních kurzů, tak dnes chodím "po venku" a přecházím si pěšky. Auto jsem nechala v jazykovce.

Maji, tak třeba dnes :slight_smile:.
Jani: Tak to je mazec... :confused:
Say: Co ty a Eda? Dobrý, lepší? :wink:

tak já přeju pěkný den a jdu zase na to :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Adél, Lukášek je teda ranní ptáče :slight_smile:

all, at se daří :sweat_smile:

No, já si říkám, že jsem si vždycky na začátku semestru říkala, že to nedám, a vždycky to šlo, tak tak nějak doufám, že tak tomu bude i teď :grinning: ono ze začátku to vypadá hrůzostrašně, ale... (věčný optimista :grinning: :grinning: :grinning: )
23. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
jani, tak masakr :sweat_smile:

all, dekuju za optani. eda se musim rict docela snazi. jsme v pohode. ale me to vsechno asi uz prestalo bavit :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive: . proste jsem se asi tak dlouho snazila, az je mi to fuk :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
to je zlej sen, mimco je KP a chcou abych to rodila normalne :pensive:
23. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
maji :frowning2: koukám, že prcek si nějak nemůže vybrat, jak se uvelebí... a ty nechceš KP rodit normálně? A kdybys jim to řekla, respektovali by to?
23. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
jani, nevim, nebyla tam moje doktorka, ale zas ten mladej co minulej tyden a ten mi to "domluvil" s primarem, ze me nechaji tak a uvidi se...kdybych cekala prvni tak by me prej vzali na cisara, takhle to prej pujde normalne :sweat_smile: byla jsem z toho tak rozhozena, ze jsem radsi drzela hubu, protoze bych se jim tam jinak asi rozbrecela :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
to je ale pech :frowning2: budeš zkoušet kontaktovat tvoji mudru?
23. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
maji :pensive: treba to neni az o tolik horsi, zkus projit diskuse pokud si to vyslovene neprejes, tak by ti meli vyhovet, ne?
23. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
maji :pensive: . u nas teda taky nechavaji KP rodit normalne :frowning2:. a co jina porodnice?
23. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
jani, zkusim o tom prvni neco pohledat a precist a kdyz me to neuklidni, tak asi jo :sweat_smile:
adel, tezko rict... :confounded:
23. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
tedka to asi začíná být trend, nechávat to rodit normálně...kámoška, co byla kp, právě hledala porodku, kde by jí nechali rodit normálně, protože císaře automaticky nechtěla...
23. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
23. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
koukala jsem na aperio, tak jen pro srovnání:
rok 2008

Nemocnice Ostrava Fifky: Počet porodů koncem pánevním v roce , z toho vedených spontánně: 62/2
poruba neeviduje
vítiovice Počet porodů koncem pánevním v roce , z toho vedených spontánně: 86, 12

hmm, tak asi to není zas až tak časté, jak jsem myslela.
23. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
maji ale pokud se nepletu tak KP se rodi jen holcicky, kluci jdou automaticky sekci :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
Adél, fakt? proč?
23. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
jo, taky si rikam, ze to vypada na holcicku :dizzy_face:
maji, zkus si o tom fakt precist, nebo napsat nekomu kdo KP rodil, treba papaya ze slepicarny porodila Esterku KP bez poraneni:wink:
drzim palecky at ti to nakonec vyjde tak jak si prejes:slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
jani, kvuli uskripnuti varlatek nebo co...
23. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.