• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
all, on se me dnes ptal jestli vim pohalvi a ja jsem koza rekla, ze nevim a at mi to ani nerika...ted toho lituju, ale pozde.. :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
a ten nas prdolka ma zatim odhad jen 3005g, takze me nechavaji az do terminu :confused:

aeri, tak to su zvedava, ja bych te videla na kluka :wink:
23. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
maji, jojo, my s klukem tak nejak pocitame :grinning:
23. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
maji,jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Maji super historka :dizzy_face: a zkontaktovala jsi tu Papayu? to by mohlo být přínosné.. Stejěn bych bývala nevěřila, že se takhle měsíc před porodem může mimi otáčet :dizzy_face:

Já jsem včera popvé asistovala u operace :dizzy_face: tak nějak se mi to zatím vždy vyhlo.. a překvapivě mě to fakt bavilo, ale představa, že bych si musela projít porodnictvím, potratama a tak..to se mi nechce :pensive:
24. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
joa představte si, že Martinův spoluhráč z kapeli, co mají stejěn starou holčičku jako my (ještě jsme se neviděli, jsou v Mělníku) tak jsou ve 4. měsíci a vysvětloval M. jak je to super mít brzo druhý :sunglasses: no a já jsem zas ze včera taky nahlodaná, byl kontakt se dvěma dětma a V. se chovala krásně..a vůbec to bylo super :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
tan, ja si zatim delam nadeje, ze se jeste zmakne otocit a pujde hlavou :sweat_smile: vcera nejaky snahy vecer byly, chvili bylo pricne, ale pak se zase vratilo...tak treba dnes :dizzy_face:
24. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
fuj,. koukám, že tam mám hrubku :sweat_smile:
Maji, je to teda akrobat, doufám, že na světě už bude hodnej a nebude takový číslo :grinning:
24. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
maji podle me to vase miminko bude drobek :slight_smile: pokud se tam jeste ted dokaze tak vrtet tak se fakt neboj porodu i kdyby to melo byt KP. Ty to zvladnes, hraz mas pruznou z epinovani a miminko je ocividne fakt prcek.
My jedeme dneska pro kocarek, tak jsem zvedava :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
tan a co manza? Udelal s nim ten rozhovor neco?
24. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
tan, to taky doufam :grinning:
adel, melo by mit kolem 3000g, ja jsem furt cekala, ze bude vetsi nez Tobik (3350g) a zatim to vypada, ze ne :dizzy_face:
pak se musis s kocarkem pochlubit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my ted docela vazne uvazujeme nad croozrem...teda po te, co M. prohlasil, ze bude chodit bruslit s tim dvojkocarem a ja jsem ho sprdla, ze to ani omylem, ze tam mimi nebude pripasany a neni zrovna dvakrat stabilni... :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
maji croozer je jen pro jedno mimi,ne? Jako pokud sportujete tak je to urcite dobra vecicka, tady v Brne s tim chodi maminky i jen tak po meste misto kocarku.
24. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
Pěkné ráno :slight_smile:
my zase uvažujeme nad krosničkou, zatím se mi asi nejvíc líbí salewa koala, ale musíme to vyzkoušet i s kikou.
tedka jsem v brně, mám editorský den a ještě jeden předmět, tak sedím celý den na fakultě (jsem si říkala, že když tu stejně musím jet, tak už na celý den a budu mít na ty články aspoň klid). Tak jsem jela v pět ráno student agency, sranda byla, že jsem při cestě usla, něco se mi zdálo a já se probudila s takovým trhnutím, že jsem vzbudila i chlápka vedle :grinning:
No a hlídání na dnes vybouchlo, měla hlídat tchýně, ale v noci ji bacil nějaký bacil, tak zůstal doma jarek.
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
TAk, už mi chodí články, chce se mi zvracet :grinning: :grinning: ne, že by byly špatné, ještě jsem je nečetla, ale ze stresu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
jani tak at to rychle utika :slight_smile: ja mam dneska veget :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
maji,to rikam ze verim tomu ze se otoci :grinning:

jani, to jsi musela tvrde usnout :grinning:

tan a zmenil manza nazor?

adel,na kocarek jsem zvedava
24. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
adel, croozry jsou aj dvojmistny :slight_smile: chtela jsem chariot, ale je fakt, ze zas takovi sportovci nejsme aby nam nestacil ten croozer a ted na ne maji docela slevy :slight_smile:
jani, melas rict, my bysme si Kristynku vzali :slight_smile: a drzim palce at dnesek rychle a prijemne utece :slight_smile:
say a co vy? jak Julinka spinkala? :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
maji,dekuju,julca dnes dobre :dizzy_face: . jen ja posledni dny nechodim spat driv jak o pulnoci, tak jsem stejne ko :sweat_smile: . dnes budu muset jit spat driv :slight_smile:
dnes se tesim, kontaktovala jsem jednu holcinu,je taky ze str., chodila o rok niz na zdravku a ma o mesic starsi holcicku :slight_smile:. zname se zatim jen od videni, tak doufam ze si budem rozumet :slight_smile:
ja teda kontaktovala vic holek co znam jen od videni, se vsema jsem domluvena, tak to by bylo, aby jsme si s nekym nepadli do oka :slight_smile:. ta druha je mladsi o 2 roky, tak i vekove mame blizko a ta ma chlapecka staryho s juli :slight_smile:.

jo a meli byste julku videt. ji tu poustim pisnicky, tak tu dela tanyny :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
jo a ma zajimavy zpusob dopravy po kuchyni. rikam, cely tata, ten taky proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze sedi a mezi nozickama se odrazi rukama a tak cestuje. pritom je to tak namahavy :sweat_smile:. nevim proc radsi nezacne normalne lezt :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska den blbééééééééééééééééééééééééééééc :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
copak all??
say sikulka :slight_smile: za chvilku ti budee behat po byte :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Ale test byl ráno negat. tak snad zatím nejsu. Je to dneska 10 dní a myslím, že ovu byla až po... :confused:
Ještě testnu příští týden, ale vypadá to, že zatím nee :sunglasses:.

Ady: Včera mě nasrala jedna pipina, dneska chlap v bance. No děs běs :angry:. Tu katolickou supermatku jsem teda setřela kvalitně :grinning: , ale toho blba v bance jsem nesměla nic, protože mi měl dát nějaký papíry, co potřebujeme ke koupi pozemku.

Kámošku vyrazili z práce, ráno mi ujel bus, tak jsem si musela vzít auto, nemohla jsem najít Parktplatz...no, prostě když se daří, tak se daří... :grinning:.

Ale už jsem doma, dodělám si něco do školy, uklidím, do práce dnes nejdu, tak večer uvařím nějakou dobrou teplou večeři pro m. kouknem na film, atd.... :dizzy_face:.
24. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
je mi blbe, byla jsem si trochu schrupnout, nastesti se Tobinek zabavil sam a nechal me...ale nejradsi bych nekam zalezla a uz nevylezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Maji: Dneska je divnej tlak... spousta lidí už si stěžovala na bolest hlavy včera a dneska je to ještě horší. Jen odpočívej, mě je dneska taky hrozně a to mám jen blbý předkrámový období :confounded:
24. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
maji drz se a odpocivej pokud to trosku jde. za chvilku bude prdola na svete a uz se budes citis snad trosku po fyzicke strance lip.
24. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Bože můj, já su dneska jak přjetá parním válcem :confounded: :angry: :unamused:.
24. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
dík dámy, maji, mě to psal jarek v pět ráno a říkal, že pak normálně zavolal do práce, zajede si tam pro nějaké dokumenty a pokud možno může pracovat i z domu.

Lidi, já si připadám, jak by mě vyprali a vyždímali, od doby, co jsem sem naposled psala, upravuju ty články, ne že by byly tak blbé, ale je s tím práce, furt někomu píšu, at ještě pošle fotky, popisky fotek, upraví audio, s některýma se nějak nejde dohodnout... doufám, že tam nebude milion chyb :frowning2: :frowning2:

say, určitě najdeš někoho, s kým si budeš rozumět :slight_smile: hehe, ten způsob dopravy je dobrý, prý to dělá víc dětiček, u nás teda ne, ale co jsem viděla další, tak se takhle přesouvali dost úspěšně :grinning:

all, maji, držte se :wink:

já mám zachvíli hodinu, chjo, zajdu si aspoň pro něco k jídlu, i když vůbec nemám hlad...
24. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Janey a kdo hlídá?
Já jsem taky úplně KO, nechápu, jak ti doktoři můžou až do odpoledne operovat. Zas to nějak vyšlo, že jsem asistovala :dizzy_face: (ve správnou dobu na správném místě) jenže jsem se tam krčila, rukama tlačila 2hodiny :confounded: prostě děs. Ostatní spolužíci jen koukali, takže vopruz daleko větší, ale já v jednu chvíli myslela, že mi ty ruce odpadnou. A fakt mě to baví..bych se mohla vrhnout na kožní, abych měla klid a a mohla si trochu říznout :grinning: je to sranda, spolužáci si už domlouvají místa..mě se taky všichni ptaj :grinning:

Maji, hlavně abys nezačala rodit když bude příčně :unamused: Jestli se ještě bude točit, já bych tam raději zavolala a domluvila se, jasně, je vopruz tam strávit i pár dní navíc ale...přeci jen to nemáš úplně blízko a ty příčný se nejlépe rodí císařem plánovaně, ještě než to samo začně..Tak aby se to nerozjelo..

Martin přišel domů ve 2, v rychlosti mi to řekl a na můj dotaz, zda ho to ovlivnilo řekl, že se z toho asi do rána vyspí :grinning:
24. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
tan, neboj, byla jsem radne poucena, ze pokud by to na me prislo a zjistila jsem, ze je mimi pricne, tak mam okamzite valit do nejblizsi porodnice na akutniho cisare :sweat_smile:
pekne me to stve, ze vlastne vubec netusim jak to dopadne :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
maji a kdy mas ten posledni TP?
24. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.