• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jojo, máš to teda dobrodružné :sweat_smile:

Hele, koupili jsme v Ikei wok za 129Kč a je bezva :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
adel, 3.3., jeste mam tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tan, tchyne ho mela taky a ja jsem ji ho na prvni navsteve znicila a M. ho pak jeste prejel dratenkou :sweat_smile:
24. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
:grinning: ještěže je tak levná ...
Já mám zase uklízecí den a to už chci týden šít :angry: A mám velký comming out: máme novou žehličku :grinning:
24. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
rozhodli jsme se, ze zitra zajedem do Olomouce ten porod probrat osobne s moji doktorkou...fakt z toho nemam dobrej pocit, mam strach a myslim, ze u takovyhodle porodu je dost dulezita aj psychicka pohoda a ta u me nehrozi :pensive:
24. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
To je dobře, budeš klidnější. Martin říkal, že na přednášce říkali, že ty děti většinou fakt nakonec dorotují správně :dizzy_face: ale dost často k tomu nedostanou příležitost, neb se to pro jistotu vyvolá nebo císař... a teď je teda jak? No já si teda myslím, že obě mimi budou holky :grinning: teda krom Lukáška
24. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
nazdarek holky :slight_smile:
tak kocarek je doma a je moc krasny, jedine co me nastvalo bylo to, ze jsme meli odbjednany slunecnik a ten proste nemeli a jeste rukojet na autosedacce je trosku odrena, ale tak cert to vem :slight_smile: jinak je fakt moc pekny a ta barva ani neni tak kriklava jak jsme si mysleli :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
adel, super.

maji,myslim ze to je skvely reseni. a rodit za kazdou cenu prirozene nema cenu. moc na tebe myslim

jinak,moje spoluzacka ceka 4. dite. to treti porodila teprve v lete :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
hihi, no já zas te´d četla mail od kamarádky, že je těhu..a to má papír na to, že nemůže otěhotnět :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem tu vysmátá s mimi se roztrhl pytel, prý že boom končí
24. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
Maji, to je dobrý nápad, s tou mudrou. Určitě budeš klidnější.
Jinak už nevím, na co reagovat, celý den jsem čučela do kompu, i v buse, pač měl wifi :grinning: jdu chcípnout :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
maji to je super, snad to dobre dopadne.
Mne prave chytly docela brutalni posly..... jedina poloha ve ktere vydrzim je klek....jdu skocit podruhe do sprchy :confounded:
24. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
adel, opovaz se predbihat! :grinning:

vite co by me naprudilo uplne nejvic ze vseho?....kdyby se mi dnes v noci rozjel porod :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
maji nestras, prave tu byl svagr ted odesel a s mojim si dali jednu dve stamprlky.... nevim kdo by me vezl :pensive: ale sprcha nejak nepomohla... boli me zada... ale nemam nejake krece, spis me to chyta do cipku a v tom okamziku nemuzu stat ani sedet musim byt v predklonu... fakt humus, ach jo... mezitim se maly strasne vrti a je mi blbe od zaludku :pensive:
24. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
autor
adél, už je to lepší?
maji, to jsem zvědavá, jak se to vyvine...

no a já jdu fandit martině :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
adel,tak si radsi zavolej do porodky...
24. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: tak co?
25. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,
teda, tady je to napínavý :astonished:!
Ady, jak je?
Maji: Dobrý nápad s tou Dr., kdy tam jedete?
25. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
all, mm se vrati kolem 11 ze skoly, naobedvame se a jedem :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
haha, Tobik je ted velkej milovnik vsech svych hracek (a vseho co doma objevi a zaujme ho) a ma potrebu se jima obklopovat kdyz jde vecer spat...vcera si na muj polstar vyskladal do pulkruhu: miminko, panacka policajta, polstarek medvidka, gelovy vlozky do bot, medvidka, polstarek krtecka, kolecko od postylky, gumovou kachnicku na koupani velkou a kachnicku na koupani malou a teprve pak si mohl lehnout taky :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobre rano:slight_smile:
Adelko, tak co, uz je lip? :confused:
25. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Maji: Tak budu držet palce, třeba už se vrátíte s miminkem :wink:. Ady, co ty? Neříkej, žes už jela :confused:
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
all, vsak kdyztak dam vedet pres jancu, kdybych se uz nevracela :wink: ehm, to abych sla sbalit tasku a tak co? :sweat_smile: :confused:
25. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
dobre rano holky, tak vecer se mi nakonec podarilo usnout, ale dalo to zabrat, dostavala jsem silene bolesti do zad tak manza masiroval a masiroval potom me ruzne ta zada podkladal dekama a mne u toho tvrdlo bricho, takze fakt vecerni idylka.
nakonec se ale podarilo usnout a rano jsem se vzbudila "jen" s tvrdym brichem bez bolesti.
Kazdopadne vcerejsi zkusenost nic moc :confounded: uz jsem myslela ze pojedem.
25. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
maji drzim pesti :slight_smile: Tobik je skvely :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Ady, tak aspoň tak :sweat_smile:. Držím palce, ať je ti líp ...
25. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak já jdu na to :pensive: :frowning2: a nechce se mi...
Už si jdu shromažďovat materiály k jednotlivým státnicovým otázkám :pensive:
25. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
maji, sem napjatá jak gaťky, začíná mi to docházet, žes těhotná a budeš i rodit :confused: :sweat_smile:

adél... tak snad se to nebude moc často opakovat...
25. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
janoi taky doufam :slight_smile:
ale tak porad se to dalo vydrzet, sice jsem klecela oprena o stul a funela jsem jak lokomotiva, ale stale usmev na tvari :grinning:
25. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
jani jak jsi to vcera zvladla s tema clankama?
25. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Jo, nakonec jo, ale i tak tam jsou chyby, občas koordinace vázla... ale tak je to první týden, snad bude ke mně vyučující milostiv (a teda hlavně šéfredaktorka :grinning: ). No jinak jsem k tomu sedla cca po osmé ráno včera, a akorát s přestávkou na jednu asi 60min přednášku a dva díly how i met your mother, když zrovna články nebyly, jsem jela bez přestání až do cca 10 večer. Jo, dvakrát jsem si zašla na záchod :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
jani sikula :slight_smile:
jak casto mas skolu?
25. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.