• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
V pondělky, občas něco nepovinného ve středu, pak dva blokové předměty (to je na tři dny a koná se to v praze), no a pak tam občas asi budu muset zajet jen tak, shánět náměty na články a obíhávat to, abych měla o čem psát.
25. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
maji,strasne moic drzim palecky a myslime na tebe. neboj,bude to ok :slight_smile:§

jinak dobre ranko :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
uz se tesim na zpravy od Majky. Jani nepsala ti?
25. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
psala ze tam jedou az po obede :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Nepsala, zachvíli tam teprv jedou.
25. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
aha vlastne jo :grinning: uz blbnu
25. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Jani a jak jste na tom s tim bydlenim?
My uz vybirame konecne ten byt, nektere jsou fakt uplne nanic a drahe, jine mi prijdou az nerealne levne ... ja nevim :confounded:
25. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
Pořád vybíráme, teď se zas jeden objevil, tak možná půjdem kouknout.
25. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Jani: To je drsný :sweat_smile:. A jak to máte s hlídáním?
25. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
V pondělky jarkova mamka, včera jarek. No a jinak se uvidí :sweat_smile: občas možná vezmu kiku do brna, když to bude na kratší dobu.
25. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Jani, fakt tě obdivuju a manžela taky. :dizzy_face:
Já mám co dělat, abych zvládla školu a práci. Btw. státnicový otázky děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Díky :grinning: :grinning: zatím to tak nějak jde, včera si Kiky aspoň užil Jarek a dneska zas já :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jani a spáváš v Brně? Nebo jezdíš dom?
25. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
prominte, ze dnes nereaguju, nejak neni na konika ani nalada :frowning2:
mam docela velkej strach co bude a jestli neco vubec bude, snazim se dobalit tasku do porodnice a s obedem jsem jeste ani nezacala a to za chvilu jedem...ach jo :frowning2: navic se mi vcera spustila pekna ryma a boli me hlava, tak su takova bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
majinko,neboj, to bude dobry! moc na tebe myslim!!!!
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
Maji, vím, že ti to teď moc nepomůže, ale myslím na Tebe a přeju ti, abys měla zdravé miminko brzo u sebe. Pak ti bude líp a na tohle všechno zapomeneš.

Mimochodem, já tipuju holčičku - kde se uzavírají sázky? :grinning: :wink:
25. únor 2010 v 11:45  • Odpověz
maji ty to zvladnes, nezapomen na to ze jsi epinova kralovna, tak i kdyby se prcek rodil KP tak pro tebe to bude "hracka" zvladnes to jisto jiste mnohem lip nez my vsechny tady dohromady.
myslime na tebe, na obed se vyprdni, kupte si neco ve meste.
25. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
maji,zvladnes to at budes rodit prirozene nebo cisarem :wink:. a az bude mimco u tebe, tak uz o nicem nebudes vedet :slight_smile:

take tipuju beatku :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jani, cucni:slight_smile: http://www.aukro.cz/item935627384_detska_sedacka_salewa_koala_2_x_pouzita.html

maji, mooooc na tebe myslim a take tipuju beatku :dizzy_face:
25. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Sázím taky holčičku :slight_smile:

aer, dík, jdu na to kouknout.

all, jezdím domů.
25. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
aer, koukla jsem na to, ale zatím je to za 2600, k tomu dáš necelé 100 za poštovné... to už je možná lepší koupit funglovku...já nevím... nebo ne?
http://www.detskydum.cz/detail/salewa-koala-ii-kid-carrier-240901/#zbozi_240902
25. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
my dnes hlídáme, studentské děti jsou bezva, přijde sem, viděla mě jednou a je úplně v pohodě, akorát mi dvakrát řekla maminko :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tan: :confused: Kdo? Nějaká holčička některé studentky? :confused:
25. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
aha, tak to jo :grinning: ja nevedela kolik stoji nova:grinning:
25. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
jj, studuje u nás na škole, ale jiný obor. Je to fakt sranda, takový malý zvěřinec
25. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tan: Tak to jo :slight_smile:, ja se toho docela lekla - nam rikali ve skole v psychologii, ze takhle bez problemu rikaji mami kazdymu vetsinou jen zanedbany deti z decaku :sweat_smile:, co jsou porad s nejakyma cizima tetama :sweat_smile:.

Zkorigovala jsem diplomku, jdu si umyt skopek a pak jdu na poznamkovej aparat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
No ty netové obchody jsou fajně levné, autosedačka nás takhle vyšla o 2000 míň.
25. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Holky, mám info od maji:

Ahoj Jani, nedostanu se na net, zůstáváme v Olomouci a v pondělí ráno nástup do prostějova a pokud bude jakákoli jiná poloha než hlavičkou, tak bude odpoledne mimi :slight_smile: prej mě trápit s KP nenechá :slight_smile: tak teď hlavně do pondělka nezačít rodit! Maja
25. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Janiii, tak Maji vyrid, ze na ni mooooc myslime a drzime vsechny palce co mame :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
jani jj, presne tak :slight_smile: moc ji pozdravuj :slight_smile:
ja jsem prave dojela z mesta, byla jsem dokoupit posledni veci co nam chybely a sehnala jsem i pro sebe satky v Newyorkeru za 79Kč puv.cena 690 ´Kč :slight_smile: chtela jsem si je kupovat uz na podzim, ale zdalo se mi to moc :slight_smile: tech 79Kč zní líp :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.