• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
vyřídila jsem :slight_smile:
adél, ta cena zní fakt dobře :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
adel, to fakt potěší.. já si dnes koupila pár triček, přičemž jedno jsme velmi váhala, neb stálo 499..a když jsme byli u pokladen, tak druhá prodavačka řekla, že je zlevněné na 299 :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
adel,super nakup :wink:

jani,maju moc pozdravuj! a je v nemocnici nebo ne?
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
Já myslím, že je doma a čekají, co se bude dít :slight_smile:

dobrou noc :slight_smile:
25. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
Maja má v oloumouci tu tchýni ne? Já myslela, že psala, že zůstává v Olo.
All, hm, no fakt říká každé, kdo jí hlídá "maminko" a přitom ta její mamka vy padá v pohodě! Viděla jsem jí teda jen 3krát, zázemí moc nemá, mimi je neplánované, přítel pracuje jinde, ale chová se k ní hezky. Jsou na rodinných kolejích, tam je to taková velká rodina, spoustu kamarádů tam má. A je moc šikovná.

A naše dítě stále pokračuje v maximálním koketování, už se za ní brzo začnu stydět :grinning: Včera jsme byli na sushi "sněz co sníž" doporučuju! A Verunka tam dostala 2lízátka, byla z toho celá nadšená :angry: Takže včerejší den, to bych si naplácala. Připravila jsem oběd, načeš babi vytáhla čokošku, že jí Verunce přinesla kamarádka, Veru to zmerčila, začala hulákat, oběd samozřejmě nechtěla..tak jsem jí kus dala..a k večeři lízátka :rolling_eyes: samozřejmě průběžně bylo ovoce
26. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
autor
Ad maja, jj, doma jsem myslela jako doma v Olomouci, myslím, že tam je její rodina, ne tchýně.

s těma sladkostma je to asi všude stejné, taky to jíme tajně po nocích, jinak se musíme taky dělit :grinning:
26. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
vcera jsem se nedostala na net, bracha zlobil a tatka ho zahesloval :wink:
26. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
čaues :slight_smile: tak jak - podej víc info :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
jani neni moc co, vbehli jsme do ordinace a ona zacala sama, ze o tom vi, ze dostala v porodce info jak su na tom a at prijedeme v pondeli v 7 nalacno a pokud bude mimi jinak nez hlavickou jeste odpoledne me vezme na cisare :slight_smile: akorat prdous vcera vecer delal kotrmelce a nemuzu se zorientovat v tom jak ted je...takze je mozny ze se otocilo a nakonec budem stejne rodit normalne :sweat_smile:
26. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
¨maji,teda prcek ti dava zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale hlavne ze se o tobe vi, jste domluveny a treba jeste porodis normalne :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
koukám, že prcek je teda svéráz, už se na něho těším :sweat_smile: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
no pekne zlobi uz ted, asi se mame na co tesit :grinning: ale je to divnej pocit, ze mam pred sebou asi posledni vikend 2v1 :sweat_smile:
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
maji, třeba ne, kdyby byl normálně, tak tě ještě nechají, ne? Ty víkendy klidně ještě můžou být i dva.. (nebo tři? :grinning: :grinning: )
26. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
hele, nestras :grinning:
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
jestli bude hlavou, tak jim tam budu behat po schodech tak dlouho dokud se neuraci vylizt :grinning:
26. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
jestli bude hlavou dolu,tak bych si snad vyprosila vyvolani aby se neotocil zase jinak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maji,co tipujes? bea nebo teo?
26. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
say, ja si myslim kluka :wink: kdyz ja se vyvolavani bojim :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
holky,mam mozna blbej dotaz :sweat_smile:. nemame postylku. a mamka do me porad husti ze to julcu brzdi ve vyvoji, ze se nemuze o ty spricle snazit. myslite ze je to mozny? ale nauci se stat i bez nich ze jo? :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
say, blbost :wink: stavet se muze aj o cokoli jinyho :grinning: Tobik se to taky naucil a v postylce v te dobe uz davno nebyval :wink:
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
say, neni to mozny, ale je to jeden z velmi oblibenych vyroku:wink:

kouknete, pro pobaveni:grinning:
http://www.slepicarna.cz/?cat=forum&fsection=13&ftopic=394&page=1
26. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
say, podle mě je to taky blbost, ono když dítě zavřeš v postýlce, tak co mu jiného zbývá, než se tam věšet po šprušlích, to ale neznamená, že by to mělo být náš cíl, může se stavět o jánevímco, police od nábytku, stolek atd. a poslouží to stejně dobře.
26. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
maji, tak to je pak na tobě, jesi se bojíš, aby se zas neotáčelo a vyprosíš si raději vyvolání, nebo budeš čekat a doufat, že to bude spontánně.
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
jezis, to je dobry :grinning:
a taky je tam s tou postylkou :grinning:
to jsem rada ze teda julcu nebrzdim ja :slight_smile:. uz jsem ji malem dala za pravdu :sweat_smile:

pro me vyvolani nebylo hrozny. sice od zacatku bolesti po 1-2 minutach, ale slo to. kdyz jsem to zvladla ja a bez epi, tak to zvladne kazda :grinning:. ale ja to mela rychle :wink:. 4,5 hod. s tim ze jen hodku pul jsem tlacila julcu. mit tam doktora, tak si myslim ze by to trvalo min :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
Někdy si myslím, že zrovna na ap jsou všecky ženské, co mají extrémně hnusné příbuzenstvo. Ještě jsem neslyšela, že by tam někdo psal o své rodině pochvalně :confused: no nic, jdu přebalit mé dítě lebedící si ve chcánkách :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
to nejsou jen perly od rodin, ale i od kamaradu nebo proste jen kolemjdoucich...a mam dojem, ze par holek (nebo minimalne jedna:grinning:) tam pise, ze takovy veci prave od rodiny neslychaji, nebo ze maji treba prave v mame/tchyni zastani a tak...:slight_smile:
no kazdopadne me tyhle vyroky od V. rodiny cekaji celkem urcite:grinning:
(viz napriklad hlod o tom, ze cokolada je pro rocni dite vyznamnym zdrojem uz nevim ceho:wink: )
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
Já to zatím četla jen asi první stránku... ale vždycky jsem spíš četla, že si ty holky stěžujou. No tak jasně, pokud by moje mama mluvila s někým o mojí ms, taky bych z toho zřejmě nebyla odvařená :grinning: já nevím, asi mi některé diskuse přijdou spíš nerabr, tak tam už nechodím, a pak mám tendence koukat na to spíš s despektem...
a přitom jsem si z ap vzala opravdu hodně.... :frowning2:
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
tak jasne, taky mi na slipkach nevyhovuje uplne vse a kazda diskuze (a kazdy clovek :sweat_smile: ), ale obecne jsem za ne teda fakt rada :dizzy_face: a jeste radsi budu za vyjadrovanou podporu a pomoc, az budu silet z kojeni a detskych nemoci :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
uaaaa, jsem doma a mam delat bakalarku, kurnik!!!!! :cry: :cry: :pensive: :pensive:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
ále, třeba ti kojení půjde naprosto v pohodě a žádné nemoci mít nebudete :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
hmmmm, treba:grinning:

btw, uz sis nasla chvilku na ten Avent a plinusky?:wink:
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.