• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
tyjo to lje palka...a zrovna se mi tak libi..:frowning2: a to jako kdyz je to pokakane nebo pocurane, tak se to namoci a pak hodi do pracky cele..? kdyby to stalo dve stovky, tak si klidne pet koupim:frowning2:
a na novorozence Sko???

aer asi si to vem..treba tomu bude rozumnet a pomuze mi to..kdybys citila, ze ho to nezajima, tak je ani nevytahuj...ale bude rad, ze na to nebude sam a bude se mu dobre spolupracovat:slight_smile:
2. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Grafy vem, ať ví, že víš a nehudrá tam do tebe blbosti a at je rád, že se zajímáš :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
emi, jo, je to hrozne drahy...ja koupim jeste max jedny a pak mozna tak dvoje aio od jinyho vyrobce, vylozene pro babicky, nebo na dlouhy prochazky, k doktorovi a tak...proste na paradu:wink:
pere se to jak to cely, ale ty vnitrni vrstvy jsou na patentky, takze se daji odepnout...

a S bych nekupovala vubec, koukaly jsme na to s Jancou, a fakt myslim, ze zbytecna investice, ja jsem vzala M, daji se docela dost tema patentkama zmensit:slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Em koupila bych rovnou M. Koukni na jaké velikosti to doporučujou a přitom kristýnec má Lko dobré už teď.
ok, vytisknu je:grinning:
kurna holky..:grinning: ja bych stejne asi nemohla mit jen latkovky...vzhledem k tomu, ze neplanuju byt s mimcem jen ja..ale ze bude obcas i u moji mamy,,,obcas tady nekdo povozi..a co by delali s plinama pokakanyma? :confused:
ale tyhle si koupim...alespon sobe pro radost..:grinning: dvoje..:grinning: ja zase docela usetrim, protoze mi uz ted psala Market, ze mi da vsechno od odsavacky pres koj, polstar a podlozky a vsechno..:slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
emci, vsechno se da vyresit:slight_smile: prodavaji se na to spesl pytliky latkovy, ale jinak holky z latkovek to klidne na vyletech a tak skladujou v igelitce:slight_smile: ja budu taky pujcovat mimo i mamce, ta v tom nevidi problem, a Vasek vidi v prebalovani latkovek asi tak stejnej problem jako v jednorazovkach, takze tak:grinning:

tak to mas dobry, ze takhle vsechno podedis:wink:

ja budu od vas vsech odkupovat, protoze nez ja se dockam, budete mit potomstvo ve skole :grinning: :pensive:

tak ja se jdu jeste oplachnout a pujdu, papa...
2. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak můžeš eventuálním hlídačům strčit papírovky... myslím že ale třeba naše mamky měly s látkovkama bohaté zkušenosti :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak drzime palce at tam ultrazvuk naahodou najde miminko..:grinning:

jinak nechci nikoho pohorsovat tim, ze bude muset mit smradochy v igelitkach..:grinning: ale kdyz vyhraju ve sportce, tak si koupim vsechny a bude to...:grinning: mam chut si je uz ted objednat..:grinning:
autor
aer pa. budem na tebe myslet :wink:
jani mely..ale pochybuju, ze by chtela treba filova mama skladovat ty plinky v kybliku..:slight_smile:)))))) no to je ted stejne jedno..budu mit asi vic papirovek nez latkovek:slight_smile:

ale do zari daleko..zjistila jsem, ze rodim za 8 mesicu, neni to divny? :confused:
2. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
tak za 7 a půl, ne?
2. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
to je jedno jani..:grinning: tehotna jsem teoreticky od listopadu a rodit budu az kdovi kdy...:grinning: mam si objednat IB?:grinning: jako ubarvu?:slight_smile: a ty M teda radsi jo?:slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Já byla těhotná prakticky od 4.11. a rodila jsem 6.8., to máš pěkných skoro přesně 9 měsíců :slight_smile:
IB si klidně objednej, barvu jaká se ti lí líbí, já žeru tu čokoládovou a modrou :slight_smile: a M určo, nebo pokud chceš větší, tak i L, možná by se taky daly upravit na novoše.
Ty jo, teď mě malá při kojení kousla, že jsem zařvala... občas to dělá, když už nesosá, ale jenom si hraje. Tak jsem se snažila tvářit vážně a naštvaně, aby věděla, že se to nedělá, ale ona zas nahodila ten svůj zářivý úsměv :grinning:
2. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
ja nevim, jestli tyrkysove nebo zlute..:slight_smile:))) fialove jsou hodne fialove, nebo tak slabe jako na te vrchni fotce?:slight_smile:
no ja ted vsude ctu, ze ty deti kousou...nevim, co se jim to stalo najednou..:grinning:
ani nevim, jak bych dala najevo, ze to nesmi delat....ale pokud na tebe hodila pizizubkovy usmev, tak verim, ze dlouho delat nasranou nejde..:grinning:
2. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Ty jo, jak moc jsou fialové si fakt nevzpomínám :unamused:
Ty jo, ted zas prdí jak amina a mezitím říká nenenenenene :grinning:
2. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
asi nechce..:grinning: to je dobre ze si poprdka..:grinning: alestpon ji to nekrouti..dyt vis jake to je, kdyz nemuzes..:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja cetla blbou diskuzi..jak mimco nechtelo jit, tak meloo sondu a ted nejaky peg...bozatka..:frowning2:
2. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jo, vím jaké to je když nemůžu... ještě mám někde v lékárničce čípky :grinning:
2. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
jani muzes pak nejak od aerin vysondovat jak dopadla driv, nez se prihlasi?:slight_smile:
hele..blba otazka..ale co se zacpou?:grinning:
2. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
sušené švestky myslím docela pomáhaj... určo je tu na to nějaké téma...a kdyby ani to, tak nějaké čípky z lékárny.
zkusím ji napsat sms.
2. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Tak aer už jde a napíše nám :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
plinky krasne, me se libi ty ruzove :dizzy_face: . ale jen pro predstavu,kolik bych jich musela mit abych je mohla pouzivat,jen ty? asi hodne co?
aer,myslim na tebe a jsem zvedava :grinning:
emi,zacpa uz ted? To si uzijes :grinning:
ja se v nocui vubec nevyspala :rolling_eyes:
2. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak to jsem zvedava :fearful:
2. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Holky ale nevim teda, na co jste zvedavy, ze tehotna nejsem prece vime, ne?:slight_smile:

say, uvadi se, ze by ti melo stacit 24 kusu (napr. kalhotkovek), ale o tom teda ja osobne silne pochybuju..... :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
say, když počítám, že za den bys přebalila tak 8x, jednou za 3 dny dala vyprat a pak připočítat dobu schnutí tak 2 dny, tak takových 40? :grinning: 24 kusů mi přijde málo, zvlášť po tom, co jsem teď zlikvidovala :grinning: a ony dost pomalu schnou.

aer? :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
no, tak na novose peres stejne spis tak denne, potom obden, pokud ovsem nejedes na bkm, to asi min, ze jo.....a fakt je, ze treba bambusky atd schnou pry dost dlouho...rovnez s tim prebalovanim teda nevim, u novose je to asi vic nez 8x, ne? :sweat_smile:

proto se doporucuje nemit jenom kalhotkovky...
2. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
no co....dostala jsem vyvolavacku, mam pockat na ms a pak 17. den cyklu dojit pro dalsi injekci....a dalsi.....a dalsi..... :rolling_eyes:
2. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
tak je fakt, že kika nebyla novoš, když jsem začla látkovat... ale vždycky jsem prala tak ob dva dny, spíš jednou za 3, pračka toho pojme hodně a beztak jsem ji i párkát přebuřila :grinning:

aha, tak to jsem netušila, že vyvolávačka znamená, že chodíš na injekce co měsíc :confounded:
2. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
no to asi neznamena....asi by mi mohl dat jen tuhle a rict ze mam cekat az se to srovna....
proste rekl, ze se tim to fungovani nastartuje a navic ze to je to samy, co se dava v tehu na udrzeni, atkze to kdyztak jen prospeje....
no a kdyz do pul roku neotehotnim, tak pry poslem chlapa na spermio....
2. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Ty jo, do půl roku? Mám pocit, že ti doktoři čím dál víc spěchají. Chápu, že pro ty, co na miminko fakt toužebně čekají, to může být fajn, že se "s tím začne něco dělat hned", ale ti doktoři z toho maj taky byznys...
2. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.