• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Aeri, já hledám na facebooku skupinu, co by člověk neudělal, aby nemusel psát diplomku :grinning:
Jak jsi na tom?
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
Už jsem si to tak předběžně promyslela, ale musím to ještě napsat a spočítat. Stačí to do zítra večer?
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
jani, jasneeeee, pohoda!
26. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
jo,aer,nestresuj zbytecne. nam kojeni slo od zacatku a krome rymy a reakce po ockovani julce jeste nic nebylo :wink:

hura,od utery bude juli chodit plavat :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
say, páni, tak ať se jí tam líbí :slight_smile: otázka pro srovnání... kolik jste za to dali?
26. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
jani,jeste nic,zaplatime pry az po 3. lekci,podle toho jak se julce bude libit. a 3 lekce uz nam utekli. ale jinak to tu stoji 2800 kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale julca to od nas ma k narozeninam :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Páni, tak ta cena je teda dost na výši :frowning2: a je to jen plavání, nebo i nějaké cvičení?
26. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
hm, bezva....nevim podrobnosti ani jestli to fakt bude tak vazny, ale V. mi rekl do telefonu, ze mu prave o 20% snizili plat...
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
jani,co vim,tak jen plavani. no, rejzujou na tom slusne :frowning2:

aer,tak snad nebude tak spatne :frowning2:. ch jo :frowning2:
26. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
aer, to je blbá zpráva... snad podrobnosti přinesou trošku lepší znění...

say, to jsem myslela, že to budete mít levnější než my, jste mnohem menší město... to je za deset lekcí?
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
jj,za 10 po pul hodine :unamused: . vychazi to 150 kc za lekci
26. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
copak adelka,dneska tu nebyla nebo jo?
26. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
počkej teď to nějak nechápu... 2800 za deset lekcí, to je 280 za jednu, ne?
26. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
tak jich je 15 :grinning:. no, vychazi to 150 na jednu. ted jsem z toho zmatena :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
Já taky :grinning: :grinning: pač na patnáct to taky nevychází :grinning: :grinning: no to je jedno, ono se to nakonec ukáže :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
aha :grinning:. tak ja to snad pujdu pocitat :grinning:. tech 2800 je cca. nevim presne kolik :grinning:
26. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Jejda, já tě nechtěla nějak vyděsit :wink:
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
:grinning:. vim, ze kdyz se to propocte na lekci, tak to dela 150 kc :slight_smile:. a je to 1x tydne na pul roku

vy jste platili kolik jani?
26. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Teda say, já si nedocedu představit tak dlouho tlačit :slight_smile: Já tlačila na 6kontrakcí během 7minut :sweat_smile: (a dle mého za to vděčím epinování) Dnes si jdu půjčit porodnictví a začít studovat :grinning:
No, já na ty zábrany taky jejsem, ale včera v jedné restauraci měli zahrazený dětský koutek..děti si tam spokojeně hráli, zatímco my před pár dny v pizzerii, děti vbíhaly servírkám pod nohy :slight_smile:

Aer, neboj, to zvládnete!
26. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
aeri, snad to nebude tak hrozny :confused: drzim palce...
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tan, no ja si myslim ze kdyby se o me staral dr, tak to tak dlouho netrva. ja uz totiz pak nemela ani kontrakce a silu na tlaceni vubec. museli mi pak pomahat a tlacit na bricho :grinning:. coz se mi libilo,pomahalo to :grinning:. ale zas jak ji to trvalo dlouho,tak julca vubec nemela sisatou hlavu a detska si myslela ze sla cisarem :grinning:
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
tan, ty se tak vyznas, jdu pro radu..
jak je to s uspanim u porodu kdyz su nachcipana, nevadi to nicemu?mam hodne rymu :confounded: :confounded: :confounded:
26. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
tan, v té restauraci bych taky byla pro něco zahrazeného. Já zas nejsem zastáncem děti nade vše, je super, že jsou restaurace přizpůsobeny dětem, ale zas to nesmí být na úkor toho, že se servírka přerazí a vyklopí špagety na zem :grinning:

say, v tom případě stejně, my to máme deset lekcí po 150 Kč, a teďka je to už takový spíš individuál, prostě jeden týden mám poslední kurz jedné lekce, a další týden první kurz další lekce, není to, že by se čekalo na počátek měsíce nebo to bylo přesně na půl roku nebo tak, nebo že by jeden kurz spolu chodil rok, maminky se různě odhlašujou, přihlašujou, už jsme takhle chodily s několika skupinama :grinning: je fajn, že když nemůžu přijít, jen pošlu sms a automaticky si to můžu nahradit jindy.
26. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
teďka jsem narazila na diskusi, kde se maminky sdílejí, jak nikam nechodí do kroužků a plavání je veskrze k ničemu, ale já myslím, že nám to dalo dost - umí se skvěle potápět, vydrží několik vteřin pod vodou, a když má na sobě takový ten pásek a kolečka s dírou na rukách, plave už prakticky sama. Já myslím, že tohle na škodu nikdy není. Takže say, fandím :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
Maji, zaleží, jak jsou zvyklí, v celkové anestezii (uspaná) teda nevim, v té do páteře v pohodě :slight_smile: Já to měla taky, příroda je mocná, hormony zapracovaly a při spontánně započatém porodu jsem byla "zdravá" krásně volně dýchala, 3. den po pordu se to vrátilo :grinning:
26. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
jani, ja treba pro plavani taky jsem :slight_smile:. ale prijde mi zbytecny aby pulrocni dite chodilo na anglictinu, do yamahy a detskych center :slight_smile:. plavani je asi jedine, ktere si myslim ze je super pro deti uz od par mesicu :slight_smile:. doufam ze nezaciname chodit moc pozde :confused: . ale detsky centrum zacnem chodit navstevovat az budem chodit :slight_smile:
jsem vubec nepochytila ze chodite plavat porad :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: dneska jsem se sem nedostala, mame naprosto den debil... na pracaku me s klidem poslali pryc s tim,ze muism zase na studijni jen kvuli jedne posrane vete, kterou mi napsali do dopisu jako vyjadreni o tom, ze jsem prerusila... takze jsem nic nevyridila a musim k nasim pristi tyden znovu, navic to musim stihnout pristi tyden protoze pak me doktorka vypise na MD a to uz by me nezaevidovali. Aby toho nebylo malo tak na dopravaku (sla jsem si menit udaje v ridicaku) mi vypsali ridicak na svagrovu a jako by se nic nedelo, zenska asi neumi cist (davala jsem ji obcanku i ridicak) takze jsme se tam museli vracet asi bych mela ridicak s jinym jmenem ale svoji fotkou...
Prijeli jsme domu a M. ze se jde prihlasit na skype a jde pracovat, posral se net... tak zase nadaval... po chvilce net sel, ale zaviroval se mu pravdepodobne sluzebni notas, takze zase problem... volali mu z Anglie, Rakouska, ale on se nemohl prihlasit.
Dneska u nas bylo opravdu veselo.
26. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz
Kurwa, to byl dneska den :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
Kdy už tenhle podělanej týden skončí, to by mě fakt zajímalo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
holky,copak se deje? to me mrzi :frowning2:

u nas pohoda,eda sel pro 2. dzbanecek s pivickem, ja ted apiju jen aby se nereklo,ale hezky povidame a je to fajn :slight_smile:. dokonce rekl, ze az budu muset nastoupit do prace,tak at si necham polovicni,ze nas uzivi a ze nechce abych pri materske chodila do prace,ze chce abych si to uzila :dizzy_face: . snazi se :slight_smile:
26. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.