• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Say: Ale nic... :slight_smile: Byli jsme s m. nakupovat ve Vaňkovce, víš? :grinning: Tím už se vysvětluje mnohé... :grinning:. Nechtěl si koupit nový boty ani košili a choval se jak malej spratek. Já jsem byla unavená, naštvaná a nakupování mě taky nebere, tak jsem se nasrala a nechala ho tam bez bot a s milionem tašek, šla jsem do práce a pak pařit s kámoškou. Pizza, martini, oldies, sranda, tanec :dizzy_face:. Čímž jsem se ale zachovala jako nesprávná katolická ženuška, že jo :grinning:. Ode mě se přece čeká, že budu v sedm doma a když večer ven, tak jen s panem manželem :grinning:.

Tak si chlapec bude muset zvyknout, no :wink:. Nejsu ničí majetek a kostelního machistu doma nesnesu :grinning:.
V práci mě jedna ženská zdrbala, že jí nedošel mail, tak jsem jí řekla, že už příště chodit nemusí. No prostě jsem včera řešila věci na férovku :grinning:. Ale babizna se mi už omluvila - prej měla špatnej týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:, což bych měla chápat :sweat_smile:.
27. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
adel a jak ty to teda uděláš s mateřksou/rodičákem? Ty máš taky napracováno nebo to šoupneš na manžu :confused:
Já kašlu na nepořádek a šiju :slight_smile: večer jdeme plesat, už se těším na spolužáky, letos se moc nepotkáváme..
27. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
Ahoj, my dnes máme dodatečnou oslavu valentýna :grinning: teďka si něco zahrajem, pak bazén, kino, restaurace - aspoň jednou za rok :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
jani,super :slight_smile:

co maja??
27. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: zaregistrovala jsem si na tento semestr dva zajímavé předměty. Bylo to kapacitně omezeno, já se tam kupodivu vlezla, a taky to bylo podmíněno souhlasem vyučujícího, ale jen proto, aby se zjistilo, jestli podobné kurzy student už neabsolvoval v minulém semestru (je tam hrozná tlačenice, jsou to kurzy v multimediálním centru, a každý je zaměřen trochu na jiné věci). Já teda poslala formální žádost o souhlas a těšila se, jak to budu mít, protože jsem se tam vlezla a souhlas mi musí dát, protože podobné kurzy jsem ještě nikdy neabsolvovala.
ale furt se nic nedělo a až dneska, když mě napadlo prohrabat jednu složku v systému školy, ve které v podstatě nemělo nic být, tak jsem tam objevila mail z 5.2., kde vyučující píše, že časová známka nehraje roli a že do 21. 2. máme poslat motivační dopis... no, tak to jsem v ....
chjo, těšila jsem se na ty kurzy, ted mám navíc dost málo kreditů... tka jsem mu poslala mail s dotazem, co to jako má být, proč mi ten mail sakra nedošel :angry: :angry: :angry:
27. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
hm, to je teda bezva... :frowning2:
27. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
jani :frowning2:

nevite nekdo o maje??? od rana na ni strasne myslim a je mi divny ze tu neni :confused:
27. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Jani: To je teda na houby :frowning2:.

Já mám konečně novej jarní sestřih - nakonec ne, to co jsem sem dávala, ale super holčičí mikádo :dizzy_face:.
M. byl nasranej, tak jsem byla s další kámoškou na obědě a na kávičce, pokecaly jsme a večer už na mě doma čekal milý m. - už mu bylo smutno :wink: . Měl tu ale bordel a nevyvětráno :angry: :angry: :angry:
Tak jsme doteď uklízeli :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Aneb co chlapům přímo na férovku neporučíš :grinning:, to nemáš.
27. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Say: Tak ať to Edovi vydrží! :wink: Jsem ráda, že se snaží a že je vám líp. Čím víc jsi nezávislá, tím víc si tě chlap bude hledět. Já mám doma docela macho a když už se mi to zajídá, tak pár dní neposlouchám, chodím ven kdy chci a s kým chci. Nevařím, neuklízím, nesexuju a hotovo. Pak si zase váží hodné ženušky a já si taky sem tam zapařím. :slight_smile:
Tyjo, už budem mít půl roku po svatbě - to letí :confused: :dizzy_face:.
27. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
say, já myslím, že maja je v pohodě, akorát asi není moc na netu, když jsou pořád v olomouci. Pokud by se něco dělo, určitě by mi dala vědět, a já zas vám, ale zatím mi nic nepřišlo.
My jsme přišli z restaurace, skvěle jsme se nadlábli :slight_smile: hehe, momentálně jsou pro mě večery pouze s manželem naprostou vzácností :sweat_smile: když to tak počítám... pokud neberu ples, kde jsme byli s kamarádama, tak je to vlastně první odpoledne a večer o samotě od doby, co se kika narodila :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojte, holky, mame tu silene pomalej pocitac a obiham jeste babicky dokud su 2v1, tak jsem se sem nedostala.. nebojte kdyby nahodou, tak napisu jance :wink:
27. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
maja je v porodnici, rano ji praskla voda, miminko hlavou dolu :dizzy_face: . bolesti nema.
dosmirovala jsem se na kuratech :sweat_smile: :grinning:
28. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Jj, zrovna vám tu jdu přepsat sms:

Dobré ránko, su v porodnici, praskla mi voda. mImouš je hlavou dolů, bolesti zatím žádný, tak musíme čekat, co bude. A když nic nebude, v pondělí ráno vyvolávačka.

a druhá: Posílám pozdrav z porodnice :grinning: snídaně byla výborná, počasíčko jedna báseň, pod okny mi běhá zajíc :slight_smile: Už to trochu začíná bolet, ale zatím mě neopouští optimismus, zase se ozvu :wink:
28. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
ju,bude mimousek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ja jsem z toho uplne namekko. vyrid maje,ze na ni s julkou moc myslime :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
jasně :slight_smile: mám teď moc práce, takže u netu nebudu, ale veškeré sms přijdu okamžitě nahlásit :wink: :wink:
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
jééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jani, kdyžtak mi prosím písni na mobil, dnes máme malou oslavu, pak jdu do té pordnice, tak tu moc nebudu. Dobrý..říkala jsem si, že se to třeba bude krýt s tou majou, že to budu prožívat dvojnásob :grinning: :wink:
28. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
tanuki, dobře :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
juuuuu
to je krasna zprava :slight_smile: uz es tesim na dalsi zpravicky :slight_smile: a lukasek ocividne taky :slight_smile:
say mne se libi nejvic toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21254111&tab=7
28. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
mě přijde dobrý šnek stanley, ale nevím proč :sweat_smile:
28. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
28. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
autor
Asi se mi líbí to jméno - stanley :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Od maji:

Máte poslední možnost tipnout jestli jsem kluk nebo holka :grinning:
28. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
Pro nápovědu mé míry: 3200 g, 50 cm...

a mé jméno je... Beata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jupíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
juuu Jani :slight_smile: to je krasne, mooooc gratulujeme, i muz se uz na majku ptal :slight_smile: tak ji moc pozdravuj Luaksek posila pusinku :slight_smile:
28. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
jejejejejeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak uz to ma za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja vedela ze to bude beatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

uplne mam z toho husinu :slight_smile:
28. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
dík za sms, to je paráda!!!!!!!!!!!!! Rozjelo se to hezky! Už se těším na detaily :wink:
Tak jeden tip mi vyšel, teď co ta Aer :grinning: to jsem teda proti všem :grinning:
28. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
Já u aer ještě ani netipovala, nebo jo? :slight_smile: já mám tip jen na datum :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
u aer jsem taky jeste netipovala, tam totiz vubec nevim :sweat_smile:

taky se u maji tesim na podrobnosti :slight_smile:
28. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.