• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jeeee, mne utekly veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maje a beatce veeeeelka gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
tak jsem zpátky z porodnice.. Přistihla jsem se, že při porodu taky tlačím :grinning: já bych to nemohla dělat, povznést se nad to :wink:
28. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
tan, to by sis zvykla :wink:

dobre ranko :slight_smile:
1. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
say, víš co nechápu, že všude píšou, jak je to tlačení na břicho špatný, že se to nemá dělat a všude to dělají, spousta žen by bez toho neporodila. Jinak docela zajímavé, včera tam byly 2maminy, co měly první dítě něco jako vy..a teď druhé cca po 13ti letech :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
kdepak jste všichni? já sjem tady celá dojatá- Veru si začala strkat malé panenky pod tričko, tak jsem nechápala, jestli jako kojí..nebo co..a dnes u toho řekla "hajá" takže mi došlo, že už je to moje malá nosička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
je,tan,hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

me tu zamestnava julca a za chvili ji budu muset vzit ven. nesnasim oblekani,uz aby bylo telo a max. mikina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tan,ja bych bez tlaceni na bricho neporodila :sweat_smile:. fakt uz jsem nemela silu. ale tlacila mi hezky,jemne. ne ze by si na me lehla.

ja bych druhe rada za 5 let :slight_smile:. ale kdo vi co bude :pensive:
1. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
tan, to je pěkné :slight_smile: :slight_smile:

já jsem teďka ve škole, jdu do sebe něco nalít a pozřít, pač jinak už mám dnes jen posilovnu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tan to je hezke :slight_smile: asi budes za chvilku babicka :slight_smile:
ja jsem prave prisla ze cviceni a bylo to super :slight_smile: doktorka me ale chtela jeste pred tim videt, tak jsem pred cvicenim byla jeste u ni (sice ma dovolenou ale proste si jsem se musela jit ukazat :grinning: ) a rikala ze je to uz v norme a dokonce se maly posunul hlavickou trosku vys, takze uz tolik na cipek netlaci...
mam takovy pocit ze nakonec budu prenaset :grinning:
1. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
adel, to je bezva, ještě si užiješ těhulkování.
Teda tady je mrtvo :wink:
1. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
adel,vetsinou to byva ze ty,ktere strasi predcasnym porodem,nakonec prenasi :grinning:

jani,nove zpravy od maji?

tan,aby nemusela maja moc docitat :sweat_smile:

me julca zas usnula pred hodkou. mam radost :slight_smile:. kez by takhle brzo usinala porad :dizzy_face: . rano mazem na plavani :slight_smile:. jsem zvedava jak se ji bude libit
1. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
1. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
aer :grinning:
1. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
aer my jsme ho meli taky pujceny od znameho a poslouchali jsme srdicko :slight_smile: ted uz je ale srdicko slyset i pres bricho :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
say, zatím nic, zítra jí napíšu, jak se mají :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
tak jsme se zas zhadali,ale co,je mi to fuk. co bude,bude. vola ze sebe nechat nenecham. uz me to znacne nebavi
1. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
Ahoj, tady je teda mrtvo :sweat_smile:

say :frowning2: :frowning2:

zkoušela jsem mít tu beta verzi koníka, co nabízej na hlavní stránce, ale zobrazujou se mi tam příspěvky jen do 5. února :confused: :confused:
2. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
jani,uz si 3 mesice pise s jednou holkou,den co den. co vim,tak se teda nevideli. ale vcera uz to ve me bouchlo. holce jsem napsala,no,hlavne jsem ztrapnila sama sebe :sweat_smile:, ale aspon vi ze o tom vim a ze mi to vadi. nicmene mi odepsala, ze v tom bude pokracovat, ze jsou kamaradi.... :rolling_eyes: . edovi jsem taky od plic rekla co si o tom myslim. tak uvidime. ale uz jsem dyl mlcet a prechazet to nechtela :slight_smile:

novou verzi jsem jeste nezkousela

my dnes byli na tom plavani a jsem z toho takova rozpacita :frowning2:. me by se to strasne libilo! a strasne bych chtela aby julca chodila,ale ta mi vic jak pulku probrecela :frowning2:. ne ze by ji vadila voda, ale spis neni prizpusobiva a zvykla na kolektiv :frowning2:. ach jo :frowning2:. no,za tyden vyzkousime zas a kdyztak mame smulu :cry:
2. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
Say, na edu už nemám slov :confounded: já si taky píšu s kamarády, ale tak nějak tuším, že u něj to bude něco trošku jiného.

s tím plaváním - u nás občas děti brečely, ale spíš že se jim něco nelíbilo ve vodě a tak... ale nikdy se nestalo že by brečely hodně a mamky je vždycky uklidnily. A když brečela... to se lekla dětí, nebo se jí nelíbila ta skupinová aktivita - chtěla dělat něco jiného? A co na to říkala instruktorka?
2. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
no,ona hlavne se dnes asi blbe vyspala. ve vode se ji libilo, dokud jsem nechtela delat neco co ona nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: . jako ale mohla jsem to cekat. rok jsem s ni drepela doma na zadku a ted ji vzala na plavani :unamused: . byli jsme tam 4 maminky (2 uz byli zabehly,deti se jim potapeli,ty chodi ale uz od 3 mesicu a byli starsi nez my),pak jedna taky nova,jeji mala na tom byla temer stejne jako julca :sweat_smile:. instruktorka nas k nicemu nenutila, rikala ze na poprvy je to normalni. ze uvidime priste. treba polevani julce nevadilo, naopak. doma vodu miluje. tady ji asi vadilo prostredi a kolektiv :unamused:

edu uz taky nekomentuju,proto jsem vcera bouchla. uz me nebavilo ze sebe delat vola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
hmm, blbé je, že nejste všichni na společné úrovni, že se neučíte ty stejné věci společně. však příště se uvidí...
2. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky maja uz ma miminko?
2. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
emi,maja ma beatku :wink:
2. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
myslim ze priste bude lip,ze dnes jen julca nemela naladu. a to jeste ze tam byl eda, jinak bych sla domu v plavkach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
uz jsem docetla, ja nevim proc, cekala jsem, ze se to nejak dozvim na FB...:D na kona uz vubec nechodim:(
to je krasne, to e rychle, vzdyt nedavno byla ve 3tt..:D:D:D:D
tak to je krasne, ja chci taky:D:D:D:D
a jak se jinak kdo mate? Julince preju vsechno nejlepsi k prvnimu rocku, radis driv, nez pozde...:slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
emi,diky :wink:. co dorka? leti to tak rychle :frowning2:.
2. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak v tom novym koni se vubec nevyznam :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Dorka dobry, uz ma zub, ted je nejaka nemocna, kasle jak tuberak, tak se bojim, at nema laryngitidu, ja jsem taky nemocna, takze fakt super:grinning:
strasne to leti, nedavno se hlasial na svet Julinka a uz je tu dalsi prcek a ten muj uz ma skoro pul roku... :astonished:
2. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
dorce dodatecne gratuluju k zubu :wink:

dobre ranko :slight_smile:
my mame za sebou noc :frowning2:. julca je nemocna. kdyz nekaslala, tak brecela,protoze ji to bolelo a v 5 rano uz mela 39 :frowning2:. ted je teda spokojena po paralenu,nicmene odpo mastime k doktorce
3. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj ženy, je to tady nějaký mrtvý :slight_smile:
Maje moc gratuluji k Beatce :zipper_mouth:
3. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Jé, překlikla jsem se - patří tam hromada těchto smajlíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tobiáš a Beáta...to je famózní kombinace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.