• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
já jsem mrtvá, díět začalo zlobit, vysvětlování absolutně nepomáhá, jsem zoufalá. Dělá si co chce..
navíc mě tři noci po sobě probudily bolesti břicha, takové ty průjmovité..když se pak vy..a je Vám dobře..ale nechápu, proč jen v noci a proč to ještě nepřešlo :pensive:
3. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
čus ženy, já jsem dnes zas v brně, Kris je u kámošky v těšíně, většinu dne jsem zatím strávila ve vlaku, paráda :confounded: jela jsem sem kvůli tomu borci, co jsem s ním dělala onehdá rozhovor, má u nás přednášku a já jsem slíbila, že se na něho přijdu čumnout, to jsem zvědavá, jesi si mě bude pamatovat a tak nějak i doufám, že ne :grinning: :grinning:

say, jak jste pochodily u mudry?
tan... jj, batolata :sweat_smile: :sweat_smile:

psala jsem maji, tak zítra jdou domů. beatka prý už začíná přibírat, trochu s tím bojovaly, protože je hodně spavá a nechce moc papat. v noci spinkají spolu v posteli a tím usilovně porušujou "hygienická nařízení" :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
tak jsme stravili 3 hod po doktorech a to jsme byli autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . julinka ma zanet prudusek, je velmi zahlenena. dostali jsme antibiotika,2x kapky na kasel,prednison na noc aby se mi nedusila a sirup a cipky na horecku. pry nam opet rasi nekolik zubu, takze je to pry jedno s druhym. a nelibili se ji ouska, tak jsme byli na usnim. nastesti to ma v poradku. cekala jsem jak to julcu zmuze a bude chrupkat a ono nic. naposled spala hodku dopoledne.

jani,maju moc pozdravuj! uz se tesim na fotecku beatky a info :slight_smile:

tan, verca je sidlo :grinning:. prujmy a zvraceni pry ted moc radi :confounded:
3. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Tan: Viz náš romantický minulý víkend s kýblem u postele. Já to nedostala asi jen díky pár panákům slivky jako definfekce :wink:.
Tenhle víkend stál taky za to, ale už dobrý a dostala jsem kytici růží :dizzy_face: a hadry si nakoupil sám :dizzy_face:.

Say: A co s tou Edovou štětkou? :angry:
3. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
all,nevim. co jsem ji napsala,ona mi odepsala,tak s edou v kontaktu nejsou :slight_smile:
3. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
dobre ranko preji :slight_smile:
ja uz se tak tesim na maju a beatku :dizzy_face:
4. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile:

tak se těším, maja slíbila fotky :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile: taky jsem na holky zvedava :slight_smile: juuj ja uz chci taky toho naseho ciperku u sebe. Dneska v pul ctvrte rano mi ukazoval, jak silne ma kolinka a paticky :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Taky se těším na fotečky. :dizzy_face:

My máme za sebou audit financí kvůli stavbě, no mazec :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Jani, co vlastně to vaše bydleníčko?
4. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
all, momentálně na mrtvém bodě, chtěli jsme se na jeden byt ještě zajít podívat, ale nějak nebylo kdy... bud jsem dlouho v brně, nebo je jarek dlouho v práci...
4. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Jani a trváte na Ove?
Naši známí v Opě prodávají úžasný mezonetový byt v krásným prostředí...ale vy asi chcete zatím pronájem, že?
4. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
all, celkem trváme, kvůli práci, škole, hlídání kris... a o koupi něčeho zatím neuvažujem, nevím, jesi by nám někdo dal hypo :grinning:
4. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Jasně :slight_smile:,
ona Opa je super, ale přece jen to obnáší cestování navíc...
No s tou hypo je to blbý. My jsme si zaplatili radši finanční analytiky, protože si troufám tvrdit, že normálni civil se v té změti předpisů a nařízení a podrazáků nemá šanci vyznat a prodrbat jen tak statisíce si nemůžem dovolit, tak jsme to svěřili odborníkům, kterým věříme.
4. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
fin. poradce rada zprostredkuju, koneckoncu je to moje prace, ze :grinning:
4. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
Máme něco našetřeno, ale kupovat budem, až když bude aspoň trochu jasné, kde se nakonec usadíme. Může to být brno, praha, ostrava... a nechce se mi desetkrát něco kupovat, předělávat, prodávat, kupovat...
4. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Jani, tak to je super, že se obejdete bez hypo :slight_smile:
My jsme teď dostali velikej fin. dar od rodičů, k tomu naše úspory a stejně si alespoň půjčky ze stavebka vzít musíme, aby se zaplatil pozemek a stavbu do obyvatelné úrovně. Nová kuchyně, sedačky do obýváku, bazén, vybavení dětských pokojů, terasa - to vše se bude dokupovat a zařizovat až postupně, podle toho, co se zvládne ušetřit. :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
No, já doufám, že se bez ní obejdeme, taky je otázka, co pak budem chtít kupovat, jestli byt, kde... domek u prahy bychom bez hypo těžko asi dali :sweat_smile: ale vidím to taky spíš i na půjčku od stavebka... ale zatím to jsou jen spekulace.
4. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Hihi, no do čtyřiceti máme do dělat :grinning:. Naštěstí se m. vyprofiloval v práci docela jako alfa samec a daří se mu. A až bude mít tu blbou autorizaci, tak to bude ještě lepší.
Btw: Jani, Jarek to taky dělá, nebo podinkat nechce?
Mě teď moje práce taky děsně baví, tak doufám, že se po státnicích upichnu ještě líp.
Ještě že jsem mu vymluvila ty 3 děti :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Jarek si autorizaci udělat chce, jenže zatím to jde těžko - na to potřebuje mít za sebou pár opravdových projektů, no a zatím dělají spíš zateplování, rekonstrukce a tak, no a to nejsou projekty, s kterýma by mohl jít na autorizaci. Až trochu pomine krize, začne se zas pořádně stavět a dostanou lepší projekty, pak možná.
Ale podnikat asi nechce - nikdy jsme se teda o tom nebavili... ale spíš ne.
4. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Aha...no m. už si něco nadělal i pří škole a pak taky v rámci diplomky, že jo. On to má asi lepší v tom, že dělá statiku a počítá rozhledny, mosty, dálnice, tak šel do toho ihned po škole.
4. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
nazdarek holky.vidim ze se tu resi finance a bydleni :slight_smile:
my ted budeme kupovat auto, takze zase nas sporici ucet bude o neco chudsi a nove vlastni bydleni v nedohlednu :confounded:
4. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Ady a co plánujete?
My máme celkem novou mazdu, ale chtěla bych audinu nebo Volkswagen Sharan :dizzy_face:. Takže tak za 20 let jdem do toho :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Jarek na statiku nechtěl, že by ho to nebavilo, no a teď toho docela lituje. Když to třeba viděl, jak hledal práci, a statiky hledali pořád a za šílené prachy, třeba taťka má autorizaci, je statik - ten by se věřím neztratil. Oba mají pozemní stavby.
4. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
autor
adél, u nás taky zachvíli bude auto na pořadu dne :grinning: Jak to bylo v how i met your mother, naše auto už je stařec, vypouští tekutiny, zatuchle smrdí a zezadu vychází divné zvuky :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
no puvodne Octavii kombi ale ted to vypada spis na ford focus combi
4. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Jani, fiero :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To byl super díl :grinning:
4. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
HIMYM milujem :dizzy_face:
4. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
já taky... máš to zkouknuté celé?
4. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Jo - do posledního dílu :grinning: a každej týden čekáme na další
4. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.