• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Já jsem na začátku čtvrté série :grinning: kolik je teď celkem těch dílů? A nové stahujete z netu?
4. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jani: teď v USA jede pátá série. Dává nám to kamoš na flash disku.

Jsem se teď přežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tož já jdu korigovat :cry: :angry: :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :zipper_mouth: :fearful: :rolling_eyes: :confused:
4. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak jsem se zas nastvala. edovi psala ta jeho "kamaradka". ze mi to k nam prijde asi vysvetlit,ze chce aby ji sel na maturak, ze si nic zakazovat nenecha, ze se bude bavit s kym chce a normalne se mi vysmala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Say: Bože, to musí být totální odpad, bez úrovně.
Vysvětli jí, že v normální slušné společnosti se respektuje určitá hierarchie a platí jistá nezpochybnitelná pravidla etiky, etikety a slušnosti.

Čili, ty jsi vdaná paní a maminka Edova dítěte. Ona je odpad, co nechápe základní věci. Omlouvalo by ji leda dětství v děcáku nebo mentální retardace :grinning: . Takže bavit se může opravdu s kým chce, ale ať se vrátí do školky a zopakuje si základní věci. Například, že pařit s ženatýma chlapama a otci od rodin je prostě faux pas a to, že si myslí, že je to normální a ještě si to obhajuje před jeho manželkou, jen dokazuje, jak je na tom zle.

Polituj ji, nakop do prdele, ukaž jí, že jí asi uniklo pár základních věcí a je to :wink:. Srovnala bych to asi tak s tím, jako když někdo nepochopil ve 2 letech, že se po "velké" utírá zadek :grinning: :confounded:.
4. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
all, diky. asi si udelam vycuc toho co jsi ted napsala, nejak si to zformuluju a poslu ji to :grinning:. jako a to chodi na gympl. a ta drzost, ze ona mi k nam dojde vysvetlit ze jsou kamradi. ona k nam. no, chvilema jsem nevedela jestli se smat nebo brecet nad drzosti nekterych slecen :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
edu teda rozhodne nijak omlouvat nechci, co si o nem myslim jsem tu uz vyjadrila nespocetnekrat, ze....

ale treba jsou fakt jen kamaradi...? chci rict, to jako vy nemate mezi chlapama zadny kamarady? all, tvuj muz se jako na jinou zenskou nemuze ani podivat, natoz promluvit?:sweat_smile: tak trochu mi to z tve reakce pripada:sweat_smile:

ja teda kamarady mam, nektery znam dyl nez V., nektery jsem poznala az po nem, pisu si s nima (sms, icq, fb), sem tam s nekterym vyrazim i na obed...a neprijde mi to teda az tak divny....

ale jak rikam, ve spojitosti s edou a vzhledem ke vsem predeslym udalostem je to samozrejme kapitola sama o sobe a pro tebe say asi posledni kapka :pensive:
jen proste jsem mela potrebu obecne na toto tema vyjadrit svuj nazor, pac mi reakce all prisla ponekud...no...ostrejsi:grinning:
4. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Aerin: Tak to ti jen připadá :sweat_smile: :grinning:.

Nicméně myslím si, že o Edovi už jsme tady toho slyšely dost a pokud je to osmnáctiletá slečna a bere si ho jako DOPROVOD na maturiťák a směje se jeho ženě do xichtu, tak myslím, že optimismus není na místě :confounded:.

Já mám přátele jak mezi holkama, tak mezi klukama a chodím ven samozřejmě se smíšenou partou. Ale chodit na společenské akce s cizím chlapem a manžela nechat doma, by mi přišlo těžce ujetý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale každýho věc. Podstata je v tom, že Say to vadí, proto jsem se vyjádřila, tak jak jsem se vyjídřila. Všeobecně to řešit nechci - to se ani nedá, tak prosím nezobecňuj.
4. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
all, bez komentare
v tom pripade se omlouvam za vyjadreni sveho nazoru, ktery teda nebyl na miste, debil je predevsim eda a sorry, ale nadavat nejake holce o ktere nevis ani n do retardu a odpadu mi proste ok neprijde

ale radsi vyklizim pole, protoze to ze spatne snasis odlisny nazory jsem si vsimla uz nekolikrat
4. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
nazdarek zeny...JSME DOMAAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
maji supeeer tak povidej :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
fotky prosim prosim :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
adel, nemam ted moc casu, teta mi vzala Tobika ven abych se mohla aspon v klidu vybalit :grinning:
tak zatim jen ve zkratce...porod byl paradni, o pul 11 me vzali na sal, byla jsem otevrena na 3 prsty, bolesti temer zadny,za hodinu jsem byla na 10 a slo se rodit :grinning: Bea vykoukla 12.06 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jdu rychle stahnout aspon jednu fotecku :wink:
4. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
tyyy jo maji, tak to je mazec :slight_smile: gratuluju ke krasnemu rychlemu porodu :slight_smile: a jiste bez nastrihu Beatka je krasna :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
jéé, to zní výborně :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
jj, bez nastrihu, ikdyz sita jsem, ale jen oderky :slight_smile: hlavicku mela 33,5cm, takze epino se urcite oplatilo :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
dala jsem do alba fotky :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
maji,to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a beatka je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . a tech vlasku co ma :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
say, dekuju :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
jeste k te edovo kamaradce,me se all reakce libila. a to z toho duvodu, ze tentokrat je fakt na miste. ja taky nemam nic proti tomu aby eda mel v okruhu znamych i holky. ale vsechno ma sve meze. vic jak rok a pul mu nenapsala ani ahoj a najednou pres tri mesice mu pise kazdy den, ze je eda zenaty a ma julinku zjistila az nedavno na FB, jinak to ani nevedela. ona se neptala,eda ji to nerikal. ja taky byla mlada (vlastne porad jsem :grinning:). taky jsem mela kamarady, sice ne zenaty, ale zadany jo, taky jsem je chtela treba mit na maturaku, ale v zivote bych nenapsala at prijde on. ale at prijdou oba, vzdyt to je samozrejmost. ona mu napise at vezme kdyztakt brachu. a ja jsem pro ni vzduch? nebo automaticky pocita ze budu sedet doma a drzet hubu? ja ji napsala, myslim ze vetsina z nas by stahla ocas a dala pokoj a ona edovi napise ze mi to domu prijde vysvetlit? Ona? to by me zajimalo co mi chce vysvetlovat. asi to proc edu krome jinyho tahala ven na silvestra,na valentyna, na svuj ples... ze ona si ode me nic zakazovat nenecha? tak ja nemam pravo vyjadrit ze se mi nelibi ze mi nekdo bombarduje manzela? eda je vychechtany. hlavne kdyby takhle nekdo psal me...
4. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
maji, paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fotky supr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá je krasavice a podobná na tobíka :dizzy_face:
Kdybys teď někdy chtěla mít čas jen pro Beatku, klidně dej vědět a my si třeba vezmem Tobíka :slight_smile: no a až se s malou sesynchronizujte, tak se někdy přijdem podívat, můžem? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
jani, to vis ze jo, rada vas uvidim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Jé, a koukám, že tradiční kufřík jste taky obdrželi :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
tak jsem se zasmala,jestli nevadi teda ze si stezuju :sweat_smile:

te holce jsem napsala toto:
vis, myslela jsem ze kdyz chodis na gympl, ze mas trosku vic citu pro etiku a slusnost. ale ocividne to vas na skole neuci. tak treba, ano, nevidim duvod proc by eda na maturak nemohl, ale ty jsi mela pozvat nas oba, jsem jeho manzelka. nebo si od zacatku pocitala s tim ze budu sedet doma na zadku a drzet pusu?
ano,meli jsme s edou problemy. nevim co vsechno ti rekl, ono mozna kdyby si slysela obe strany, tak mas nazor zas jiny, ale to je jedno. chapu ze ted vidis jaky je eda chudacek a ma se mnou hrozny zivot. ono, proc by te zatezoval tim, jak si delame hezky vecery a chvilky, ze. to by te asi nezajimalo. kazdopadne, mame spolu dceru, jsme manzele a nas vztah chceme zachranit. tim jak ho bombardujes, nam to neulehcujes. a propos, zajimalo by me kolik takovych zenatych kamaradu mas, jestli jim tak casto pises a co na to jejich zeny, kdyz je taky ignorujes.
kdyz jste takovy kamaradi, proc rok a pul o tobe nebylo videt ani slyset?
a posledni vec, zajimalo by me co mi chces prijit vysvetlit? abych si ja neco nedosla vysvetlit k vam domu.
nezakazuju aby jste si s edou psali,ale vse ma svy hranice, to by sis mela uvedomit.

P.S. na maturak eda spis neprijde. mame zatim na ten den naplanovanou oslavu 1. roku nasi dcery. jiste chapes ze to je dulezitejsi

hezky vecer
Sandra

a vite jaka byla reakce? okamzite psala edovi ze tohle je teda moc a zacala si mu stezovat,ten mi hned volala.
prijde vam ze jsem to prehnala?
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Ještě k say: edu známe a netřeba komentáře, tzn to, jak se chová, rozhodně není ok a nejspíš to nebude případ toho, že slečna je jen dobrá kamarádka, kterou je třeba doprovodit na ples a zajistit jí tak nezbytného partnera na večer. To, že eda mlčel o tom, že má manželku a rodinu, není správné a slečna podle sayina popisu bude patřit k těm oprsklejším.

Jinak ale, teď už se nevyjadřuju k say, ale obecně: Mám dva dobré kamarády, svobodné chlapy. Jeden je nezadaný, jeden je zadaný a oba jsou i jarkovi přátelé, i když bych si troufla říct, že menší než moji. S jedním z těchto kamarádů jsem, už po svatbě, chtěla jet na brigádu do zahraničí (nakonec jsme nejeli, pač jsem rodila, ale to je jiná věc). S druhým kamarádem si voláme, píšeme. byli jsme spolu sami dva na plese, v klubu, dokonce jsem u něho ve vší počestnosti i přespala. Ráda bych tu podotkla, že každý má hranice nastavené jinak, každý má jinak pošramocenou nebo nepošramocenou důvěru. Moji kamarádi ani já jsme nestrávili dětství v děcáku ani nejsme mentálně retardovaní, a přesto takhle fungujeme a nikomu, ani mému manželovi, který chudák božatečko byl v té době doma s dítětem, to nevadilo. Stejně tak, kdyby on chtěl podniknou něco s kamarádkou, nevadilo by mi to. Leckdo to nechápe, leckdo tomu nevěří, ale u nás je to prostě tak. Já mu naprosto věřím a on mi taky.
4. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
no, to se pozna spisovatelsky strevo:slight_smile: jani, takhle presne jsem to myslela...

napsala jsem, ze vyklizim pole, takze se omlouvam, ze zas prudim, ale chtela jsem vam jen napsat, ze V. dneska poprve citil miminko:slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
aer :grinning: :grinning:

Jé, to je super :slight_smile: :slight_smile: teďka už to bude jen výraznější :dizzy_face: ráda bych se zeptala, co na to říkal nebo jak se cítil, ale včera jsem byla na přednášce o novinařině a tam borec říkal, že je naprostý nesmysl ptát se venduly svobodové, co cítila, když jí umřel manžel, co cítila sáblíková, když dojela a měla zlatou - to je přece naprosto jasné, jak se ten člověk cítí :sweat_smile: takže se neptám, jak se cítil a co říkal vašek, pač je mi to jasné :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
jani :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
aer,to je uzasny :dizzy_face: . kdy jdete na velky utz?
4. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
say, ve stredu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.