• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
juuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . nezapomen informovat :wink:
4. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
neboj, budu:slight_smile:

jdu do hajan, dobrou:slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
dobrou :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Aeri: Tak pokud chceš útočit, tak útoč, mě je to šumák :wink:
Já znovu opakuji, že jsem psala na konkrétní podnět - čili Eda a jeho story a proto jsem se vyjádřila, tak jak jsem se vyjádřila. Moje názory jsou jasné a konzistentní. Tečka. :wink:

Myslím, že jsi lehce mimo právě ty, když se opovažuješ napsat, že můj m. se zřejmě nesmí na žádnou jinou ženu ani podívat a to právě na základě jedné blbé reakce na Edu... :unamused:

To bych si já nikdy nedovolila, ačkoliv tvého V. neznám a sama jsi psala, že je "drsnej podpantolák"...že :sweat_smile:
Takže trochu slušnosti by ti fakt neškodilo.... :unamused: :unamused:
4. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
nechtela jsem tu kvuli me vyvolavat nejaky hadky :pensive:

aer,dobrou
4. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
say, to prece vubec neni kvuli tobe!:slight_smile:

to je zase pouze o tom, ze nekdo ma pravo vyjadrit vlastni nazor a nekdo jiny asi ne:wink: ale ja uz se k tomu nevyjadruju
5. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
tak jsem si precetla ty svoje vcerejsi prispevky a jako utocny mi teda neprijdou...ale asi mam vnimani ovlivneny hormonama, tezko rict...:grinning:
5. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
Tak uz mam na hlave natacky a pomalu se pripravujeme na ty promoce :slight_smile: vecer jedem k nasim a zitra se jdemem fotit takze mam program na vikend :slight_smile: uz se tesim az si odpocinu, vcera jsem to s tim uklidem asi prehnala vecer me silene bolela zada nemohla jsem ani chodit (resp. zvednout pravou nohu :sweat_smile: ) ale uz je to lepsi :slight_smile:
pekny den preju, snad nebude snezit :confounded:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile:
béé, tady přes noc nasněžilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
jani no fuuuj, tady ten bily hnus poletuje ted :angry:
5. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Hehe, asi jsme vám to poslali :sweat_smile: tady už je pěkně, takže do odpoledne je to pryč.
5. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojte :slight_smile: jste tu nekdo? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
Jo :slight_smile: tak povídej, jak se sžíváte? Co tobík na malou?
5. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
jani, je z ni uplne nadsenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strasne krasne se o ni stara, furt se chodi koukat co dela a ohlazuje ji, vcera mi pomahal u koupani, asistuje u prebalovani, kdyz kojim tak si sedne vedle me a kouka se...je proste uplne uzasnej starsi bracha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prijde mi ted tak strasne velikej a rozumnej...jeste pred tydnem o bylo moje maly mimino a ted uz je to chlap, az je mi to lito :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
maji, tak to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a martin má teď volno?
jo a bude popis porodu? někdy, až budeš mít čas :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
jani, nema, Tobika nam hlidala teta, ale dnes odjela, tak su s detma sama..
kdyz ja vlastne ani nevim moc co popisovat, kdyz me nic nebolelo a tak :grinning:
5. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
uz se mi broucci pomalu probouzi..
5. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Máš můj obdiv :slight_smile: tak jim vzkaž že kika posílá pusinku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Maji, ty jsi reklama na druhé dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co nástřih??

Holky, tak jsem mrkla mužovi do mailu a teď mu psali, že má v pondělí přijít na pohovor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Strašně bych si přála, abychom už měli něco jistého. Trochu blbé je, že je to první pohovor a zrovna na místo, kam by velmi chtěl, ale je to starý suverén..teď ještě aby se líbil. nevím..má delší vlasy, ale co jsem viděla staré fotky, tak mu krátké moc nesluší. Máme novou žehličku, tak by mohl mít vyžehlenou košili :grinning: a na dokonalé oholení dohlídnu. Ještě je otázka, jak moc prezentovat to, jakou hraje hudbu, neb pověst to nemá nic moc, to, že to jsou všichni výborní hudebníci, kteří si chtějí pořádně zahrát ne jen zabrnkat je věc jiná :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
tan, nemam :wink: akorat nejaky oderky, ktery mi teda prej pro jistotu sesil :slight_smile: ehm, dnes jsem tam dolu koukala a vsechno vypada uplne normalne jak pred porodem...s Tobikem jsem byla opuchla a fialovocerna jeste mesic po porodu :grinning:
5. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
bezva, měla jsem to stejné :slight_smile: prý se to dělá při rychlém porodu :grinning: na kolik kontrakcí teda vyklouzla?
5. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
jej, to nevim, mela jsm je hrozne slaby a kratky a mezi nima asi petiminutovy pauzy :sweat_smile: no tlacila jsem asi pul hodiny, tak jich mohlo byt tak 8 mozna? :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
maji,to zni fakt dobre! porod zavidim :dizzy_face: . v dobrem samozrejme :slight_smile:. a reakce tobika je uzasna :dizzy_face:

tady taky chumelilo :rolling_eyes:

tan,tys mela jaky porod?
5. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Say, já si taky nestěžovala :slight_smile: kontrakce sice od začátku maximálně po 5ti minutách :unamused: ..10hodin Vodu mi prdl dr. :pensive: to pak kontrakce začaly být výživné..tak jsem podlehla epidurálu, při vidině několika dalších hodin, ale nakonec se to báječně zrychlilo, za hodinu zanikla branka a pak za 7minut (6kontrakcí) se ten človíček vylíhl :dizzy_face: Ale vopruz byl, že jí trochu klesaly ozvy, tak jsem měla vnitřní monitor a ležela na zádech.. bez pohybu.

Maji, co látkování, už jste se vrhli?

Tady taky sníh a kosa
5. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
tan, jj, uz vesele latkujem...teda zatim je to takovy zvlastni, nejak ju do toho vzdycky zamotam, moc esteticky to nevypada...ale snazime se :grinning: akorat teda svrchnaky vel.S jsou ji strasne velky a newborn mam jen jedny, na ktery nam samozrejme vytekl hovnous hned pri prvnim pokusu... :grinning:

hele holky, mam takovej malej problem, doktor mi napsal neco na zavinovani delohy nebo co, Martin mi to dnes vyzvedl a ja vubec nevim co s tim, neni k tomu zadnej letak, neni na tom ani nazev...akorat, ze 2x denne a ja ani nevim jestli to mam polykat nebo co s tim mam delat :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
maji,to nevim :confused: . ja nic takovyho nemela.
5. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
jak jako že na tom není název? :sweat_smile: a v nemocnici jsi něco polykala?
Já se na novosklad vyprdla záhy, normálně jsem to skládala na 8iny, jako naše maminky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
tan, no nejak to pripravovali v lekarne a je to ve sklenene flasce a na tom nic :sweat_smile: jsou to nejaky takovy kapsle pruhledny s nejakym praskem uvnitr...to se asi bude polykat, co? v nemocnici nic, napsal mi to po ultrazvuku pred propustenim, ze se mu tam neco nezda, pichli mi injekci a dostala jsem tohle a ze za tyden na kontrolu :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
maji,podle me by tam stejne nazev mel byt,podle me musi :sweat_smile:. co tam zavolat? v pocitaci by to meli mit napsano nebo aspon poradit
5. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
say, fakt neni..ale koukala jsem do propousteci zpravy, moc chytra z toho nejsu, ale asi je to Ergotamin :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.