• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
dobré ráno :slight_smile:
tan, co má jeho hudba společná s jeho prací? vždyť to je přeci jedno, co hrajou, ne? :sunglasses:
6. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Janey, ono jde o to, že jak všichni "umíme" po škole zhruba stejně..tak pohovory bývají "proč bychom měli vzít zrovna Vás" a pak hned..co jsi četl, divadlo, kino, hudba :sunglasses: tak nevim, zda je death metal košer
6. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Fakt? Co vím, tak se spíš ptají na tebe, jak píšeš - proč bychom vás měli vzít, no a pak co očekáváš, jaký plat, co jim můžeš nabídnout, co o nich víš a tak...
To jim přece může být jedno, co děláš ve volném čase, když to na tu práci nebude mít vliv... a víš od někoho, že se takhle ptali? Protože třeba já bych byla asi v koncích u téhle otázky :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
holky, to byl napad poridit si holcicku :sweat_smile: uz jsem vyplenila Brumlu, tak nekdy do konce tydne prijde balik ruzovych saticek a tricenek :grinning:
6. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
maji :grinning:

ja bych s ni jeste nesla, teda nevim jak je u vas,ale u nas to k tomu neni :unamused: . taky s julcou sedime porad doma,i kdyz uz je 3 dny bez teplot
6. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
say, to bylo na me? no ja myslela, ze bysme sli jen na pul hodinky za barak at se trochu prosmradi Tobik...s nim jsme byli poprvy kdyz mu byl tyden asi na hodku a pul...ale zas bylo hezcej...uz nesnezi a je tam nad nulou...ja fakt nevim... :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
jestli je nad nulou,nefouka to,zabalis ji, tak bych na chvili sla

ja u nas taky uvazuju. je nad nulou, snezi, nefouka, 3 dny bez teploty, rymy,ale obcas zakasle a zachrci to v ni. dr rikala ze kdyz bude bez teplot ze muzem, kdyz v kocaru jen lezi-sedi, nebeha. co myslis?
6. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
say, myslim, ze vzduch ji jenom prospeje kdyz nema teplotku..ja bych na chvili sla, poradne zababusat do kocarku a hura na prochazku :wink:
6. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
dik,to jsem potrebovala slyset :grinning:

tak jsme se obe ujistili a je to fajn vid :grinning:
6. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
say, jj :grinning:
6. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jeste ze se mame :slight_smile:
6. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
6. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
me se libi vsechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

julka ma modre pomnenky :slight_smile: . kdy je budes nechavat pichat?
6. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
mně se líbí ty v levém dolním a pravém horním rohu :slight_smile:
jasně, běžte ven obě :slight_smile:

Hm, tak na představy o platu se u nás fakt neptají :grinning: hm, tak už mi pár lidí řeklo, že neví, jetsli je to teda přesně tenhle pán, ale že je tam jeden arogantní debil :frowning2:
6. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
say, urcite az po ockovani a asi nechame nastrelit, sice pak budem cekat dalsi dva mesice nez je budeme moct dat, ale zas je to prej min bolestivy :confused:
6. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
já ty náušnice nějak neumím posoudit :grinning: :grinning: a nastřelení je v pohodě, ani to nebolí.
6. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
holky, co pouzivate pharmatex, mate ten krem nebo globule? co je praktictejsi? :grinning:
6. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
globule, krém jsem nepoužívala, přijdou mi v pohodě a vyhovujou :slight_smile: a podle mě jsou i praktičtější, i když to je asi věc názoru.
6. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
cuuus, asi mam novyho favorita na jmeno pro holcicku :grinning:
6. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Svěř se :slight_smile: :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Magdalenka:grinning: (i kdyz mi trochu vadi, ze ma svatek 22.7.)
6. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
me se vic libi anastazinka :grinning:
6. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
a tipuju holku :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
say, tak uvidime ve stredu, jestli tipujes spravne :grinning:
6. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
Já taky tipuju holku - a Magdalenka se mi líbí víc :slight_smile: a s tím svátkem, njn, co s náma dětičky nadělaj, my to taky nevychytali :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
dobre ranko preju :slight_smile:
7. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
dobre rano:slight_smile:

no teda, najednou vsichni tipujou holku, cim to?:grinning:

musim jit prelozit aspon kousek textu na bc.:frowning2: ale vubec na nic se nemuzu soustredit, furt myslim na tu stredu :sweat_smile: mam 9:15 poradnu a v 11:00 ten utz, V. ma dovolenou, takze pak pujdem na obed a koupit nejakej miminci hadrik :dizzy_face: jen skoda ze musim na 15:00 do skoly:frowning2:
7. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
devcata, koupily byste kojici polstar z MMB? narazila jsem treba na tenhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31627299&tab=4
7. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:

aeri, Magdalenku!!!!!!!! aspon budem slavit svatek spolu :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
ale ja si stejne myslim kluka :wink:
7. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.