• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
maji:grinning:

co myslite ten polstar, mam ho objednat? novej stoji 650 a k tomuhle je jeste pytlik kulicek...
7. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
aeri, jestli se ti libi, tak bych ho koupila :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
aer,ja polstar mam z mmb a jsem s nim spokojena. sice jsem s nim nekojila ani jednou,ale na valeni u tv je super :grinning:
7. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
maji,co deticky? :dizzy_face:
7. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
aer, proč ne, ta cena je ucházející.

Co dnes podnikáte? My se asi stavíme do zoo :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
je,zoo,sla bych hned :dizzy_face:

my asi budem doma. je zima,nevim jestli juli tahat ven..
7. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
say, ja ho na kojeni taky nepouzivam, ale v tehu se na nem spalo dobre a ted ho ma Bibi v postylce aby nebyla tak velika :grinning: deticky jsou hodny, Tobik si stavi s Martinem puzzle a Bibi kouka z okna :grinning:
jani, my dnes velky uklid :grinning:
7. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
tak ja ho asi vezmu:slight_smile:

my dnes kdo vi jaky plany nemame, musim aspon chvilicku fakt prekladat:frowning2: pak obed, jeste neco do skoly, pokud se donutim (jako ze o tom pochybuju) a v pet pujdem MOZNA do kina...a po ceste koupime v knihkupectvi denicek pro miminko, maji dneska 20% slevy:slight_smile:
7. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
aeri, na co chcete jit? :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
na Alenku v risi divu...
7. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Maji, velký úklid :grinning: Já si pamatuju, že jsem byla týden a něco po porodu na nákupu a to byl pro mě naprosto vysilující zážitek :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
jani, ja po tobikovi jsem jenom lezela jak pecka asi 4 tydny a pak jsem se zmohla na to uvarit krupicovou kasi :grinning:
to dneska budou tvarohovy knedliky se svestkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
maji,klobouk dolu :dizzy_face:
7. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
slibila jsem popis porodu, tak tady je :slight_smile: akorat ja byt velky cestin, tak omluvte slohovy a jiny nedostatky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=11048&vGroupOffset=0&vOffset=3060
7. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
maji,mam slzy v ocich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
say, ja taky, mame rozbitou zaluzii a sviti mi primo do obliceje slunko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
paráda :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
jé, tak to se těším na čtění :slight_smile: my máme pracovní víkend. Polštář jsem si ušila z kuliček ze stavebnin, vyšlo to i na válec na válení-sezení a teď se chystám na ušití červíka z kojícího polštáře.
Taky řešíme, v čem zítra na ten pohovor! jinak je ten šéf asi debil, se z toho picnu :pensive:
7. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Maji, paráda, četla jsem to tu nahlas před manželem. To je teda hustý, že byla ještě předtím napříč :sweat_smile:
A co Martin, byl teda u obou porodů? člověk to celé asi prožívá jinak (i to těhu) když už ví, o co jde, ne?
Tady už se dá zase běžkovat :dizzy_face: a zítra škola :unamused: naštěstí tam bude ten báječný doktor..
7. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
ahoj holky pod docela douhe dobe docitam...
pridala jsem nejake fotky do alba z foceni tak jestli chcete muzete mrknout.
Maji tvuj porod jsem cetla :slight_smile: brala bych taky takovy :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
adel fotecky jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to slusi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
tan, jj byl u obou a rikal, ze ten druhej byl mnohem vic v pohode, ze uz ze vseho nebyl tak vyklepanej a ze se aj mrknul dolu kdyz vykoukla hlavicka :grinning:
7. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
adel,krasne fotecky :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
dekuju holky :slight_smile: jsem moc rada, ze jsme tam nakonec byli :slight_smile: o vikendu jsem nemela zrovna nejlepsi naladu :pensive: ale jeli jsme a nelitujeme, mame pamatku :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
ahoj:slight_smile:

maji, porod uzasnej :dizzy_face:
adelko, krasny fotky!:slight_smile: kde jste byli? nam asi na foceni nezbydou prasule, ale uvidime... :unamused:
7. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
adél, přidávám se k holkám, krása :slight_smile: budete mít pěknou památku :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
adél, to se opravdu povedlo :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
juu holky vy jste tak mile :slight_smile: dekujeme :slight_smile:
aer byli jsme u nasich a ve vedlejsi vesnicic foti jedna mlada maminka miminka a tehulky. Az se maly narodi tak k ni pujdeme znovu. Nebylo to ani nejak drahe my jsme platili 900 Kč dostali jsme CD se vsema fotkama tam je jich tak odhadem 70, vyvola nam asi 15 fotek ve vetsim formatu + prace (foceni, retus..)
Konecne jsme (diky foceni) sehnali fotoalbum na svatebni fotky :grinning: takze mam v tydnu co delat az mi mm. odjede zase na sluzebku :grinning:
no nic jdu se k nemu pritulit (ma mandarinky :grinning: )
7. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
Mám jeden trapný dotaz... nebyly jste někdy některá na autogramiádě nějakého dejme tomu spisovatele v knihkupectví? Jak dlouho to asi tak trvá? :grinning:
7. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
janey, asi autorské čtení..a pak záleží kolik lidí chce ten podpis :grinning:
Adel, to je krásná cena. Paní je moc šikovná a má hezkou brigádku k mateřské!
Teda, já pořád nadhazuju, jestli si nemám vzít ten Pharmatex..a pak to dopadá.. :sweat_smile: to jsem teda zvědavá, s momentální frekvencí 2úlety za měsíc, jak dlouho to ustojím :grinning: Zajímavé je, jak objemově je v globulích toho mnohem míň než v krému..já t globule musím taky zkusit, po krému mě to dole pálí :pensive:
7. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.