• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre ranko :slight_smile:
ulca mela blbou noc :frowning2:. asi zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: . eda kvuli tomu protivnej,nastesti uz je v praci :slight_smile:

jani,netusim,na autogramiade jsem jeste nikdy nebyla

tan,drzim muzovi palce :wink:. doufam ze jsem to nepopletla a ma pohovor dneska :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
samozrejme ne ulca ale Julca :grinning:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
holky kolik vas stoji ten pharmatex cca mesicne? Nam asi nezbyde nic jineho krome mereni BT po porodu nez pouzivat taky pharm. :sweat_smile:
say. jesteze je noc uz za vami, snad ta dalsi bude lepsi :slight_smile:

holky zapomnela jsem se pochvalit, o vikendu jsme domluvili tu koupi auta, takze v patek si pro nej jedeme :slight_smile: a muzeme rodit :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
máme pediatra :slight_smile: huráááá
8. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ady, super:slight_smile: a kde teda nakonec?:slight_smile:
8. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
aer v centru MUDR Remundova :slight_smile: cetla jsem na ni dost dobre odhlasy a po porodu navstevuje miminka primo doma, nepredepisuje zbytecne antibiotika, je na telefonu i o vikendech a po pracovni dobe, ochotna, mila i po telefonu.
Schuzku mame domluvenou na pondeli 14:30 coz je taky po pracovni dobe :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
ady, tak pak poreferuj jak na vas zapusobila:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
jasne :slight_smile: prekvapilo me ze nas bez problemu vzala, myslela jsem, ze bude mit narvano :slight_smile:
a jeste rikala: Ja si vas objednam radej po ordinacni dobe, at tady nemusite byt mezi nemocnymi detmi :sweat_smile: fakt strasne mila pani
8. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky zapomnela jsem vam poprat všechno neeeeej ke svatecku :slight_smile: poradne ho dneska oslavte ja jdu prave rozbalit cokoladku :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
ahoj holky, tak muž postupuje do dalšího kola a do 5ti týdnů se ozvou :grinning: Což je fajn, že jsou ve hře i jiná místa..ale zas nemáme vůbec nic jistého..a každopádně to bude s postgraduálem :pensive:
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
8. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
holky asi su blba, ale ja si fakt myslela, ze se tyden po porodu vlezu do vetsich kousku z myho predtehotenskyho satniku :pensive: su tezce zklamana... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
Maji, jsi neblbni :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
tan gratuluju :slight_smile:
maji tak to ja si pockam do leta, mozna v cervenci oblecu nektere z tech nejvetsich :grinning:
8. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
sakra, sakra, sakra :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dělala jsem anketu mezi studenty, a selhala technika, prostě se to vůbec nenahrálo :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak znova, no...

maji, ty jsi jelito :slight_smile: :slight_smile:

tanuki, tak fajn :slight_smile:

adél, super že se pediatrička našla :slight_smile: a kolik stojí pharmatex měsíčně... záleží, jak moc jsi aktivní, že :grinning: balení globulí po 10 stojí přes 200.
8. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
ach jo, dnes jsem se po dlouhe dobe opravdu stydela...kojila jsem, Tobik si cetl a najednou zvonek, tak jsem Beu odcucla a sla otevrit...mliko mi valilo proudem, takze na triku mokry kola, usoplenej Tobik bezel ke dverim za pokriku "tata,tata", Bea cela od mlika mi natahovala v naruci. Za dverma chlapek, ze zapisuje plyn a jestli muze dal, no tak jsem ho vpustila... na zachode rozmlaceny prkynko (vcera jsem ho myla a spadlo mi), vsude baliky vlozek...pak presel do kuchyne a tam bordel jak v tanku, neumyty nadobi, spinavej sporak, hromada obleceni, hracky roztahany po zemi...no pripadala jsem si jak debil :sweat_smile:
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
jani jasne :grinning: toto vysvetleni je asi nejvystiznejsi :grinning: to je tak krute drahe???? Tyyyyy jo, ale tak kdyz budu merit BT tak to treba ani nebudeme potrebovat :sweat_smile:
8. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
autor
maji, ále, to se stane každýmu... pokud má děti, tak chápe, pokud ne, tak pozná :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
maji :slight_smile: presne tak :slight_smile:
blbe se ma citit ten chlapek, ne ty :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
maji,predtehu obleceni jsem se zasmala :sweat_smile: . to chces zazraky moc rychle :slight_smile:
a to s tim neporadkem, ja ho tu mam taky a to nejsem tyden po porodu :frowning2: :sweat_smile:

adel,gratuluju k detske :wink:. blacklyn je tvoje svagrova? sleduju jeji pribeh v jednom tematu. tak at je stastna :slight_smile:

tan,super zprava :slight_smile:

taky vse nej k mdz :slight_smile:. u nas prekvapko,eda sice protivnej a venci v hospe, ale dostala jsem kytku :astonished:
8. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
paráda, zase jsme měli hodinu a čtvrt zpoždění - rychlík před náma někoho přejel :frowning2: :frowning2: tak jsem aspoň využila čas ve vlaku - chtěla jsem si sestříhat jedno audio do školy - ne že jsem nepřišla na to, jak se ten program ovládá? no prostě den blbec :angry: :angry: :angry:
8. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
jani,kdyz se dari,tak se dari :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
say, blacklyn je MOJE svagrova :grinning: a vlastne ani nevim, do jakeho tematu chodi...

jani, zase super cesta, koukam :unamused:
9. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
jani tak at je dnesek lepsi :wink:
aeri, Alexik je krasnej, koukala jsem uz vcera, ale zapomnela jsem napsat :dizzy_face:
say, eda se prekonaval s kytkou? :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
díky :slight_smile:
dnes jedu zas do brna, tam naštěstí busem, zpátky se uvidí :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
dneska jsem si pospala do pul desate, muz mi rano odjel na sluzebku, tak jsem potrebovala nejak vyuzit cas :slight_smile:
planuju jit dneska do mesta dokoupit veci pro maleho, ale nejak se mi tam nechce, porad takove zimni pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
aer,promin, jsem se prepsala :grinning:. IP :wink:
uz zitra vid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jani,at je cesta dobra :slight_smile:

eda se sice prekonal s kytkou, ale kdyby si ji radsi strcil do .... a byl normalni :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
julinka ma po tech pitomejch antibiotikach prujem, prdelku ma uplne do krve :cry: :cry: :cry:
9. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
say jejda chudatko :frowning2:
co koupit nejake lactobacily?
9. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
adel, na ty jsem koukala, ale je to prasek co se pridava do jidla nebo piti a to ja do ni moc nedostanu :frowning2:. ted mi snedla pul jogurtu,tak aspon neco
9. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.