• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
say, chudák malá... zkoušelas něco proti průjmu? Myslím z kategorie ovoce, zelenina a tak - teda jestli by to snědla...
9. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
zkousela jsem banan, ten nic :frowning2:. mrkev taky stavi ze? ze bych ji udelala k obedu...
9. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
jako banan ze nechce, ne ze by nic neudelal
9. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
jo, mrkev taky, pak i rýžový odvar třeba.
9. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
tak ja ji udelam mrkev z ryzi. ale asi bez masa. snad ji to bude chutnat.
9. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
:wink: já myslím, že jo :slight_smile: a zkus jí dávat i víc pít, i když já vím, to je rada nad zlato :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
say, vy si taky uzivate:frowning2: snad bude juli brzy ok! k mrkvi s ryzi je primlouvam:slight_smile:
9. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
jani,s tim pitim fakt rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . snazit se muzu,ale jelikoz se potatila, tak kdyz nebude chtit, tak mam smulu :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale co, do minulyho tydne jsem nevedela co je nemoc :slight_smile:. jednou to prijit muselo :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
já vím :grinning: :grinning: si pamatuju, jak kika taky blila a tento... a já všude jen četla dávat pít, dávat pít, ona nechtěla ani kapku a já z toho šílela :grinning: :grinning: rehydratační roztok je hnusný jak pondělí, smectu mi vyblila málem do obličeje :sweat_smile: :sweat_smile: njn.
9. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
tak ji mrkev s ryzi kupodivu chutnala :sweat_smile:
ale stejne ji jdu koupit nejaky probiotika
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
fajn :slight_smile: tak dobře pořiď. Já se pomalu chystám, zachvíli by měla přijít jarkova mamka.
9. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
No mě urve, fakt... jak jsem vám psala tehdá o těch kurzech, co jsem moc chtěla a byl problém s jejich zapsáním, tak je nakonec mám, což je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blbší je, že informativní schůzka je tento čtvrtek, jezdit 4 dny mezi ostravou a brnem, mě omyjou, fakt :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
jani,hlavne ze tam jsi :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
jani, to je bezva :slight_smile:
say, tak snad to brzo přejde, asi zas něco oblízla :grinning:

Já jsem úplně vyšťavená..Veru v noci hodinu a půl kňourala :confounded: neřvala, jen každých 5-10min fňukla.
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
tan,kdepak :grinning:. tentokrat to mame z antibiotik :confounded: . uz mi snedla v pudingu 1 probiotickou tobolku :dizzy_face:
copak chuderku trapilo?
9. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
Další adrenalin :grinning: :grinning: jdu z besedy a autogramiády jarka nohavicy. všichni mu nechávali podepsat fotky, cd, jen já svůj blok, který používám pro žurnalistické účely a kde byl i záznam z té autogramiády. On že se musí kouknout, co to podepisuje, začal mi v tom listovat, něco si i četl :grinning: :grinning: a pak říká, že až udělám reportáž, mám mu to poslat, dal mi svůj mail, a prý to uveřejní na svých stránkách :slight_smile: omývá mě hrůza, mou trapnou reportáž?
9. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: . jsi sikovna,bude to super :wink:
9. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
janey, tý brďo :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
vůbec nevím, co koupit tchánovi k narozeninám :unamused:
9. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
tan, jj, věčný problém... co rád dělá?
9. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
sport - běžky, kolo, běh.. ale ani si moc nepotrpí na funkčním oblečení, dost často jde v nějakém otrhaném tričku. Všechno má.. :angry: napadlo mě akorát, že má dost děsné kravaty, jenže zas si moc nepamatuju, jaká má saka, košile.. :unamused: Miluje Veru, tak mě napadlo mu ze srandy udělat odtrhávací papírky, že si jí může na den půjčit.. Když s tím pořád "otravují" :grinning: škoda, že ne v týdnu.. :angry:
9. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
Hm, mě právě napadlo to funkční oblečení, tak nic :grinning: :grinning: co nějakou fotku veru, zvětšit...
9. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tak na vymysleni darku taky nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mmch na julci darek porad stale jeste cekam :rolling_eyes: . jeste ze oslavu mam naplanovanou az na pristi vikend, jinak by byla oslava asi bez darku :sweat_smile:

aer, nezapomen sem pak napsat jak to dopadlo!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile: :slight_smile:
aer, jsme zvědavé :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ja jsem tak zvedava :grinning:
10. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
je, tak kde jí máme? :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
taky ji vyhlizim. to prijde az ja budu s juli venku :grinning: :frowning2:
10. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
jani, Nohavica super!:slight_smile:

u nas dnes spousta novinek:wink: rano jsme byli na matrice, takze mame termin!:slight_smile: pak jsem byla v poradne, vse ok, a pak jsem letela na ten utz...mimi vypada zdrave, ma strasne krasnou hlavicku z profilu :grinning: ma 22cm a vahu si presne nepamatuju, myslim ze rikal neco kolem 350g :sweat_smile:

a vypada to na celkem jasnyho pindu:slight_smile:

no a pak jsme si zasli do restaurace na obidek a v C&A jsme koupili soupravu dvou zavinovacich bodycek z biobavlny do modra ladenych:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
Jé, tak koukám dnes fajn den :slight_smile: já už se bála, že odejdu a ty sem minutu nato napíšeš :grinning: :grinning:
prozradíš termín? :slight_smile: :slight_smile:
a moje sázka byla tedy špatná... ale já si počkám, až to bude definitivní :grinning: :grinning: modrá se dá využít i pro holku, že :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
jani, da, ale myslim ze jsme to videli celkem jasne i my, a pan doktor Vlasin je na to pry machr...uz mu to asi neupadne:grinning:
10. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.