• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ted nechapu jak to myslis.....?
2. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
ty jo,aer,no tak hlavne aby ty injekce pomohli a nastartovalo to spravny funkce tela... a doporucil ti navic nejake bylinky,vitaminy,tabletky...no,proste neco?
ty jo,tak kupovat tolik aio tak se prohnem :grinning:
2. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
nedoporucil....no beru to calibrum, mozna prikoupim i samotnou listovku a mam ten caj, dneska jsem si jeste koupila cistej kontryhel a taky se pokusim poctive pit ten femigard:frowning2:

ach jo :frowning2:
2. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Že dřív, když pár měl pocit, že se nedaří, tak je na nějaké vyšetření posílali po 2-3 letech, protože prostě bylo normální, že se na mimi čekalo i dýl. Teď to bylo po roce, no a jestli tobě říkal že chlapa na spermio za půl roku... Jako chci tím říct, že mi to připadá brzo hned za půl roku ho posílat na spermio (oni se s tím chlapi blbě srovnávají, já říct jarkovi tohle, tak první reakce by zcela určo byla že by mě poslal někam, a chtěl ještě počkat)... že ti doktoři dávají málo času na ten přirozenější průběh, sotva ti píchnou tu vyvolávačku a než zjistí, co to udělalo, tak už zas další vyšetření...
2. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
no jani, tak dik....ale chtela bych videt tebe, kdyby se vam nedarilo.....
2. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
ale sypat si na hlavu popel za to, ze nehodlam moznost resit to co nejdriv odmitnout, rozhodne nebudu:slight_smile: je mi totiz uprimne celkem jedno, ci je to byznys, pokud nam to pomuze:slight_smile:
2. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
ale ja teda doufam, ze do pul roku tehotna budu :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
aer a jak je to dlouho co si HAK vysadila?
2. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
neco pres tri mesice
2. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Ale ne, já to nemyslela špatně, jako že se na to máš vyprdnout a tři roky čekat... Jenom že prostě teď jsou ty vyšetření čím dál víc nakupě... četla jsem to myslím taky tu od jedné holčiny, co se sotva začli snažit, chtěli tomu dát taky trochu volný průběh, ale doktoři je furt honili od čerta k ďáblu...
Ach jo, já vím, že se do toho nemám montovat, když o tom vlastně nic nevím :pensive: promiň :pensive:
2. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
jani ja jsem to taky nemyslela spatne :pensive:
2. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
OK :slight_smile:
Jdu si uvařit čaj, mám v krku struhadlo.
2. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
kuk... :grinning:
dnes si hraju na vzornou manzelku a matku... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
maji a jak to probíhá? :grinning:
2. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
no, varim, pecu, zehlim, uklizim a mezitim se venuju ratolesti.... :grinning:
takze v realu to vypada tak, ze je vsude rozdelana prace, obed jsem spalila a Tobik mi sletel z postele na vytahnutej suplik a prastil se do brady... :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Wow... taky jsem pomýšlela na žehlení, ale ta myšlenka byla tak bolestivá, že jsem ji hned zavrhla :grinning:
Teď nejspíš postuduju smlouvu s o2...
2. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
no nic, vypada to, ze je ochotnej si hrat zase chvilu sam, tak utikam neco udelat... :grinning:
2. únor 2009 v 15:00  • Odpověz
ja se byla podivat na ten kocarek..tak zase nic... :pensive:

aer a je sance, ze pri teto ovulaci otehotnis?
2. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
emi,jak to? a jakej to byl? Posli odkaz :wink:
maji,aspon mas co delat,ja se dneska asi ukousu nudou :frowning2:
a mam na neco chut,hlad a absolutne nemuzu rict na co :rolling_eyes:
2. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
tento mesic urcite ne:frowning2: do tydne dorazi asi ms a pak se budem zas snazit....

taky jsem zvedava na kocarek:wink:
2. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
emi dela tajnosti,uz jsem to tu psala vcera nebo kdy co to je za kocarek :grinning:
2. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
holky dnes mam den blbec... :frowning2: jednak mi nic nejde, spalila jsem obed apod., ale jeste nejsu schopna uhlidat ani 9 mesicni mimino, spadl mi na ten suplik, shodil na sebe susak na pradlo (tak tak jsem ho chytila, jinak uz jsme asi na pohotovosti), skripl si prsty do skrinky a jeste se stihl podrapat u oka tak, ze vypada jak tyrany dite...ja uz nemuzu...a zachrana prijede az za dve a pul hodiny... :pensive:
2. únor 2009 v 15:31  • Odpověz
maji bylo by lepsi, kdyby jen lezel a lezel a lezel?

http://cz.youtube.com/watch?v=U4qSKwv-l34 :sweat_smile:
2. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
maji děsíš mě... :sweat_smile:
2. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
emi to ne, ale kdyby aspon chvilinku nedelal nic u ceho se muze zranit... :frowning2:
ten kocarek je hezkej, ale pro novorozene nevim...
2. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
aerin a jeste me napadlo, ze stejne jste chteli mimco pocit v breznu, takze je vsechno tak, jak jste chteli:slight_smile:
2. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
jj, jani, aj tebe to ceka...
2. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
emci, no jo, puvodne jo, ale uz se mi mnohem vic libila predstava poceti v lednu :sweat_smile: ale tak snad to vyjde aspon v tom breznu :frowning2:

a ja se teda bez muceni priznavam, ze se mi ten kocarek moc nelibi :sweat_smile: ale musi byt uzasne lehkej a drsna je ta kukla :grinning:
2. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
kocarek zajimavej,ale muj typ to neni :sweat_smile: . jsem asi na robustnejsi :slight_smile:. hale,ale neni moc nizkej? ze jsem malinka,ale chudak manza kdyby se k nemu mel tak moc ohybat....
Maji,to me mrzi :frowning2:
2. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
holky jeste me zajima rozdil, mezi tema plinama za 420 a 460?:slight_smile:

aer neboj, brezen to nakonec jisti..:grinning:

maji bud rada, ze je zivy..:slight_smile: jsou i horsi veci...alespon se otluce a pak ho jen tak neco nerozhazi:slight_smile:
a jinak ma ten kocarek 7,7 kg a je super:slight_smile:
2. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.