• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a termin mame teda 5.6. presne v poledne:slight_smile:
10. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
tak gratulace k chlapečkovi... já budu ještě doufat :sweat_smile: :sweat_smile:
fajn, že se našel termín... no a jinak to teda bude tak, jak se tu kdysi o tom psalo? rodina, kámoši, kdo co donese a tak?
10. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
aer gratulka jeste takto :slight_smile: to je krasne :slight_smile: jmeno zustava?
10. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
jani, svatba asi nakonec dopadne tak, ze obrade bude jen obed pro rodinu a svedky (i tak cca 25 lidi :unamused: ), pak to zabalime, beztak budu unavena, budu rada, ze si dam nohy hore:slight_smile:

a s kamaradama udelame asi nejakou grilovacku treba v zari, a "zapijem" zaroven svatbu i malyho :wink:
10. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
jmeno zatim zustava :grinning:
10. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Jo tak :slight_smile: to zní taky dobře :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
jeee, ja tipla spatne :frowning2:. a ja si byla jista holcickou :sweat_smile:
velka gratulace :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
say, neztrácej naději, třeba nám to ještě vyjde :grinning: :grinning: hihi, autobus má zas wifi :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
ha, tak jsem mela pravdu :grinning: :grinning: :grinning: aeri, gratulace k pindovi :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
aer a co vasek? byl tam s tebou? co rikal na pindu a tak vsechno okolo?
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
dobre rano holky :slight_smile:
jsem nejaka nachlazena, tak snad to brzo prejde.
Tady v Brne pres noc zase nasnezilo :angry: za chvilku jdu do poradny tak jsem velice zvedava jak dneska dopadneme :confused:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
dobre rano:slight_smile:

say, byl se mnou, co rikal...no utz se mu libil a s pindou uz byl vicemene smirenej :sweat_smile: :grinning:
11. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Dobré popoledne, teda docházka sem je v poslední době hrozná :grinning: :grinning:

kdo chcete koukněte na http://stisk.blog.idnes.cz/c/127779/Jarek-Nohavica-Zivou-hudbu-nevypalis.html
Je tam ten článek o nohavicovi, tak nám prosím zvedněte čtenost, chudáčkům studentům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

adél, pak dej vědět, co říkali :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
nazdarek
tak jsem doma z poradny :slight_smile: maly je stale hlavickou dolu, coz me potesilo, videla jsem ho na utz ma tak krasnou hlavicku :slight_smile: ale CS 0 :grinning: nevim jestli se z toho mam radovat nebo ne :grinning: dyt ja chtela za par tydnu rodit :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
ahoj, Aer, tak přeci jen :grinning: no uvidíme, taky se ještě nevzdávám svého tipu :grinning:
Adel, tak to bys mohla ještě začít epinovat :wink:

Tak se Vám tady musím "vyblít" volal mi průzkum veřejného mínění, tak jsem ze solidarity kývla.. pán se asi musel dost bavit..ptal se mě na rozhlasové stanice, co jsem dělala včera a tak..no a na závěr bylo, co máme v domácnosti, to mě teda trochu rozhodilo, super pro zloděje, ale nakonec jsme do toho šla a bylo to fakt vtipné.. tv NE, kamera NE, auto NE, chata NE, pc JO.. no tak jsem si říkala, že jestli to jsou zloději, tak k nám nepůjdou :wink:
11. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
tanuki, to je dobré, ne? řeknou si - tam bychom nic nevzali, dem jinam :grinning: :grinning:

adél, neboj, jednou rodit určo budeš :slight_smile: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
jani tim se taky uklidnuju :grinning:
tan vis ze jsem nad tim premyslela? Ale nevim kdo by mi nabidl epino za nejakou rozumnou cenu :pensive: mozna uz je pozde....
11. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
moc hezké :dizzy_face: tak dva Ostravaci se potkali v Brně? .-)
11. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
tan :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
adel, tak když na něj budeš hodná, tak napiš máje :wink:
11. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
jo, ještě k dárku pro dědu, máme kravatu :wink: zamilovali jsme se s Martinem do jedné na první pohled.. kupodivu do té nejdražší :angry: no, ale zahodila jsme předsudky, že nebudeme kupovat levnější blbost..raději tohle..asi by mohla být i drařší..já nevím, manželovi jsem koupila dvě v Marks and Spencer, každá za 199 :wink: jsem z levného kraje..
11. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
Já jsem teda kravatový ignorant, myslím, že jarek má kravatu jednu - červenou, aby ladila k mým svatebním šatům :grinning: :grinning: na ples si dokonce půjčoval od mého taty :grinning: :grinning: takže vůbec netuším, kolik stojí levnější, dražší...
11. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
ady, teda to je zmena :dizzy_face: do epina urcite jdi:wink:

jani, peknej clanek!:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
11. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Díky :dizzy_face: :dizzy_face:
dr vypadá dobře, až na to jedno blbé hodnocení. tedka je i nějaká soutěž o nejlepšího lékaře, viděla jsem nějaké billboardy, ale nemůžu si vzpomenou na link :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
jani, chodi tam anima s Evelinkou (z pipek, nevim jestli znas) a budou k ni prechazet dalsi pipky:slight_smile:

tohle napsala anim:
Bere po domacich a ambulantnich porodech, netlaci do ockovani, super radi po telefonu a je fakt moc prijemna. Co vim, jeste bere pacienty. A ma baby friendly cekarnu (bohuzel to u pediatru neni samozrejmost) - velkej hraci koutek, spousta hracek, knizek, houpaciho kone a dokonce slapaci policejni auto :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
aer my mame tuto pani doktorku http://www.znamylekar.cz/1569/mudr-remundova-jana/pediatr/brno
tan diky za napad, jeste se o tom pobavim s muzem a pak kdyztak napisu maji :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
Jé, tak to zní fakt dobře :slight_smile: :slight_smile: teda zvlášť ta čekárna :grinning: naši ji má taky a je to vždycky boj, děti nechtějí hračky vracet :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
tan a pocitas pak se mnou, ze jo ?:wink:
11. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
aer, jasně, předpokládám, že by to měl zvládnout :wink: a že já do té doby rodit nebudu :grinning:
To jsem upřímně zvědavá, kde já skončim :sweat_smile:
11. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.