• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
jo, dneska mi jedna maminak říkala, jak jsou ty poslední týdny těhu hrozné..a já si v duchu říkala, jó holka, kdybys věděla, že já už to mám všechno za sebou :grinning:
11. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
tan :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
11. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
tan to je dobry :grinning:
adel,bezva kontrola :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
mam tu na hlidani tchyni, tak nemuzu vysedavat na konovi :grinning: ale treba se aspon konecne naucim hackovat :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
maji :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
maji, hlídáš tchyni? :grinning: :grinning:
háčkovat? kruci...
12. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
pekne poledne ja se prave dlabu lnenym seminkem a popijim k tomu malinik :grinning: aneb intenzivni pripravy na porod zacinaji :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
poledne???? dopoledne :grinning:
12. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
adel a homeopatika ne-e? :grinning: :grinning: :grinning:
jani, nemela bys ve ctvrtek odpoledne cas? musim zase do Olomouce na kontrolu (ach jo!) a moc se mi nechce sebou vlacet vlakem deti :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
12. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
maji jj, to jsem zapomnela :grinning: arnica a to cauloph... nebo jak se to jmenuje :grinning:
12. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
maji fakt? :grinning:. to ja jsem na to leva :frowning2:

holky,chci odstavit a nevim jak to udelat :sweat_smile:. jinak mi neusne nez u prsa a nevim co v noci :sweat_smile:. vetsinou jsem tak mrtva, ze ani nevim ze sosa :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
say, ja su taky leva, proto se to chci naucit :grinning: ale pleteni teda asi nikdy nepochopim :grinning: :grinning: :grinning:
no a s odstavenim neporadim, muj zpusob (otehotnet) u vas asi neni idealni :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
to ne :grinning:. boze,cekat ted druhy, tak si jdu fakt hodit :pensive: . to bych bud zustala sama se dvema detma a nebo musela resit jine zpusoby a to bych nikdy nechtela :pensive:

ja nevim jak ji naucit usinat jinak. v kocaru usne,ale nebudu v noci prece jezdit venku ze. ach jo, to je dilema.
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
dneska si jdu pro homeopatika na odstaveni,ale to pak nesmim uz prikladat. tak nevim. bude lepsi kdyz ze me mlicko neuciti a nebude nebo se nejdriv snazit nejak jinak?
12. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
maji, jo, ve čtvrtek odpo nic nemám... koho všecko budu mít na starosti? :grinning: :grinning:
já umím uháčkovat první řadu, navázat na to neumím... takže kdo chcete dlooooooooooooooooooouhý háčkovaný provázek, hlásím se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
say, no my to dělali tak, že prvně jsme odbourali usínání - tím, že uspával někdo jiný a v době, kdy Kika byla fakt unavená a bylo celkem jasné, že zabere a bude stačit pohádka. Pak jsme odbourali noční - tím, že jsem nedala... Nevím, jak to máte vy - jestli by byl eda ochotný uspávat... víš jak, jinak z tebe cítí mlíčko. Ale třeba to jiní vyřešili nějak jinak, nevím...
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
say, já nevím, nebude takové odstavení úplně najednou moc? Jak často sosá přes den?
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
jani,provazek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s edou pocitat nemuzu,asi by nemel trpelivost a pak kdyz chodi do prace,jezdi domu az kolem 22 hod. to uz je dlouho :frowning2:
pres den zatim tak 3x, to se snazim ted ubrat, tak necham zatim jen dopoledni. abych nemusela jezdit venku :sweat_smile:. odpo ji budu jezdit uspavat ven. no,pak zbyva vecerni-na usnuti. a v noci ztracim prehled :sweat_smile:. julca si dela samoobsluhu :sweat_smile:. tak to nevim kolikrat
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
say, četla jsem, že v noci si některé prsa převázaly obinadlem, zalepily leukoplastí... prostě aby byl zastaven přívod :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

s odstavenim neporadim:frowning2: ale taky si myslim, ze by to mohlo byt s tema homeo takhle raz na raz dost tvrdy :unamused:

hackovat jsem umela kratkej a dlouhej sloupek, uhackovala jsem si obal na obil a kabelku (kterou pak uz nikdo ovsem nesesil:grinning:), ale uz si to nepamatuju, zas by mi to musel nekdo ukazat... pleteni mi prijde lehci:slight_smile:
12. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
ja prave taky nechci aby to bylo tak drasticky. rada bych je zacala brat az treba zbyde kojo jen na vecer. tak se ted snazim zredukovat. ja mela predstavu ze homeo mi budou mlicko postupne ubirat az nebude a ja pritom budu moc normalne kojit :grinning:. az pak by nebylo,tudiz by juli nechtela :grinning:. naivni to predstava :sweat_smile: :grinning:

pleteni mi prijde taky lehci,ale uz si to nepamatuju
12. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
Say, no a neobešla by ses bez těch homeo úplně? prostě budeš ubírat ubírat, mlíčka bude míň a míň, a jednoho dne prostě už nedáš... podle mě to není jen, že mimčo cítí mlíčko, tak jde za prsem. Ono za ním jde i kvůli žužlání a tak...
Přijde den, kdy už nedáš, a asi kvůli tomu bude chvíle vzteku, ale to už je jedno, jestli v prsu bude troška mlíka nebo ne.
Já nevím, je jasné, co jsem chtěla napsat? Mám asi vymytý mozek :grinning:
12. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ja je zatim brat nebudu. mam uz je objednany tak je blby je nevyzvednout, ja si to totiz predstavovala tak jak jsem psala v minulem prispevku :sweat_smile:. ale zatim na ne budu doma koukat :grinning:
rozumim :grinning:
12. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Kolik za ně chtějó?
12. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
to zjistim :grinning:. ale myslim ze kolem stovky
12. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
tak jsem pocitala julky zuby a ma jich min. 11 :grinning:, vubec nevim kde se jich najednou tolik vzalo :grinning:
12. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
say, no paráda :slight_smile: to je zubatec :slight_smile: :slight_smile:

Kris se naučila nové slovo... vyhrne mi tričko, zapíchne prst do pupku (případně sobě :grinning:) a furt: pupi, pupi, pupi :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
holky ja normalne bulim jak zelva :sweat_smile:
14. bře 2010 v 00:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.