• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Say, tak nebul!:grinning:
Julince vsechno nej k rocku, hodne zdravicka a stesticka a spokojenou maminku preje teta Tyna a strejda Vasek :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
aer, dekuju!
no julce jsou nejaky narozeniny ukradeny :grinning:. ale ja tu na ni koukam se slzami v ocich, neni mozny jak to uteklo. prijde mi to jako vcera :frowning2:
14. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
say, julce všecko nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať je zdravé a spokojené mi... vlastně BATOLE!!! ode dneška máš doma batole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
ty jo,jani,dekuju a ani mi nemluv! me prijde jako vcera co si resila oslavu pro kris a ted to ceka nas. je mi z toho smutno jak to leti :frowning2:. za chvili budu mit doma pubertacku :grinning:
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Say, všechno nej!
Holky, se picnu, řeším teď s kamarádkou její těhotenství :cry: a snadno se říká, že má být ráda, že je to tonejkrásnější..když měla jiné plány, miluje jiného a momentálně jí obecně představa mateřství nenaplňuje :pensive:
14. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
tan dekuju :slight_smile:
to s tou kamaradkou je mi moc lito :frowning2:. snad se rozhodne tak aby byla spokojena a stastna :frowning2:
14. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
say dodatecne prejeme Julince vsechno nej do noveho rocku hlavne zdravicko a at vam dela samou radost. Lukasek posila pusinku :slight_smile: už máte doma velkou slečnu :slight_smile:
Tan :pensive: fakt nic moc situace, ale kamoska na tom byla podobne a zvladli vsechno a ted jsou stastni :slight_smile:
holky dneska jdu na cviceni konecne nejake odreagovani, uz mi tady z tech 4 zdi hrabe :confounded:
15. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
adel, dekujem :slight_smile:. uzi si cviceni :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Dobre rano holky:slight_smile:

Tan, kamaradce drzim palce, urcite to nebude mit lehky:frowning2:
Holky myslete na me, chystam se dneska na socialku zjistit na co teda mam vlastne narok a jestli ho ztratim kdyz me ted vyrazej (zitra jsou prvni pohovory na moje misto :pensive: ).
15. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
aer, tak jdi marodit. prece jim to tak neulehcis
15. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
say, no asi to tak dopadne, sice je mi jasny, ze to nebude moc fer...ale meli jsme se sefem nejakou dohodu, tohle od nej taky neni fer :frowning2:
15. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
jako meli jste dohodu,on ji porusil jako prvni. nebud hloupa a jdi kdyztak na PN. kazda kacka dobra prece :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: konecne su s detma sama doma, jupii :dizzy_face:
say, Julince dodatecne vsechno nej nej nej k jednomu rocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aer, to je hnusny, bez na PN a kasli na neho :unamused:
jani, na kolik deti si ve ctvrtek troufnes? :sweat_smile:
15. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
tak jsem zpet holky, podle pani na socce narok na PPM mam a muzu sizvolit 3letej rodicak:slight_smile: a pry mi to neohrozi ani kdyz me ted vyhodi, takze uz se jen rozhodnout, jestli na ne budu hodna nebo nebudu...ale nedovedu si predstavit byt ted dva mesice uplne bez prijmu, kdyz toho musime jeste tolik poridit a zaridit svatbu :unamused: Takze to vidim na tu PN...
15. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ar,bezva! a volila bych PN. preci jen,penize jsou treba :frowning2:

holky, budu si zadat o pridavky na julku a musim dojit potvrdit papir jaky mam prijem. to do prace nebo socku? kdo me vyplaci? asi socka ze? ja vim,blby dotaz :sweat_smile:
15. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Pěkný den,
tanuki, tak snad se kamarádka dobře rozhodne...
aer, paráda :slight_smile: :slight_smile: s tou prací, udělej to podle nejlepšího vědomí a svědomí :grinning: :grinning: záleží, jak blbě se ten šéf zachoval a tak...

say, to asi vyplňuješ potvrzení o ročním příjmu za nějaké minulé roky, typla bych tak... 2008? :grinning: :grinning: pokud jsi v té době někde pracovala, tak pak ti ty příjmy potvrdí zaměstnavatel a musíš k němu dojít.
15. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
maji, to je těžká otázka :grinning: :grinning: jak dlouho budeš pryč? Troufla bych si i na větší počet, minule se Kika s Tobíkem dost zabavili sami.
15. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
Jinak jdu dnes za jedním vyučujícím, poprvé na setkání ohledně bc práce... vybrala jsem si toho nejpřísnějšího, pak mě u státnic už snad nemá kdo potopit :grinning: :grinning: :grinning:
ale docela se bojím, že mě s mým návrhem tématu pošle někam :cry: :cry:
15. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
cviceni bylo super :slight_smile:
aer taky bych sla na PN kdybych mela moznost :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
ahoj holky, já nemohla vůbec spát, pořád jsem na ní musela myslet.. když si vezmu, že z toho může být takováhle Verunka :pensive: Chová se sobecky, ale není to blbou povahou, spíš, že žilav dost nefungující rodině.. Každopádně má dostudováno, bude jí 26, on by se o ně postaral..taky mi přijde, že je dost velká šance, že by to mohlo být super :pensive:
Aer, jj, běž na PN, bude klid i penízky..že se budeš nudit? Nevěřím, budeš psát práci a užívat si přípravy na svatbu i mimi. Co já bych občas dala za trochu klidu. Dnes si vybírám absenci, je to paráda, víc takových dní :pensive:
15. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
holky kdo se chce vyjadrit k memu uzsimu vyberu svatebnich oznameni?:grinning: nehlaste se vsechny:grinning:

tan, no asi bych se nenudila, toho se nebojim, jak pises, musim psat bc., k tomu svatba a maly:slight_smile:
chapu ze te to sebralo, snad se kamoska rozhodne spravne, at uz to bude jakkoli...
15. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
aer a kdyby ses nahodou nudila, kousek od vas bydli jedna mlada maminka, ktera mnohdy fakt nevi co s casem :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
aer, já teda rozhodně jooooo :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
ady, no jooo, ale jak dlouho tu bude bydle, ze jo:grinning:

jani, IP:slight_smile: kdyby mel zajem jeste nekdo, staci rict:grinning:
15. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
aer, jdu na to... mám dotaz, když jsi šla poprvé za vedoucím své bc práce, jak to asi probíhalo? nechtěl po tobě modré z nebe, že ne... já něco mám vymyšlený, ale nějak do hloubky to zatím nejde :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
15. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
jani, ja u ni jeste nebyla:grinning: tak me nedeptej:grinning:
15. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
a ja jdu sakra aspon chvilku prekladat:grinning: uz mi ten list papiru uschl (sikovne jsem si totiz polila stranku prekladu psanyho inkoustem cajem :angry: )
15. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
aer ja taky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
jo a objednala jsem z mimace drobkovi jeste dvoje navleky (mame zatim 3):
tmave hnedy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28575722&tab=12
a tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28108112&tab=13

jeste jsem uvazovala nad temahle, at mame teda i nejaky modry:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28108085&tab=12

a V. na to: "Tak moc modry...? A musime mit nejaky modry???" Tot naz vztah k modre :grinning: Takze Zachy bude proste chodit prevazne v hnede, zelene a cervene :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
aer hezke :slight_smile: ty prouzky se mi moc libi :slight_smile:
my mame zase modrou velice radi :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.