• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
aer já myslela, že tu bc práci už píšeš?
15. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
hndědá a červená jsou na klicích krásné :wink: a máš i nějaké babylegs? přeci jen jsou fakt teplejší než ty design socks
15. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
jani, no jako jo....teda, mam to co jsem napsala loni (pokracuju v rocnikovce), plus jsem tak mozna s bidou napsala dve strany letos:grinning: a jinak se snazim prekladat, pac mam vsechno v AJ
takze s vedouci jsem se zatim domlouvala jen po mailu, schvalila mi pokracovani v te praci, okomentovala nejak bibliografii kterou bych rada sehnala , ale zatim se mi to nedari...
15. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
k tem barvam...ona by stejny nosila i Madlenka, ruzovou taky nemusim:grinning:

tan, mam dvoje BL (http://www.branakdetem.cz/babylegs-gold-polka-dots.htm a http://www.branakdetem.cz/babylegs-chipotee.htm) a budu mit troje DS.
Jeste uvazuju nad temahle: http://www.branakdetem.cz/babylegs-white-burst.htm
15. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
a vylozene na zimu mozna nejaky primo upletu:slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Aer, to jsi dobře vybavená! my jsme dostaly takové černobílé darem.. Růžovou taky nemusíme, ale to, co dědíme je dost růžové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
no ja predpokladam, ze darem se k nam taky dostane i tech blede modrych cukrlatkovych veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to nemluvim o tom, ze baby urcite uplete nejaky sileny blede modry krajkovy svetricky a cepicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
oprava: dostane; babi :grinning:
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
aer :grinning:
holky venku zase pada ten bily hnus :confounded: a ja musim na postu zaplatit povinne ruceni (zapomnela jsem se pochvalit o vikendu jsme koupili autko :grinning: ) a jeste k te detske doktorce o pul treti mame schuzku tak nevim co od toho ocekavat :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
ady, auto super! :dizzy_face:
no my budem nepojizdni jeste pekne dlouho asi...ale snad se to zvladne:sweat_smile:
15. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
aer no vidis jak jsme na tom my :grinning: auto jsme koupili mesic pred porodem :grinning:
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
tak jako tim dlouho myslim fakt dlouho:grinning: vidim to tak na pristi jaro/leto :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
aer, taky posli :slight_smile:

adel,gratuluju k autu :slight_smile:

tak julca uz ma i obe horni stolicky venku :grinning:, ani jsem nepostrehla ze rostou :sweat_smile:. celkem 12 zubu :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
adél, tak ať autíčko pěkně jezdí a poslouchá :slight_smile: :slight_smile:
say :wink: :sweat_smile:

tanuki, jsme na tom velmi podobně, my jsme vždycky prohlašovali, že růžová vůbec, a teď se nám všichni smějou, jak jsme ustoupili od názoru. Není to pravda, jen všecky dary a dědictví byly růžové, a zas nejsem taková, abych odmítla, protože to má barvu, kterou jsem si nepředstavovala...

tak jsem byla za vedoucím té bc práce. Chjo, já si vždycky říkám, nebuď drzá, neprovokuj... Přijdu tam a on: "Tak vy chcete psát bakalářskou práci?" Já: "Nechcu, musím!!!" naštěstí mu to přišlo celkem vtipný... :sunglasses: :grinning: :angry: :angry:
15. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
nedocitam, zrovna jsem zahnala divou zver do postylek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani, tak jestli si troufas, tak pro me by bylo uplne idealni ti je nechat vsechny :sweat_smile: pojedu ve 12 a vratim se bud ve 4 nebo v 6, podle toho jak prijde doktorka... :sweat_smile: ale jestli se na ne necitis, tak klidne rekni a nekteryho vezmu sebou, popr. udam jinde :grinning:
15. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
Maji, v pohodě, vezmu je všecky. Už se těším, uvidím mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: počítám, že Kris z ní bude hotová, má teď pro miminka slabost :sweat_smile: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
nazdarek :slight_smile:
diky holky :slight_smile:
say gratuluju k dalsimu zoubku, to je dobre ze rostou bez vetsich bolesti :slight_smile:
jani uz to tak vypada ze po ctvrtecnim hlidani Tobika a Beatky bude mit do roka a do dne Kika taky sourozence :sweat_smile:
u doktorky super, jsem s ni fakt nad miru spokojena, je strasne mila ochotna, hned mi dala cislo na mobil, po porodu prijde k nam, pomaha i s kojenim, takze fakt super nemusim to resit pres laktacni poradkyne :slight_smile:
dneska uz jsem uplne hotova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co budete kuchtit k veceri? nejak jsem bez napadu ....
jo a doktorka mi doporucila koupit infadolan, mate s tim nektera zkusenost?
15. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
holky tak to bylo rychy, ukazala jsem V. tech 7 variant a V. vybral, tohle je vitez:grinning:
http://svatebnioznameni.japosbrno.cz/objednavka/kolekce/svatebni-oznameni-b077
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
autor
Adél, v tomto prostředí to bude znít asi blbě, ale zatím se na druhé mimčo fakt nějak necítím :grinning: Nechcu vypadat jako kariéristka (kariéristky si nepořizujou v 19 dítě :grinning: :grinning: :grinning: ), ale teďka bych přece jen chtěla zabezpečit další věci, aspoň byt, aby byl jiný, dodělat školu... pak se uvidí, jestli budu pokračovat, pracovat...
15. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Jani :slight_smile: chapu, taky bych chtela druheho prcka az po skole, tak snad to vyjde :slight_smile:
aer jj hezke :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
ach jo, Tobik zacina zarlit :rolling_eyes: k Bibi se chova hezky, ale je tak uvrestenej a uknouranej az to hezky neni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

adel, balicek je na ceste, prej nejpozdej pozitri je u tebe :wink:
15. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Maji jsi zlatko, diky moc uz se tesim :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
juj,aer, nez jsem si oznameni stihla prohlidnout tak uz mate vybrano :sweat_smile:. ale krasne :wink:

maji a jak to jde zvladat?
15. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
say, jde...sice je to chvilema o nervy, ale jde :grinning: uz se probouzijou, tak zas valim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Maji balicek uz dorazil :slight_smile:
diky moc
16. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
halo halo, kde jste kdo?
koupila jsem si brusle tak o vikendu zacnu delat neco se svym rosolem :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
maji, prosim te, jaky rosol? beztak uz nosis predtehu obleceni. ja se do normalu dostavala pres pul roku.

my dnes byli na plavcu a juli neplakala ani neknourala :dizzy_face: . jen jsem myslela jak bude unavena, ja oci ze bych potrebovala sirky a julca je ma jak tenisaky :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
maji - ty jsi teda typická žena v šestinedělí :grinning:
say :slight_smile: :slight_smile: taky bych vždycky po plavání potřebovala oraz, narozdíl od někoho :grinning: :grinning: zachvíli jdem taky.
16. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
say, vetsinu si zatim vzit na sebe fakt nemuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: super, ze se plavani libilo, taky jsem chtela s miminkem Tobikem chodit, ale nemohli jsme kvuli ocickam a ted uz se s Bibi taky nikam nedostanu :sweat_smile:
jani :grinning: ja si myslim :grinning: ale ono to moje brusleni neni nic namahavyho, stejnak se akorat valim po zemi :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
hele, myslite, ze na cviceni s hlidanim deti mi pohlidaji aj Bibu? :sweat_smile:
16. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.