• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
dobre rano :slight_smile:
co to tu ctu? :slight_smile:
Takdy mam ted depkarske obdobi snad nas to brzy pusti.
Maji nacti si clanky na kojeni.cz treba ti tam neco pomuze nez Janca prinese odsavacku :slight_smile:
tan pak dej vedet jak se ta kamaradka rozhodla, zkus si s ni o tom jeste popovidat, treba to pomuze.
17. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
ja mam depkarske obdobi ted skoro porad :sweat_smile:. minuly tyden jsem cely dop jen sedela, brecela a pripadala si naprosto neschopna, bez sily a energie... :frowning2:
jinac se jdu predem omluvit, nebudu vas ted cca tyden tolik stihat :frowning2:. za chvili dorazi ed. prarodice a vypada to ze je tu budu mit celodenne :unamused: . jeste ze spat tu nemuzou :grinning:. nicmene jsou starsne ukecany, babi uz neni tolik schopna,ale chce byt s juli. tu ja zas doma neudrzim a ani nechci,musi byt i venku.to jsem zvedava jak to pujde. me smejkne :sweat_smile:
17. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
maji, ok, zítra vezmu :slight_smile:
Já si vždycky myslela, že počasí na mé nálady nepůsobí, ale jak je tu teď furt hnusně, zataženo a pošmourno, taky mi to leze na mozek :rolling_eyes: :rolling_eyes: pak ani nechodíme ven, pač je mi jasné, co v tom vzduchu asi je, a s nikým doma není k vydržení :rolling_eyes:
say, tak přeju chladnou hlavu :wink:
17. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
17. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se na vás těším :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
maji uz jsme se nad tim s muzem rozplyvali :sweat_smile: jsou fatk uzasni :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
17. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
jani, souhlas, taky jsem to cetla a nechapala :angry:
17. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
maji, jsou fakt k sezrani :dizzy_face:

a ten clanek jsem taky cetla, dost hustej :rolling_eyes:
17. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
No mě se tady vaří krev v žilách, co jsou to sakra za blbí vědci? Místo aby se pořádněji zkoumaly potřebné věci, tak oni zkoumají to, co si stejně každá máma ošéfuje sama, a instinkt, pokud ho ještě nezahlušila, jí snad řekne, jak se má postavit k pláči miminka. Jak můžou vyzkoumat, co to s tím miminkem udělá po psychické stránce? Pochybuju, že to jde nějak kvantitativně měřit :angry: :angry:
A co jsou to za pošahaní novináři? No jo, ono je to snazší splichtit článek z nějakého zdroje, k tomu dát nějakou maminu a hurá, padla :angry: :angry: kdyby místo toho dělali nějaké zajímavější věci, články - kolik se toho dozvídáme třeba o práci českých vědců, jejichž činnost by mohli trošku nastudovat, aby věděli, o čem je, a pak ji čtenářům přiblížit, to je snad novinařina, ne? A ne tyhle trapnosti... Nebo kulturní rubriky... to je taky bída s nouzí... na nic zajímavého tam člověk ani nenarazí.
Omlouvám se za výlev, naštvalo mě to :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Aj, zítra se přechází na novou verzi koně... tak to bude hrůza, že se sem celý den nedostanem :cry: :cry: :grinning: jinak ženy, pokud tu novou verzi nebudu umět ovládat... tak sbohem navždy :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
jani, coze?!?!?! :confused: :confused: :confused:
17. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
18. března budeme přecházet na novou verzi a stránka bude skoro celý den nedostupná.
Vyzbrojte se proto prosím trpělivostí. Děkujeme!

Je to zítra, ne?
17. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
ahoj, Maji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je docela dobrý lék na depky :wink:

Nemáte někdo tu novou knihu o očkování? Bych si jí chtěla přečíst, nikoliv však koupit :wink:
Já teda s uspáváním přes den třeba bojuju od začátku, už od narození, to nedokázalo usnout- muselo se drncat.. v košíku, pak třeba na mě, než se začalo sápat po prsu.. Ale beru to jako její problém, v kterém jí podpořím!

Say, to jsme zvědavá, jak se bude Eda prezentovat :pensive:
17. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Tobik doplnuje basnicku:

Byla jedna BĎABĎÁ,
prodávala ĎAPŤÁ.
Za děravý ĎO,
prodala jich ŤO.

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
v kolik mám teda zítra dorazit?
17. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
jani ve 12? muze byt? :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
maji :grinning:. fotka uzasna :dizzy_face:
se clankem nesouhlasim

eda posledni dny v pohode,dokonce se juli hodne venuje a chce s ni chodit na plavani kdyz bude mit volno :astonished: . ne jako doprovod co nas odveze,ale primo do bazenu. prekvapil me

ed. babi me nasrala, prijela a 1. co rekla,tak si zacala stezovat jak
17. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Ok, v kolik budeš vyjíždět? Abys mě stihla instruovat a tak :grinning:
17. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
maji Tobik je zlato, fakt :grinning:
clanek: precetla jsem prvnich par radku a stacilo mi to ... proste s tim nesouhlasim a hotovo, a nejvic me na tom ser* ze nektere zenske to zastavaji (vetsinou ty starsi co uz maji doma odrostle deti) a budou se s vama hadat ze to co delate delate spatne :angry: :angry: :angry: fakt me to ***
17. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
zitra to bude des, budu se krute nudit :grinning:
to ty Jani ne, co? :slight_smile:
17. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
Adél, já tutově ne :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Janey, tak si to užij!
Já se odedneška začínám učit :-/ (=je skoro 10večer a ještě jsme to neotevřela) ale předělávala jsem Veru pokojíček :slight_smile:
To my jsme měli nejvtipnější.. když jsem šel z HUF, ztratil jsem BUF.. atd.. teď už teda ale mluví velmi :sweat_smile: ještěže má super hlásek, mele totiž pantem :grinning: Dnes viděla z okna homelessáka a volala "Pán hledá něco, něco" :grinning: je to teda neuvěřitelné, jak se v tom mluvení děti liší, skoro stejně starý bratranec může klidně mluvit až rok po ní :wink:
17. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
jsem to nedopsala,tak prijela,hned si zacala stezovat jak ji bylo po ceste zle,mluvit skoro nemohla,kasel,rymu (teplotu nevim) a to vi ze juli minuly tyden dobrala antibiotika na prudusky :rolling_eyes: . tak jsem rekla ze jezdit nemela,ze je juli oslabena a ze nechci aby zas neco chytla, tak pry se nemam bat,ze to nechytne,ze to ma ze vypila sklenici studene vody. budiz, to bych pochopila ty hlasivky,mozna kasel. ale tu rymu? me to nastvalo.

ted mam za sebou vic jak 2 hod uspavani,jsem ko,vubec nevim co delat :frowning2:

tan,co ta kamaradka?
17. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
autor
tan, teda koukám, že verunka už krásně mluví :slight_smile: to u nás se mluví taky, ale většinou tak, že tomu nerozumím. ale pokroky dělá, tak co :sweat_smile:

say, tak snad to julka ustojí a nebude zase nemocná... :frowning2:
17. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz
snad ne. chovat teda nechtela,to bych stejne endovolila,ale kdyz jsem videla jak tu macha s latkovym kapesnikem nad juli, tak se mi pomalu otvirala kudla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. bych musela jit vrazdit kdyby zas byla nemocna,uz tak mame o par tydnu odlozene ockovani a kontrolu v roce

julca rika mama,haf a baba :grinning:. a porad na vse ukazuje prstem,jeji nova celodenni zabava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a musim se pochlubit, julca si dnes poprve stoupla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . ale jen jednou,ale stejne to beru jako super uspech kdyz se zacala plazit teprve pred par dny :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz
Boze boze....tak to nevim, jestli si zvyknu:slight_smile:

say, uuuzasny pokroky, mam radost s tebou:dizzy_face:
19. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
a je to tady, kun uz zase jede :grinning: tolik prace co jsem za ty dva dny stihla...parada :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
a je to tady, kun uz zase jede :grinning: tolik prace co jsem za ty dva dny stihla...parada :grinning: :grinning: :grinning:
say, gratuluju, vidis a nedavno ses tu stresovala, ze se neotaci :wink:
19. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
ted nestiham,ale kdo by chtel mrknout:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/1._narozeniny/

dekuju ze mate radost se mnou s juli pokroku :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.