• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ahoj holky :slight_smile: konecne jde kun
vcera jsem se pustila do desinfekce bytu a dneska rano jsem skoncila u doktorky, cipek zacina pracovat, tak mi rekla, ze kdyby neco mame jet do porodky... :slight_smile: no proste se uz zacina neco dit, ale snad maly jeste tak 14 dnu vydrzi at muzu epinovat :slight_smile:
say gratuluju k uspechum :slight_smile: oslava musela byt krasna :slight_smile:
my jsme prave prisli z kina byli jsme na premiere Zeny v pokuseni a fakt mazany film :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
adel, vidis, za chvili budes mit lukaska u sebe :slight_smile:

dobre ranko :slight_smile:

kopiruju ze strakonic jak probihala nase oslava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak k te oslave. byla jsem tam naprosto nadbytecna, zacalo to uz ve vytahu. slavili jsme to u mamky, tak tam s nama sli ed. mama a babi. ja se ve vytahu bavila se znamou a ed. babi mi skakala do reci a odpovidala za me :rolling_eyes: . pri predavani darku me nepustila ke slovu, vse musela komentovat jen ona, tak ja nemela sanci juli treba rict co dostala nebo tak. proste babi jako by tam byla sama. a dodelalo me to, ze kdyz jsem juli chtela fotit, tak jsem na ni zavolala,juli se koukla, nez mi fotak stihnul vyfotit, tak babi na juli zavolala a ta se mi otocila za ni :confounded: . proto na vetsine fotek nekouka do fotaku :frowning2:. takhle to bylo prvni polovinu oslavy, ja nasrana. mamka mi jeste rika at ji necham, ze ji to dela radost a bla bla bla. rikam a co ja? je to moje dcera a nemuzu ji ani okomentovat darky :confounded: . no byla jsem ta nejhorsi. po 2 hod uz to eda nevydrzel a zas kdyz jsme fotili a babi na juli volala, tak ji slusne rekl, ze tak se juli do fotaku nikdy koukat nebude kdyz bude volat. tak zbytek slavy byla urazena a nemluvila vubec :sweat_smile:. ona volala treba jako juli,koukej na mamku,foti, jenze juli nezajimalo co rika,ale ze to rika. tudiz koukala na ni.
jinak az na tohle oslava dobra,tohle mi to teda zkazilo :frowning2:. dort se mamce moc povedl julca si radne popatlala :grinning: a marcipan se jim taky povedl mnohem lip nez jsem cekala :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
say tak docela dobry, ne? Eda se te taky zastal,tak to je hlavni a zahreje to u srdicka, no ne? :slight_smile:
my se prave chystame na prohlidku porodnice :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
adel,co porodka?

eda je ted moc fajn, snad mu to vydrzi :slight_smile:. ja za chvili pujdu koupat a na pul 8 cekam mamku,zkusi hlidat a ja prvne vyrazim za zabavou :dizzy_face:
20. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
autor
uf, to jsou změny :grinning:

say, gratuluju k juli pokrokům :slight_smile: a užij si dnešek :dizzy_face: :dizzy_face: tak oslava ještě v normě, mohly se dít horší věci... njn, babičky :sweat_smile:

adél, vida, lukášek už tě chce asi co nejdřív vidět :slight_smile:

my byli dneska s našima na výletě v brně a šlapanicích, tak jsme celkem pojezdili :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
dobre rano holky
Say porodka super, jsme moc radi,ze jsme tam na tom kurzu byli dozvedeli jsme se hodne uzitecnych rad ajsme oba (vsichni tri) klidnejsi.
Dnesni noc hruuuza, vecer mel M. jeste se dvema kamosema oslavu statnic (+ dvoje narozky) tak jsme tam byli asi do pul jedne, bylo to super, po dlouhe dobe jsem se citila zase jako driv ve spolecnosti super lidi a ani jsem nevedela ze jsem tehotna :slight_smile: fakt perfektni zabava, problemy zacaly o pul treti v noci. Silene bolesti, nemohla jsem nijak lezet, jenom chodit a sedet, coz byl docela problem (jsme u nasich a ve vsech mistnostech nekdo spal).
Nakonec se mi podarilo nejakym zahadnym zpusobem usnout a vzbudila jsem se rano v sedm, zase bolesti, ted to trochu prestalo tak se chystam do kostela.
Kazdopadne na par dnu vynechame epino i masaz, to bych asi nezvladla.... v utery jdu do poradny tak snad do te doby vydrzime 2v1 :sweat_smile:
21. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
napisu jak vyzenu kluky na divadlo a bude vic klidu :wink: ted jen aktualni foto :wink:
21. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
halo halo, kde jste kdo?
na dopoledne jsem klukum naplanovala kulturni program (sli na manaskovy predstaveni), tak si uzivam pohodicky se spici Bibi :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
maji :sweat_smile: :sweat_smile:
my dnes asi nic moc neděláme :sweat_smile:

holky, ještě jsem zapomněla napsat, čtvrteční hlídání třech kusů stálo za to :dizzy_face: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Jo, a nezdá se vám, že teďka se počty příspěvků začaly dělit? Já tu měla myslím už přes 6000, a teď mi jich naskočilo jen 5800 a něco, zbytek, co jsem měla na beremku, už se tu nepočítá... škoda :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
jani, nasledky uz jsem zlikvidovala :grinning: :grinning: :grinning: doufam, ze z toho hlidani nemas nejaky trauma :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme vcera byli na bruslich a dnes mam pocit, ze se rozpadnu, to je des v jake su "kondici" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
maji :grinning: :grinning: to spíš já doufám, že vy nemáte nějaké trauma a škody na bytě k tomu :grinning: :grinning:
a kde jste jezdili? My byli jednou s kámošem v bělském lese, tam se to ještě dalo...
21. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
jani, no jo, toho jsem si nevsimla, ja uz mela pres 11500 prispevku a ted jen 8382 :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
byli jsme tady v Martinove kolem reky, je tam udelana nova asfaltka, tak se jezdi dobre, akorat bylo hrozne moc cyklistu a ja se bala, ze nejakyho sejmu :grinning:
21. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
jelas rychlejc než cyklisti a kosilas je do řeky, jo? :grinning: :grinning: paráda :wink: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
no rychlejc ne, ale rozhodne nebezpecnejc :grinning: :grinning: :grinning: nejak neovladam nohy a strasne u toho rozhazuju rukama, tak mi pak Martin radsi nechal kocarek at nekoho nezranim :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
vcera to byla sranda, bala jsem se jet s kocarem s Bibi v tasce a mame adapterovej, ovsem bez autosedacky, ktera by na adaptery sedela...tak jsem prozkoumala tu nasi, vystipali jsme z ni kus nejakyho plastu a uz sedi taky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
21. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
Hmm, tenhle kůň se mi začíná líbit - zvlášť jsem ocenila přidávání témat do oblíbených :slight_smile:

jdem na procházku, i když je tu zas nějak hnusně - jako vždy.
21. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
jani, jo to se mi na novym konovi taky libi, ze nemusim hledat na milionu strankach temata, ktery mam rada :slight_smile:
my cekame az se Tobik vzbudi a taky vyrazime :slight_smile:
21. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj, my se vrátili z běžek, v sobotu byl výlet výživný, ještě se mi udělaly šílené puchýře, dnes naštěstí bylo blbé počasí a šli jsme pěšky, asi bych to s puchýři nezvládla :frowning2: Veru byla statečná, první etapu jela v kuse 3hodiny, druhou 2hodiny..a martin byl taky velmi statečný, jak jí táhnul :grinning:
21. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
nechcete to tu taky uzavřít do té soukromé skupiny?
Say, gratuluju! pamatuješ, jak jsem ti nabízela toho snoubence pro Juli... tak chudák taky válčí s váhou a né moc pokroky, zatím se jen dvakrát otočil, lebedí si na zádech :grinning:
Ad kamarádka, tak... mé oplakání bylo na místě. Nutno říci, že se jí strašně ulevilo. Někdo si ten dar prostě nezaslouží :pensive:

Jo a jsem trochu vytočená ze švagrové- zásobují rodinu fotky jejich syna..zarámovanými..(k Vánocům) přijde mi to teda divný, aby někomu viselo na zdi jen jedno vnouče. Já teda na fotky na zdi vůbec nejsem, jen jsem jednou uvažovala, že bych nechala udělat kalendář, ale bývala bych tam dala obě vnoučata, vůbec by mě nenapdalo tam cpát jenom Veru. Nevím, asi jsem vztahovačná, ale přišlo mi to líto..divné..
21. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
tan, s tou kamarádkou je mi to líto...
k té soukromé skupině bych se i přimlouvala, nikdo k nám stejně nechodí a občas tu píšem dost soukromé věci, bylo by blbé, kdyby to někdo vyhrabal...
Kdybychom to založily, tohle téma tam asi nejde přenést, že...

ad fotky a švagrová, asi záleží, jak to kdo bere, jak moc se vídáte a tak, bratranec taky dal naší babi fotky s kalendáři jejich dcerky...
21. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Já k Vám chodím - už přes rok a půl. Jen jsem nenašla odvahu něco napsat. Tahle diskuze je významou součástí mého života a kdybyste se někam schovaly, moc byste mi chyběly :slight_smile: Ale chápu, jestli mě pošlete do.....
21. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Jé, tak fajn, že ses odhalila aspoň teď :slight_smile: chceš nám o sobě něco prozradit? Budeme moc rády. :slight_smile:
21. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Jmenuju se Petra, je mi 23 let. Jsem z Kopřivnice (zdravím Ostravu) a studuju čtvrtým rokem v Brně ruštinu (nmgr.). Moc toužím po miminku, ale nemáme s přítelem zatím kde bydlet.
Začala jsem Vás číst před rokem a půl. Pamatuju si, když se narodila Julinka, Dora, Beátka, strašně jsem to prožívala :slight_smile: Nejvíce jsem však prožívala, když otěhotněla Aerin, protože jsem věděla, jak to měla těžké.
Prostě Vás beru jako kamarádky, i když se vlastně neznáme a Vy o mě ani nevíte.
BTW Jani, s Tebou jsem jela v letním zkouškověm 2009 do Brna z Vyškova busem (výluka). Učila ses, já na Tebe pořád koukala a nevěřila, že jsi to Ty, člověk, jehož příšpěvky denně čtu :slight_smile: Bohužel jsem neměla odvahu Tě oslovit, ale vím, žes tu zk nakonec nedala.
21. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
jupiii, vzruso na diskuzi, nova tvar :grinning: :grinning: :grinning:

my jsme se prave vratili z venku, su zas pekne ucaprtana, ale ukecala jsem to jen na pesi prochazku, bruslim jsem se vyhnula :grinning:
21. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
no a s tou soukromou su pro...jak ze to Jarek tenkrat pri druhym pokracovani vymyslel? Kdakam, kdakas, kdakame :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj Maji, opožděně gratuluju k Beátce, je nádherná a vypadá jako Tobík :slight_smile: BTW jméno Tobias se mi začíná moc líbit, ale přítele asi nepřekecám :(
21. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
ahoj violeto, vitej u nas:slight_smile: normalne jsi me dojala...hormoooony:grinning:
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
viol, diky :slight_smile:
haha, ten zazitek z autobusu, to je jak s nejakou celebritou :grinning:
21. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.