• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aeri, bulis uz aj u reklam? :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
jinak vcera jsem zazila dost desnej sok...dole byli kamaradi, manzele, cekaji mimco asi mesic po nas, tak jsme sli pozdravit, sedeli jsme v kuchyni, Tereza chystala nejaky jidlo, Mirecek sedel v zidlicce a maloval propiskou, naproti nemu sedel ten kamarad, M. hodil propisku na zem, tak ho jako nejak sprdli, podali propisku a za chvilku letela znovu, tak jsem se po ni ohla, Tereza na nej neco stekla a ten nas kamos (!!!) dal malymu takovej zahlavec, ze malem vylitl z ty stolicky :confused: :confounded: krom toho tam vsichni tri hazeli moudra jak zlobi a je hroznej, kazdou chvilku dostal pres prsty a nevim co jeste....

no jako nevim s kym my se budeme stykat, to by si nekdo mohl zkusit takhle vlepit Zakymu, jednak jsem celkem proti telesnym trestum (fakt mi neprijde normalni rok a pul stary dite jednou napomenout a podruhy mu strelit) a jednak teda svoje dite budu vychovavat ja, ne ze mi ho nekdo bude otloukat :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
maji, to zrovna ne:grinning:

ale teda ve stredu jsem se krute zhroutila kvuli skole a od ty doby se to se mnou veze...nejak na me vsechno pada a furt bych rvala :unamused:
21. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Aer: Ty jsi mě v tom listopadu taky dojala :slight_smile: BTW se mi o Tobě den před tím, než jsi zjistila, že čekáš kluka, zdálo, že jsi čekala holku, a protože se mi většinou plní, tak jsem z kluka byla překvapená :slight_smile:
No, já v tom buse měla taky pocit, že je Janča celebrita, ale nejlepší bylo, že jsem si říkala, že na maminku je strašne malá (ne mladá), ani nevím proč :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
aeri, tak to je sila...asi by letela facka zpatky ode me tomu kamosovi kdyby mi mlatil dite :angry: :angry: :angry:
21. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
aeri :grinning: :grinning: :grinning: neboj, bude hur :grinning: :grinning: :grinning: co ve skole? nejakej problem? :confounded:
21. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
viol :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
violeto:grinning: no nejsi jedina, kdo je z kluka prekvapenej, docela dost lidi mi reklo ze si u me byli jisti holcickou:slight_smile: ale my jsme si jisti tim chlapeckem:grinning: a pan doktor taky:slight_smile:
a ja taky :grinning:
Aer: Myslíš bakalářku a státnice? :unamused:
21. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
maji, no problem....do 30.4. bych mela odevzdat 40 stran bakalarky, k tomu svatba, cca dva tydny po ni statnice....k tomu problemy s penezma, pac V. maminka zas kazdou chvilku nejaky chce, v praci me bud vyhodi, nebo budu svine a pujdu na PN...proste se to nejak nakumulovalo a moje nervy to prestaly zvladat :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
A nechceš jít ke státnicím v září? A na PN jdi, oni se zachovali hnusně, ne ty. Všechno bude v pohodě, uvidíš. Budete mít miminko a to je hlavní :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
viol, nechci, sestinedeli?:grinning:
kdyz je nedam v cervnu, pujdu v lednu, ale zkusit bych to ted asi mela....:frowning2:
21. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
Páni, tak pokud teda berem soukromou diskusi, tak viol, máš samozřejmě přístup :slight_smile: to bych netušila, že mě jde poznat jen tak v buse... :confused: :sweat_smile: radši se ani neptám, podle čeho jsi mě poznala :sweat_smile: :sweat_smile: ale je to rozhodně potěšující, a malá jsem taky, to je fakt (mladá též :grinning: :grinning: ) Pokud pojedeš zas někdy do brna tím rychlíkem bohumín - brno, dej vědět, třeba se nám povede sejít :slight_smile:

aer, příšerná příhoda, já bych mu asi taky lískla :angry: :angry: takové lidi nemůžu ani vidět, občas taky na plavču jsou peskující matky a to dítě se snad nemůže ani nadechnout, aniž by ho matka nesjela :angry: :angry: :angry:
Ad škola atd., byla to jen chvilková depka, nebo to přetrvává? A nechceš třeba aspoň tu školu odložit? abys měla větší klid.

Mmch, ten Jarkův návrh tehdá myslím zněl Kvokám, kvokáš, kvokáme. Hlasujte, jestli to tu uzavřem nebo ne.
21. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
jani, kdepak, fakt to bylo kdakam:grinning:

a skolu odkladat radsi fakt nechci (teda nechci, no vite jak to myslim :sweat_smile: ), V. je vyrazne proti, trva na tom at o zkusim....je fakt, ze muj hlavni problem je moje lenost, az tu budu mit miminko, nedonutim se uz vubec:frowning2: a zahodit pak tri roky, ze jsem to nesla ani zkusit....
21. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
ja jsem pro, pac jako uplne klidna nejsem, kdyz tu drbu V. rodinu a mluvim o praci a tak :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
Jo, máte pravdu, dohledala jsem to :grinning:

S tím odkladem rozumím, já bych se pak taky už nedonutila, mám problém donutit se o prázdninách a věci, které nehoří, odsouvám, případně je pak neudělám vůbec :angry: :angry:
Je to blbý, psát za zkoušku nic nedáš, jsou to státnice, ale já myslím, že pokud se odhodláš, zvládneš to... Věřím, že svatbu už máte z velké části vymyšlenou, oběhat to je druhá věc, ale možná je to rychlejší než vymýšlení, a pokud budeš z práce doma, tak zas už času bude víc...
21. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
kdo se ujme zalozeni? :grinning:
21. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
Aer :grinning:
jdem večeřet... vyrobili jsme super šátečky z listového těsta plněné nutelou, už se na ně těšííím :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Hlavně když to bude slepičí téma s tím kdákáním :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Tož kde jste zas zmizly, já tu brejlím ohladu :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
tak se jdi najist:grinning: ja jsem si byla nachystat rohlik a uz ho mam skoro v sobe:grinning:
21. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
Tak jdu :grinning:
21. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
vitam viol :slight_smile:

tan, cekala jsem ze s tou kamaradkou to tak dopadne :frowning2:

pro soukromou diskuzi jsem :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
dnes jsme byli nakupovat,tak jsem za julci hadry nechala skoro 3 tisice :sweat_smile:. fotky kdyztak na str diskuzi :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Aer: Vlastně jo, šestinedělí mi nedošlo :slight_smile:
Zkusit to běž, já jsem měla taky pocit, že to v životě nedám, a dali jsme to všichni (na FF jsou hodní) :slight_smile:

Janey: Děkuji, vážím si toho :slight_smile: Poznala jsem Tě podle vlasů, naušnic (vím, že jich máš více), toho, že ses učila a z koníka jsem věděla, že jedeš do Brna. Jen ta Tvá výška mě zarazila :slight_smile:

Say: Ahoj :slight_smile: Julča bude kočka :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Tak jsem založila tu soukromou skupinu, snad jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile: :slight_smile: pod Kdákavým názvem je zařazena v soukromých, takže šup tam :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.