• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Ops, mě se teda moc nelíbí, naše túry by nepobral ani náhodou... ale na úplně mimi to není ne?
2. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
myslis mezi snap in one a all in one? ta all in one myslim ma nekterou tu vrstvu na pevno, ale obe s jancou mame snap
2. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
kriste :grinning:

tak co se starate, jaky chci kocar, kdyz je stejne jasne, ze se vam libit nebude? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
autor
maji tak at to do příchodu záchrany zvládnete :wink:
ze jo jani, mne prave taky prijde, ze ma miniaturni kolecka :sweat_smile: moc si nedovedu predstavit jezdit s nim ani na tech kocicich hlavach ve meste, natoz nekde po lese na prochazku :sweat_smile:
ale ta vaha je naprosto bozska, o tom zadna :dizzy_face:
to ne, emi, je peknej, ale ja jsem nejak fakt fixovana na veliky kola :grinning:
autor
ta váha jo, ale ty kolečka, to je jako nákupák...
no my se staráme, abychom to právě patřičně ohodnotili :grinning:
2. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
holky...on usnul!!!!!! jupiiiii, jdu slavit...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
stejne je mi to docela putna..:grinning: pac si ho zrejme nekoupime proto, ze je hrozne maly..:grinning:
2. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
ty jo, teď jsem si vzpomněla, jak jsme tu v obchodě viděli kočár, to mělo kola široké a tak velké, že sme prvně mysleli, že budou kompatibilní s favoritem :grinning:
2. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
maji :grinning: tak teď sněz tabulku čokolády, vylož si nohy na stůl nebo tak něco :sweat_smile:
2. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
na kazdem kocarku je neco...nakonec Fil proohlasil, ze chce klidne kocar po peti detech...
takze se poptam mamky, jestli jeste nema ve sklepe ten po brachovi:slight_smile:
2. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
maji,slava :grinning:

emi,to se musi poradne ohodnotit, schvalit :wink: :grinning:
2. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
normalne kdyz jsme u kocarku, uz jsem v nekolika albech nasla ten novej vzor v-crossu co chci, tak doufam, ze ho budou mit vsichni :angry: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
nakonec jsem zjistila, ze si ty plinky nemam proc koupit...(vite jak to chodi...udelam si radost..:grinning: )..ale me se nic nestalo, abych si delala radost...:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
to je klid....a pohoda....aaaach.... :grinning:
mela bych rychle vyzehlit...dokud na sebe nemuze stahnout zehlicku :sweat_smile: ale napred si jdu uvarit neco mnam mnam... :grinning:
2. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
hehe tak to já si radost plínama dělala zcela bezdůvodně :grinning:
2. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
kurna potrebuju nejaky napad, proc bych si je mela koupit at je mi lip..napada me zklamani z kocarku? :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
emco koukni na me, fakt potrebujes vic duvodu je kupovat?:grinning:

a koukala jsi i na jiny?
2. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
za chvilku se s vama rozloucim, maminka moji kolegyne z prace je tehotna a ona ji chce podsunout latkovky, tak me poprosila, abych ji pomohla neco vybrat, takze jdeme do Brany :sunglasses: no ja jsem proste odbornik na slovo vzaty, ze jo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
aer tak tak, agitace, sbíráme ovečky :sunglasses:
2. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
nekoukala na jiny..mam? :grinning:
2. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
no koukni:grinning:
2. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
pozde :grinning: koupeno :grinning:
2. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
no ale stejne muzes kouknout i na jiny, ne?:wink::grinning:

holky tak jsem dnes v Brane videla na figurine kravickovy beco a uplne z nej nemuzuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
muzu..ale stejne tomu rozumim jak koza petrzeli..:grinning:
u tehle vim, ze jsou hezke, ze je hodim do pracky a zase vytahnu..:grinning:
2. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
aha....ale to plati pro vsechny, ne?:grinning:
2. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
copak delate holky?
manza ma odpoledni a ja se ukrutne nudim. na netu jsem snad uz precetla vse co jde a uz me to nebavi :rolling_eyes:
2. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
say, ja jsem predala dite muzovi a uzivam si, ze na neho nemusim davat pozor...dnes teda byl den... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak taky procitam vsechno co se da... :grinning:
2. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
maji a pak uz jste to zvladli bez nehody?
mala se mi v brisku mele :grinning:
ale v noci jsem si normalne poprvy rikala,uz abych porodila. doufam ze dneska to bude lepsi
2. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.