• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say jeste abxch se vratila k zacpe..zatim ji nemam, nebo nevim o tom..ale resim uz picovinky z nudy..tak se ptam na vsechno, co me napadne..treba i na to, ze kdyz se mimino vycura do IB, tak ho v tom muzu chvili nechat, nebo hned prebalit?:grinning:
2. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
say,pak uz nastesti jo, dlouho spinkal a pak jsme se spolu koukali na Bydleni je hra... :grinning:
proc uz chces rodit? nemuzes spat?
2. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
aha :grinning:
tak ja teda zacpu neresim ani ted (tuk tuk). chodim stejne jako predtim :grinning:.
a musis hned prebalit nebo nemusis? :grinning:
2. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
say..to kdybych vedela...:grinning: zatim jen vim, ze jsem se konecne najedla..:grinning: a ze pujdu jeste 3x do prace a pak jedu domu..:grinning: a taky ze za sest nedel rodis..:grinning: a ze Maji Tobik si bude predelavat pokojcek...:grinning:
2. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
emi,mozna uz za mesic :wink:. 6.3. se jdu ukazat doktorce a kdyz to k tomu bude, tak zkusime porodit hned ten vikend :wink:
na me jsou ty latkovky moc slozity. moc druhu a vseho.
taky mam na neco chut,ale uz celej den a nevim jestli na sladke,kysele,slane... to pak babo rad :rolling_eyes: :grinning:
2. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
say proc myslis, ze jsem si vybrala jednoduche vse v jednom (pry:D ) krasne barevne?:grinning: na vic se asi nezmuzu..:-d mam pocit ze muj zakrnely mozek by toho vic nepobral..:grinning:
tyjo..uz za mesic..zaclo me z tebe bolet bricho..:grinning: nedavno si zjistila dve cary..:grinning:
2. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
me to povidej :grinning:. leti to jak blazen :grinning:. Pockej, za chvili se okolo me bude batolit mala a ja budu nervozni kontrolovat telefon jestli uz rodis :grinning:
a takovy pleny by mi taky vyhovovali, ale ta cena :sweat_smile: . Musela bych mit jen ty :grinning:
2. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
no..ja premyslim, ze budu pouzivat jen ty dvoje a nebudu je prat...:grinning:
jo a u nas na zari uz jedna holka potratila a druha to ude vedet ve ctvrtek :pensive:
2. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
ty jo, u nas zadna. to je smutny :frowning2: . ale tak snad, uz jste smulu vycerpali a bude uz jen lip :wink:
2. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
no snad jo...jako ty dve carky taky nejsou vubec jistota... :angry:
ja ti neco musim rict..ale nikomu to nerikej! prisla jsem z prace, dala si dva chleby a mam zase hlad..:grinning:
2. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
2. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
teda emi, ty ses nenazera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dostala jsem z tebe hlad!!!! jdu neco zakousnout... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
jim tretiii..s vysocinooou...:grinning: at se male koukne i na vysocinu..no ne?:grinning:
2. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
jeee, vysocinu tam mame taky....ale vlastne zas neni pecivo... :sweat_smile: zacetla jsem se a zapomnela ze jsem se chtela jit najist :sweat_smile:
2. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
maji jen jez...at v tom nejsem sama...ted se mi chce blit..:grinning: to je slast to tehu..:grinning:
2. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
byva ti uz blbe? jako fakt blbe? :grinning:
kdyz my tu nic nemame...jdu prozkoumat lednicku... :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
no jsme prejezena..takze pohoda...:grinning: uz mi nebyva tak zle jako na zacatku..:slight_smile: dokonce i zada se umoudrily:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak moje zada jsou bolava snad bez prestani :frowning2:
2. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
vim o cem mluvis...:slight_smile: co delas s tim koj, polstarem, zes rikala, ze je super na zada?
2. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
porad si ho pod sebe polohuju. je super :slight_smile:. jen jak cely odpo sedim u pc, tak uz to moc nepomaha. asi se za chvili pujdu natahnout k tv. v noci se mnou hezky spinkal, protoze me desne palila zaha a mohla jsem jen sedet, tak jsem si ho pod sebe dala a pak uz spala jak mimino. :grinning:
jen se pres nej nemuzu tolik tulit k manzovi jak jsme zvykli :sweat_smile: . Protoze byl manza,pak koj polstar,pak ja :angry: . i kdyz ono to neni lepsi ani bez nej. to je manza,pak bricho,bricho,bricho a pak teprve ja :grinning:
2. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
ten si asi privezu po vikendu od Market..)))..premyslim, o co ji mam jeste zholit, co se mi bude hodit ted...:grinning:
2. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak to nevim, ja doted nic specialniho nepotrebovala :grinning:
2. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
je mozny, ze mam bricho? :frowning2:
2. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
kazdej ma bricho :wink:
a ja nejvetsi :grinning:
2. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
emi: mas pandero jakobys byla tehotna :grinning:
2. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
kurna ja uz te budu muset poustet si sednout...ach jo:slight_smile:
2. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz
mam spis pandero jak kdybych chlastala od rana do vecera...:grinning:
2. únor 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak uz nechlastej ne? ja si rikala kam nam doma zmizeli vsechny piva:slight_smile:)))))

say: uz porod:slight_smile: budes mit klid..teda jako klid od pupku:slight_smile:
2. únor 2009 ve 23:31  • Odpověz
bré jitro vespolek:slight_smile:

jak se vam dneska spalo? Ja uz si tady hraju na kosmonauta :slight_smile: parada:slight_smile: :sunglasses:
3. únor 2009 v 07:57  • Odpověz
dobre ranko... tak ja uz jsem odpadla uplne...je mi blbe, ryma, kasel...parada...takze dnes zustavam doma a lecim se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.