• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
teda ty nemoci se fakt nejak siri :confused: tak se vsechny komu neco je brzy vylecte!
Ale na me to taky leze, boli me v krku a mam rymu :angry:

holky tak jsem volala na gyndu a trapne jsem donutila sestru, at se podiva do karty a rekne mi, co mi vlastne pichly:grinning: takze vcera jsem dostala Agolutin, tzv. na vyvolani MS a pak ten 17.DC dostanu Neolutin...takze jdu zjistit na netu, co to je:grinning:
3. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
aeri, no aspon v tom mas jasno, ne? nevidim na tom nic spatnyho... :slight_smile: akorat ses mohla zeptat rovnou kdyz ti to pichali... :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
on mi to rikal, ale ja jsem si to nepamatovala:grinning:

akorat teda co ctu na netu, tak mi prijde, ze je to to samy, oboje ma vyvolat akorat ms, coz je mi k hovnu, kdyz potrebuju ovu :angry:
3. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
holky to nase decko bude kvitek...:grinning: zdalo se mi, ze mi na ultrazvuku ukazalo prostrednicek..:grinning:
3. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
haha, emci na co ty nemyslis:grinning:

holky mne dneska stoupla teplota, tak nevim, jestli to je po te injekci, nebo to nakoplo ovu, nebo co..... :confused: ale na netu vsichni pisou, ze muze stoupnout, ale jen tak o 1-2 desetiny, mne stoupla o 4... :confused:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=66176/nummer=1
3. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
aerin nechci byt sproste..ale sukejteeeeeeeeee:grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
dobre ranko,
manza sel k doktorovi, tak cekam co mu povi. jinak me se chripka zatim vyhyba,ale mamku s brachou uz taky skolila.
maji,tak sup sup vylezet :wink:
Aer,doktor urcite vi co dela
emi,to bude po tobe vid? :grinning:
sabs,jeste aspon mesic musim vydrzet :grinning:
3. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
say ty ses sproooosta...:grinning: pry po me..to by byla ladna kvetinka prece...:grinning:
3. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
ted jsi me pobavila emi:grinning:

no dneska na to vlitnem, ale nevim, jestli by uz nebylo pozde, kdyby to byla ovu....ale spis fakt neni, to byla moc velka nahoda....:frowning2:
3. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
aerin nevadi..za zkousku nic nedate...:grinning: :grinning: kurde...to tady dneska moc nebudes ze?:grinning:
3. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
no ja jsem to peti v praci, takze casu dost :grinning:

to je des, ja jsem si sice na jednu stranu rikala, ze to urcite nepujde hned a ze budu mit problemy atd., ale nekde v hloubi jsem si asi spis byla jista, ze to pujde :pensive:
3. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
ale prd problemy..si to chtela v breznu, tak to budes mit v breznu a tecka..:grinning: ty to vubec nechapes, jak to mezi deckama chodi...:grinning: a hlavne ty nase potvory male..:grinning: podle me uz je ted za rohem a smeje se, ze s nim chodis az k doktorovi..:grinning:
3. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
aer,vydrz,ja myslim ze se podari v tom breznu jak jste si planovali :wink:. je dobre ze jste zacali driv, aspon to pak hezky pujde :slight_smile:
Emi :grinning:
3. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
maji jsme na tom stejně, tak se léčím, naštěstí nikam nemusím...
Ale zřejmě to ode mě chytla i malá, chudák hrozně chraptí, kašle, teplotu měla... tak je s ní teď Jarek u mudry... :frowning2:
3. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
holky, ja kdyz byla podle ms a mych propoctu v 6tt, tak jsem se smala te kamosce, ze je teprv v 4tt....a ona ta mrcha ma termin uz 20.8. a ja...?:grinning: :grinning: :grinning: v lednu 2010...:grinning:
3. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
v lednu 2010 uz budes mit pekne zivyho trpaslika doma :grinning:
Jani,tak to budete mit taky veselo :frowning2:
3. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Jen doufám že mudra tam je, vůbec netuším ty její ordinační hodiny a na netu není. ale asi je, kdyby ne, to už by tu byli. Malá je v pohodě, vysmátá, tak aspoň že to bere s humorem.
3. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen na rychlo pozdravit. Zítra mě čeká snad poslední zkouška, ale taky nejtěžší a popravdě mi to už vůbec neleze do hlavy. Snažila jsem se vás dočíst, ale už si stejně nepamatuju, co jste psaly :grinning: . Takže reakce jen naposlední příspěvek :wink: , Jani ať je malá co nejdřív zdravá :slight_smile: , ale třeba to josu zoubky, když jsi říkala, že jí rostou. Ségřina malá měla taky teď teplotu, kašle a ségra letěla k doktorovi a on jí řekl, že je to od zubů.
3. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Anet díky :slight_smile: tak u malé je to nějaký zánět nosohltanu, dostali jsme nějaké léky, ale nic tak vážného to snad není.
at ti to dobře dopadne :wink:
3. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
jeje, jani, tak hlavne at ji je brzy zase dobre:slight_smile: a tobe taky samozrejme:wink:
3. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
anet hodne stesti!!!!:slight_smile:
3. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
aer díky :slight_smile:
3. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
bozatko:slight_smile: posli ji mojeho zdraveho hudlana..:slight_smile:
3. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
tak jo :sweat_smile: mlask :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Tady dneska chcíp pes :grinning: k nám zachvíli přijdou měnit připojení k netu...
3. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
ja sem porad koukam, ale nikdo nic nepise.....tak ja taky ne :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
hehe já taky ne :grinning:
3. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz
no tak vidis:grinning:

ty jo ja jsem uplne zdrbla, pritom zatim ani neni z ceho :sweat_smile: asi sem prestanu chodit :sweat_smile: :pensive:
3. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Myslíš jako že jsi zdrblá z toho, jak tu člověk čte všecky ty témata a tak? :pensive:
3. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz
jj.....a jak jsou vsichni kolem me najednou tehotny apod. :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.