• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
HA HA, ja taky furt nakukuju a nic... :grinning: taky si obcas rikam, jestli mi bez kona nebylo lip... :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Já si pamatuju, jak jsme to oznamovali švagrovcům, oni 4 roky snažící se, po 2 IVF, a u nás bylo jasné, že to bylo hned... já byla rudá jak rajče, dokonce jsem vůči nim měla jakýsi pocit viny, že my jo, i když neplánovaně, a oni to tak strašně chtějí a nic... :pensive:
3. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
jojo, žere to čas, a teď ještě když čtu i AP, to je úplně zabité :grinning:
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
to se ti nedivim, to muselo byt fakt neprijemny, pro obe strany :confounded:

vsak ja vim, ze zatim nemam duvod plasit, vysadila jsem HA, tak to holt chvili potrva...ale ja si ted nadavam i za to, ze jsem sla k tomu dr, ze jsem mela jeste pockat, ze by se to srovnalo samo, takhle fakt kdo vi, jestli se tim to snazeni jen neprodlouzi... :confounded: ja jsem proste hrozna zavistiva blbka, fakt bych se nejradsi nevidela :pensive: :pensive:
3. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz
a me spadl kamen ze srdce..uz to vi i babicka a pry to je nejlepsi zprava, kterou za posledni rokz slysela.... :confused: :confused: :confused: :confused: ..coz u ni bych cekala spis, ze jsme blbi a mladi...:grinning:
3. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
A zjistilas co to v tobě jako má přesně způsobit, to co ti pích? Já myslím že to snad prodloužit snažení nemůže, ne...

Švagr, ten byl v pohodě, gratuloval a tak, on je takové správné střevo. Ale u švagrové bylo vidět, že se zarazila, chvíli nic neřekla...
3. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak na AP nechodim, teda chodila bych, zajima me to a hlody tech holek mam rada uz z latkovek :grinning: , ale to uz bych fakt asi nedelala nic jinyho :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
no ja bych do asi taky tajila az do porodu jak by mi bylo trapne, ze ja to mam hned a oni ne po dvou letech...mam tendenci to tajit pred aerin...:grinning:
na AP se nic takoveho zasadniho neresi:slight_smile: az na to, ze jedna maminka nemuze prezit, ze jejimu prckovi se spi lip samotnemu v jinem pokoji...:slight_smile: a jinak tam jsou taky vsechny deti nemocne... :pensive:
3. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
aeri, zkus na to chvilku nemyslet a nerozebirat to ze vsech stran, bude ti lip, uvidis... :slight_smile:
ja uz druhy vubec neresim...vim ze v lete zas budu, ale ted se snazim byt co nejvic s Tobikem, protoze pak uz na neho nebudu mit tolik casu a reknu vam, ze su mozna aj rada, ze jeste nejsu tehotna...ale kdybych byla, tak je to jina a su natesena na drobka.... :slight_smile:
emi, ja jsem se taky babicek bala a uplne v pohode to vzaly
3. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
maji..moje babicka je takova....gestapacka proste....na navsteve kazdemu prideli misto u stolu a tak...:grinning:
3. únor 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Já vím že se na ap nic zajímavého neřeší, ale občas tam najdu dobrou radu a čerpám z jejich přístupu :slight_smile:
autor
Tak babičky byly v pohodě, obě jsou už dost staré, od jedné jsem jediná vnučka, takže ta je ráda, že má i pravnučku... no a druhá, ta to vzala tak normálně a postupně začala ztrácet paměť.
3. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
emi, tak to jsi kapku prosvihla:grinning:

no jo maji, to se ti lehko rekne :sweat_smile: vsak sama rikas, ze jsi s tobikem....ale muj zivot se uz pres pul roku toci fakt jenom kolem kone, plin apod. uz mi fakt hrabe.... :pensive:
3. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
jani, to prodlouzeni myslim tak, ze proste silne pochybuju, ze se moje telo jen tak rozhodne, ze teda bude ovulovat pred tim 17DC...no a po te injekci ta ovu uz neprijde, nebo mozna jo (to jsem poradne nepochopila), ale kazdopadne je to pry gestagen a pichnuty pred ovu pusobi jako antiko :pensive:
3. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
ja vim, aeri... :pensive:
aerin me uz taky decentne hrabe....hlavne ten stereotyp me zabije..doufam, ze az se to narodi, tak nebudu mit na nic cas....jako v praci na konovi, protoze jine stranky me nebavi..rpijdu domu, uklidim, Fil pracuje a ja kde? no na konovi... :rolling_eyes:

jinak AP se mi v necem libi a v necem me vubec nezajima...ja mam problem, ze cim vic nekdo tvrdi, ze je neco dobre a spravne tim vic chci delat opak..:grinning:
autor
Uf, to je nějaký moc složitý na můj mozek :confused:
3. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
ja taky asi nesouhlasim se vsim co je AP....treba si nedavam vubec bacha na kosmetiku a cistici prostredky a tak..a nektery nazory na hygienu me celkem zarazeji :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Emi - no právě. čím víc slyším, jak dítě má mít tu a tu postýlku, ty a ty pampersky protože sou súúúúper a to a to prdácký tričínko, tak právě toužím dělat opak - a to je AP :slight_smile:
Stereotypu se můžeš vyhnout :wink:
3. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
aerin..:grinning: tak to nas zarazeji stejne veci...:grinning: :grinning:
no ja se chci ridit spis intuici nez resit, ze dite breci a dva rokz nespat, protoze spi s nama v posteli...a tak...myslim, ze nebudu o moc horsi matka, kdyz bude mit dite svoji postylku aobcas si proste bude hrat samo..:slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
asi jsem to spatne vysvetlila:frowning2: ja to taky poradne nechapu...ale takhle mi to prijde logicky....takze proste muj zaver je ten, ze dr to asi mysli dobre, protoze po x takhle navozenych cyklech snad fakt i ta ovu dojde do toho 17DC, ale ja se proste s x mesicnim cekanim smirit nehodlam, no :sweat_smile:

v tomhle jsem fakt jak mala, vsechno bych mela nejradsi hned :pensive:
autor
tak na kosmetiku bacha taky nedávám, sprchuju se i nohy si holím. ale ap je attachment parenting, to s kosmetikou moc nemá, to se jen ty mamky o tom začly bavit, protože v tom jsou si taky blízké...
no nic, holciny, jdu se chvilu povenovat taky uceni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a zehleni...dnesek je zatim bez urazu, tak to treba zvladnem :grinning:
aerin to je divne...ja bych si to s tebou klidne vymenila, dala bych ti spunta hned a klidne chvili cekala..ja zase vim, ze vsechno ma svuj cas.... :confused: nesejdeme se na diskuzi "odnosim ti dite"?:grinning:
3. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
No právě emi, všechny děti spíš víc brečí, když jsou samy v postýlce, než když se přitulí k matce, to mi přijde odzkoušené a logické. Kika taky usne u sebe, ale pak se stěhuje k nám, nechce se mi rozsvěcet, vzít ji, nakojit, zas ukládat u ní... takhle ani nevím, jesi se v noci kojí nebo ne :grinning:
a hraje si sama - přikládám to tomu nošení zhruba tak do 3. měsíce

maji tak at to leze :wink:
3. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
jani ja nerikam, ze nebudu chovat..ale nepujdu na zachod se zavesenym deckem a podobne..:slight_smile: i satek si chci koupit..ale pro trochu zmeny...:slight_smile: stejne tak si koupim kocarek i papirove plinky...nechci chodit a v duchu premyslet, jestli se to nahodou nedela jinak..:slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
mne prave prijde, ze to tam resi celkem dost :sweat_smile:
tak nase dite bude mit taky svoji postylku, o tom zadna, a taky nektery naprosty zbytecnosti typu hraci deka a lehatko a tak, ale zas na druhou stranu si ho chci brat i do te postele, chci nosit, pouzivat latku, mozna trochu bkm a chci aby se na tomhle vsem podilel i Vasek, aby k nemu mel potomek blizko a on k nemu:wink:
3. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
tak na záchodě se zavěšeným děckem jsem byla jednou nebo dvakrát, spinkala a bylo mi hrozně líto ji budit... ale počkej, třeba až polezou, budou chodit na záchod za náma :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Jojo, mě je vždycky super, když vidím, jak ti dva moji blbnou a že mě jarek ve všem zastoupí...
3. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.