• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aerin tak nejak...proste neco z toho delat..ale ne fanaticky...:slight_smile: i bkm se mi libi..ale mam na to malo odvahy...zadna zkusenost...:slight_smile:
do lehatka rada odlozim i na decku..:slight_smile:
Fil vcera moc nechapal co chci delat s tema plinama..ja mu to budu muset asi vysvetlit...:grinning:
3. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
haha, a co jsi mu rekla, ze to nechapal? :grinning:
3. únor 2009 ve 14:12  • Odpověz
no ja mu rekla, ze to jsou plinky ktere se perou...pry coze? to se jeste dela? a co s tim budem delat? ..ale ty zelene jsou hezke..:grinning:
tyhle podle me jeste rozdycha..nejsou nejak slozite..ale chtit po nem at neco nekam vlozi a neco nekam pridela..?:grinning:
3. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
tohle na chlapech nechápu - leckeří opraví auto, nebo aspon vymění žárovku, vymalujou atd., ale když po nich chce člověk primitivně složit plínu, tváří se, jak bychom měli rubikovu kostku :grinning:
3. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Třeba u těch čokoládových co mám já se dají rozložit na 3 díly, a dokonce je tam i barevně naznačeno jak - prostě žluté cvoky na žluté, červené na červené... :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
ono to neni tak slozity, jak to vypada:wink: a je to strasne dobrodruzny!:grinning: ze jo jani? podpor me, ja nemam zadnej argument, kdyz jsem jen teoretik:frowning2:

no pokud jde o Vaska a latkovky, tak chvilkama se trochu cuka, jako ze pokadeny predepirat nebude atd atd.....a ze nezvladne novosklad atd atd...:slight_smile: ale jak ho znam, prizpusobi se, a s jeho manualni zrucnosti se nebojim, ze by nejakej uvaz nezvladl:slight_smile: ale kazdopadne hlavne kvuli nemu nechci jet jenom ve ctvercich a zavazovackach, aspon pro zacatek mu prenecham kalhotkovky :grinning:
3. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jani jsou veci, mezi nebem a zemi....:grinning: :grinning: :grinning:
dulezite je, ze se snazi..:grinning: tzjo co ted obcas z Fildy vypadne...on je nazorna ukazka, ze nema lekce z kone..:grinning:
3. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
hahaha, ja uz jsem se zavesenym deckem byla aj v lese...to bylo, davat bacha at si nepocuram boty ani cipy satku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tobik usnul a me se nic nechce, tak tu s vama asi jeste posedim... :grinning:
me to spani Tobika v posteli bylo ze zacatku strasne prijemny, protoze vstat i 12x za noc a zas ho davat do postylky..to bylo nad me sily....pak mi to najednou zacalo hrozne vadit, nemohla jsem v noci poradne spat a zacali jsme ho ucit do postylky...po tydnu onemocnel a putoval zase zpatky k nam... :grinning: ted usina vecer ve svoji, a jak se vzbudi, nakojim a necham u sebe :slight_smile: myslim, ze nam to tak vyhovuje vsem...no ale kdyby prospal celou noc nebo se vzbudil treba jen jednou na kojeni, tak spinka u sebe...
3. únor 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
hehe však si i na ty pokaděný zvykne :slight_smile: ony ty mimča každého dostanou :grinning: až s nima budou sami doma, a mimčo vyhodí takový šrapnel že padne plína, svrchňák, tepláčky, body, i babylegs, tak si bude muset poradit :sweat_smile:
a látkovky fakt nejsou složitý, ale tak ze začátku jsem taky měla problém, když jsem najížděla na podprdu :grinning: (jakože každý začátek je těžký, ale pak je člověk už profík)
3. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
tak jako ja se trapne priznam, ze az decko okrti tu plinku, tak vubec nevim co pak s ni..:grinning:

tyjo..s tim prosranim mi nemluv..jednou me tak ohodil Oliva na festivalu..:grinning: mi znicil bile triko..:grinning:

maji vitej zpet v klubu..:grinning:
3. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
maji takňák, stejně začínám mít pocit, že už se malá budí ze zvyku, takže vydržím ještě, to jo, protože občas cítím že fakt pije, ale pokud by se budila nějak hodně často i jako starší, tak holt noční kojení zrušíme... večer taky usíná ve svojí a to jí nedělá problém, spíš pak se budí a pobrekává, tak nevím, co ji budí, ale vždycky se ji podaří utěšit a spí dál. ted nedávno ale prospala celou noc ve svojí postýlce - to jsem čučela, ale asi to byla výjimka :grinning:
3. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
emi já ji pokud je počuraná přemáchnu, trochu usuším a skladuju v kýblu, kde to pak po nasbírání putuje do pračky. podělané trošku předeperu mýdlem (s jelenem, nebo lanza), taky trochu prosuším a dám do kýble.
3. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
a kdybys mela jen dve?:grinning: IB...:grinning:
3. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz
jani, my kojime co tri hodiny a nad ranem se budi kvuli vypadlymu dudliku...ale kdyz se pricucne tak teda fakt taha, ze jde az slyset jak mu tam to mliko strika :grinning:
3. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
no, upřímně, tak to nevím - prát je samotné je blbost, prát je jen v ruce taky - přece jen na 60 by se to asi vyprat mělo... prát s jiným prádlem taky ne - to na 60 zničíš...
:grinning: :grinning: asi bych se na ně jen dívala :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
zizen je vecna..:grinning:
3. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
jani ja je budu davat na pampersky a machrovat...:grinning:
3. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
...jen jsem to zkusil a jednou se napil, od tech dob ziiizen maaam :grinning: hele, kdo to zpiva?
autor
maji :sweat_smile: Kika si spíš párkrát potáhne (nebo vůbec) a pak žužlá... což je ted nebezpečné, protože žužlá a pak kousne :grinning:
Argema? :grinning:
3. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
jj, Tobik kouse taky, ale jenom kdyz je vzteklej... :grinning:
autor
počkej to je nějaká písnička o nákým pivovaru... Jarošovský - říká jarek :grinning:
jj, ale od koho?
3. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
jo jinak maji nevím jesi sem ti to už psala ale mám pro tebe ty fotky :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
jani kika mi pripomina Filipa..:grinning: zuzla a kousne:grinning:
3. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Od koho nevím... já žiju v domnění že je to lidovka, nebo ne? :grinning:
psala...tak se musime domluvit na rande... :grinning:
ta Argema kurna.. :grinning: a jmneuje se to Bila pena
autor
tak nahod termín, mě to je jedno... tenhle týden asi ne, at se brouk uzdraví a nepokazíme vás.
3. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
emi, ja jsem to prehlidla, jo je to Argema :grinning:
3. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.