• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
emi pravdu díš, a já myslela že si děláš srandu :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
muj bracha kdyz byl maly, tak tu pisnicku miloval a mamka mu ji nechala zahrat ke 4tzm narozeninam na radiu Sprint...:grinning:
3. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
ha ha jani, to by jsme zkrizily bacily...:slight_smile: tak az budeme vsichni ctyri fit, tak upresnime, ju?
3. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
emi :grinning:

tak jo, pak bude upřesnění :slight_smile: třeba bysme naklonovaly úplně nový druh nemoci a pak už by nebyla hexa, ale hepta :grinning:
3. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
hele holky, ja su asi nemocna, mam tu prelouskanou kdejakou diskuzi a uz lezu aj do tech, ktery se mnou nemaji absolutne nic spolecnyho..(tehule XXL apod.) :sweat_smile: ale kdyz me fakt zajimaji, tak neodolam a musim je precist... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
maji dobra je ve volne diskuzi " mate pritele cizince jako ja"...jak tam pise jestli ma nekdo vietnamce..:grinning:
3. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
tak jo, končím, jdem měnit připojení - sbohem o2 :slight_smile:
3. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
gratuluji...:grinning:

maji coz takhle hrat soutez o nejzajimavejsi (nejdebilnejsi) diskuzi? :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
emi, toho cizince jsem jeste necetla... :grinning:
3. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
to je pekne prastena diskuze :sweat_smile: i kdyz zas tak asi ne...kdyz se to tak vezme, asi je fakt blby dat jednomu diteti takovy nejaky cizi a druhymu treba Honzik:grinning:
3. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
ha ha, to jsem se pobavila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Tak, zdravíme z drátů upc :grinning: a jdem prozkoumat telku, úspěch, po tom, co nám jakžtakž hrála jen jednička, máme najednöu přes 30 programů... :grinning:
3. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
jeee, tak to cg jani:grinning:
3. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
jee, jani, tak to mas asi o zabavu na dlouho vystarano :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
aerin uz si procvic nejake polohy prosim te...:grinning:

nebo diskuze barva povleceni do postylky...kdy snida vase dite... :sweat_smile:
3. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
jeste k tomu Nicolasovi..pry hledala jsem tuhle temu a nenasla..to je divne...:grinning: jinak ja chci holku Vanessu a kluka Christophera :dizzy_face: pokud mozno Skocdopole nebo Novak..:grinning:
3. únor 2009 v 16:06  • Odpověz
coze emco?:grinning: (otazka se vztahuje i k poloham, i ke jmenum deti)
3. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
no nehraj prosim te na nas, ze se to dneska nepodari a uz se pekne rozcvic...:grinning: za mesic ti bude desne spatne a budes porad chodit curat a pri pomysleni na jidlo te bude natahovat...:grinning:

a jmena..no rozhodla jsem se mit velkolepe jmena....jeste premyslim nad Mariangelou a Fredericem.. :dizzy_face:

ted mi volala pani z Brany, ze nemaji limetkovou zelenou..takze budu mit tyrkys..:grinning: Fil bude smutny urcite:grinning:
3. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
jako na ty brane v posledni dobe nemaj vubec nic :angry: meli az ctvrty babylegs co jsem chtela :angry:
mne se hrozne libi na peprmintova, ale tu tam nemeli:frowning2: tak mam hnedou a az budu cekat a vedet, co to bude, koupim jeste jednu, bud ruzovou, nebo nejakou tu peprmintovou/zelenou/modrou:grinning:
3. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
jasne emco, a ja dam dceri jmena dve a bude to Anastazie Alexandra Kulhankova :sunglasses:
3. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
ruzovou mam v planu po nejakem vysetreni..:grinning: nas Fantozzi bude asi teplousek:slight_smile:
3. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
aha, no chudak....tomu rikam determinace :grinning:
3. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
ja uz mam skoro padla, tak vas na chvilku opustim.....:slight_smile:
3. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
Ahojky holky,ve ctvrtek nastupuju na obilnak na laparku,tak mi drzte palecky at je to ok a ja muzu zacit dalsi stimulku hned v breznu!!!Jinak jsem dnes udelala jeden veliky krok-podala jsem si prihlasku na VS!Konecne to mam za sebou!!
3. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
holky,
to si delate srandu :sweat_smile: . kdo to ma docitat?
Ywu,budu drzet palce a VS gratuluji,ja bych se nedokopala.
3. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
say...bud rada, ze mas na docitani cas....po porodu ti budeme delat kratke vypisky..:grinning:
3. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
to je pravda :grinning:. vlastne si vubec nemam na co stezovat :grinning:
3. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
Jo dekuju!!Snad to bude ok
3. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
ywus kdy se koná ta tvoje laparka?
3. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.