• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
aha, tak to bude velka slava, co?:slight_smile:
16. led 2009 v 09:24  • Odpověz
aerin: to jo, hlavni darek bude ze dostane dalsi vnouce:slight_smile: :grinning:
16. led 2009 v 09:27  • Odpověz
aer,treba poboliva k ovulce :wink:
16. led 2009 v 09:32  • Odpověz
hm, mozna.........ale to spis asi ne:frowning2:
16. led 2009 v 09:45  • Odpověz
to bude aspon darek:grinning:
ja bych strasne rada mela takovej darecek pro Vaska k Valentynu, ale vidim to blede...... :frowning2:
16. led 2009 v 09:50  • Odpověz
aerin ja to vidim lip nez ty...:slight_smile: nemas takove ty testy na ovulku?(myslim, ze to je na ovulku, jsou zelene...)..
sabs nevi to tam jeste..Fil jim to chtel rict, ale ne sam..takze pak nekdy...:slight_smile: a ara to roztroubi, takze super, zkusi mi nekdo rict gratuluji nebo se o tom se mnou bavit a zalepim jim huby:slight_smile:
16. led 2009 v 10:12  • Odpověz
tak jste to nemeli zatim rikat nikomu a bylo by to, takova vec se vzdycky rychle rozsiri, nevim cemu se divis:grinning:
ovu testy nemam a kupovat nebudu, jsou nehorazne drahy a myslim, ze by mi nerekly nic novyho:wink:
16. led 2009 v 10:14  • Odpověz
u nas ve meste drbny vedeli ze jsem tehu jeste driv nez my :grinning:
16. led 2009 v 10:18  • Odpověz
jj, to tak byva say:grinning:
ja to asi stejne nevydrzim nikomu nerict, az budu tehu, i kdyz bych teda chtela, tak do 12tt, ale jak se znam, nemam sanci :confounded:
16. led 2009 v 10:21  • Odpověz
tak jako myslim, ze kdyz to reknes sefovi, tak by mel drzet hubu a ne to rikat svoji hole, ktera to probere s dalsima kamaradkama ne? nebo se myslim?a navic nemam duvod, to tajit? to jakoze pak bude to decko hezci nebo co?:grinning:
16. led 2009 v 10:23  • Odpověz
EMI: T
16. led 2009 v 10:53  • Odpověz
EMI: sakra..

tak iva mi ma dneska jeste volat, ale prej budou doma, ale jeste mi to potvrdi. takze v utery tam pojedeme:slight_smile:
co podniknem zitra? kluci musi makat na casaku..nepojedem na vylet nekam?
16. led 2009 v 10:55  • Odpověz
My jsme taky 12. tt chteli pomlcet,kdyby nahodou. Chteli jsme to rict jen rodine. Jenze jsem to musela rict v praci,ze asi jsem tehotna.Pak jsme odjeli do recka a vedeli to vsichni,az na rodinu. Tak to me trosku nastvalo, protoze clovek prisel i o tu radost to nekomu sdelit :pensive:
16. led 2009 v 10:55  • Odpověz
say: my to rekli ve 12TT, rodicum, ale hned po testu to david rekl filipovi, takze ten byl vlastne hned po davidovi, kdo to vedel:slight_smile:

a pak jsem to tak nejak rekla kamaradkam a uz to kolovalo..ovsem nejvetsi sranda je, ze moje kamoska ze skoly si myslela, ze si delam srandu, pak jsme se pulroku nevideli, pak meli tridni sraz a ja tam dosla s mega pupkem:grinning:tak cumela:slight_smile:

v praci jsem to rekla na personalnim asi v 15tt a sefovi asiaz ve 19tt..rad nebyl, jelikoz kolegyne porodila o 3mesice driv nez ja:grinning:
16. led 2009 v 10:59  • Odpověz
sabri ja budu spat a spat a spat...:grinning:
say tak prvni to vedela mama, pak Fil..a pak uz to nejak jelo..:slight_smile: hlavne v praci jsem to musela rict hodne brzo...no a vsichni se tady zname, takze kdyz to vi sef, vi to vsichni:slight_smile:
16. led 2009 v 11:00  • Odpověz
say: nejvetsi peklo bylo, ze jsem chtela v unoru odejit a byt doma (rodila jsem v kvetnu) a on me nechtel pustit..nakonec mi dal praci jeste za tu kolegyni co porodila a jeste za kolegyni , ktera nahle onemocnela..takze nejvetsi stres..tak jsem dosla za doktorkou, ta mi napsala neschopenku a do prace ji odnesl tata a bylo...kdyz se malej narodil posilala jsem kolegum fotku a poslal jsem to sefovi, ale uz jsem od nej neslysela ani gratuluju, takze vim, ze TAM uz se nikdy nevratim:slight_smile:
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz
ema: a co jirka?:slight_smile:))))))))))
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz
Arra rek, ze slysel, ze chceme mimino...takze mam pocit,. ze jirka asi spatne vystrkovalů usi, kdyz jsme se o necem s kacenou bavili:slight_smile:
16. led 2009 v 11:08  • Odpověz
ja mela neco podobnyho. delam zdravotni sestru na infekcni chirurgii, takze tehotna bych tam spravne nesmela ani mezi dvere. Tak jsem jim tehu oznamila na zaklade poz. TT, s tim ze mam 14 dni dovcu, tak at se zaridi. Pak jsem se vratila,sla k dr., prinesla potvrzeni ze jsem tehotna a ze mam byt prerazena. To na me zustali koukat jako bych jim to rekla prvne a neplanovane ze jsem tehu a nechali me dal na stejnym oddeleni a jeste byli nastvany ze jsem odmitla nocni. (o mym tehotenstvi vedeli 3 tydny). Tak jsem odslouzila vikend (delame jen dvanactky) kde na oddeleni sice jen 13 lidi,ale z toho 10 lezaku a 3 vysoce infekcni. Nestihla jsem se ani naobedvat. Tak jsem prinesla v utery neschopnost. Stanicni mi na to rekla ze jsem u ni skoncila :rolling_eyes: :pensive:
Pritom,i po operaci, kdy jsem mela marodit 8. tydnu, jsem nastoupila uz po 3 !!! abych mohla odslouzit stedry den, jinak jsem za 2 roky ani jednou nemarodila, nezaspala a vzala vzdy i sluzby navic,i kdyz se mi to nehodilo.
Tudiz ponauceni,nenechte ze sebe delat blbce, stejne to nikdo neoceni a taky uz se tam nevratim. uz jsem to oznamila i na vedeni
16. led 2009 v 11:09  • Odpověz
ja jsme jeste zvedava, co bude se mnou...:grinning:
16. led 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
ahojte,
maji s tím spánkem to mám podobné, no a protože chodíme spát pozdě, tak ráno vyspávám, když můžu... včera v těch 8 jsem šla samozřejmě na Poirota :grinning: pozdravujem tobíka :slight_smile:
emi mě v 6.tt srdíčko vidět nešlo, v 9.tt už jo...
say to je fakt mazec.. jo jo pro dobrotu....
16. led 2009 v 11:26  • Odpověz
mam hlad
16. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tak se najez :grinning:
16. led 2009 v 11:36  • Odpověz
nojooonojo..nevim, co byhc si dala..spolupracovnice prinesla do prace holandsky rizek, tak jsme si nechala dojit pro kasi...:grinning:
16. led 2009 v 11:38  • Odpověz
emi: uplne koukam jak konecne jis, marucha bude mit radost:slight_smile:

jani: ahoj, taky to tak mam, chodim pozde a rano chrupcim:slight_smile:¨kdyz to jde..

ja sla k doktorce, kdyz jsem byla v 11tt:grinning: ale vedela jsem to asi mesic a pul predtim z testu..a v 11tt jsme meli 4 cm a uz to na me mavalo, takovejma chapadylkama:slight_smile:)))) :grinning:
16. led 2009 v 11:43  • Odpověz
emi: my budem grilovat, nechcete zitra prijit na obed? muzem grilovat:slight_smile:
16. led 2009 v 11:44  • Odpověz
tak sabri myslim, ze obedy jsme jedla vzdycky..:grinning:
16. led 2009 v 11:44  • Odpověz
a nerikej Olivovi TO:grinning:
16. led 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
sabs tak tak, a malá, ta chrní doteď :grinning:
a k tomu, kdy zajít k mudře, ono se říká, že extra brzo to nemá cenu a hodně lidí tam jde, když už je jisté, že bude vidět aspoň srdíčko... ale já tam běžela asi v 6. nebo 7.tt, pač jsem tomu nemohla věřit :grinning: nějak ve 12.tt už taky šla vidět fajně, vypadala, jako že si tam leží na zádech, nohu přes nohu a ruce za hlavou... od pusy taky něco, nějaký odraz nebo šňůra, k tomu furt ta větší hlava, vypadala něco jako texasan s kloboukem, co má stéblo v trávě a hlídá nějaké ty krávy na pastvě :grinning:
16. led 2009 v 11:47  • Odpověz
arra mi gratuloval..:grinning: a ze "tyvole, to budu muset platit materskou ze?"....ehm..
16. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.