• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
pry jdem si zahrat hru...:slight_smile: tak si pekne hrejte deti a zadne blbosti:slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
To mi neřikejte, že sem tu první :grinning:
4. únor 2009 v 09:53  • Odpověz
no jani, taky cucim...ja vstavala ted a myslela jsem jak nebudu docitat... :sweat_smile:
4. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
http://vimeo.com/2942875 holky mrknete na to... tady napravo je banner..s tou hnusnou vodou v lahvicce...a to video... :pensive: hned bych jim tam poslala kanystr...
4. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Jj, ten titulek je dost děsivý... :pensive:
4. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
je to fakt dost dobre udelany to video, hodne pusobivy :pensive:
4. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
jj... :pensive:

jinak máme za sebou pádovou premiéru, kika včera slítla z postele.
4. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
juchuu...:slight_smile: a stalo se ji neco?:slight_smile: ty decka jsou takovi draci:slight_smile:))) Elinka uz taky triskla z gauce..:slight_smile: at se otlucou, hlavne at se jim nic nestane... :dizzy_face:
4. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Ne, je v pohodě. Byla na posteli, dost daleko od kraje, spíš to vypadalo, že se převalí do svojí postýlky, co je k naší přitáplá, což je fajn, protože se tam překulí, ale zpátky nevyleze (její postýlky je asi o 5 cenťáků níž a to jí ještě nejde :sweat_smile: )
jarek něco cvakal na telce (no jo no, ještě máme plnou verzi, takže nám jede 80 programů :grinning: ), já vstala, že se kouknu, a vezmu malou. došla jsem k telce (tak 2 metry, 5 vteřin času), a najednou žuchnutí a řev :confounded: . Ale dobré, spíš se asi lekla, podařilo se ji utěšit během chvilky.
4. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
mozna pro jistotu obehnat kolem postele par polstaru..:slight_smile: kazdy si to musi jednou zkusit..:slight_smile: pak se s vama koukala na telku ne?:grinning:
4. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
No spíš ji na té posteli bez dozoru vůbec nebudu nechávat - teď tam sice spí :grinning: ty polštáře by asi nepomohly, ona je schopna je shodit / odendat... přes den je na zemi na dece, to na posteli není, tam je s náma až večer, když tam plkáme a tak - jenže to jsme s ní a včera se právě stala chyba, že jsme nebyli. no aspoň je zas člověk chytřejší :slight_smile:
4. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
no ale kdyz ji tam nechas chvili, tak dej ty polstare na zem..:slight_smile: ale to bys jich musela mit asi hodne..:grinning:
ja porad jiiim..pomoc..:grinning:
4. únor 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Tak to bych to tu musela mít jak někde v ... teď mě nenapadá kde, ale samé polštářky na zemi? meditativní pokoj? čajovna?
bud ráda že jíš, mě stačilo ze začátku (pár týdnů mi to vydrželo) na den jen jedno kiwi a bílý jogurt - nic víc jsem nepozřela. Maso jsem nemohla ani vidět. A kámoš mě při každé příležitosti co mě viděl posílal k doktorovi, že prý to nejni normální :grinning:
4. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
emi, z toho si nic nedelej...ja taky zeru a zeru a zeru... :grinning:
jani, tak hlavne, ze se nic nestalo! ja jsem jednou malem Tobika vyklopila z kocarku, ale stihla jsem ten kocar chytit...jinak zatim zadnej pad z vysky nemame...kdyz nepocitam, ze nekde stoji a najednou se pusti, chytrak... :grinning:
4. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Maji tak ještěže máme takové ohebné gumové děti, které nám to navíc hned odpustí :slight_smile:
4. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
vyklopila z kocarku??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si sla z hospody ne? :grinning: :grinning:

no ja zacla jist az v nedeli..tak se spis bojim, jestli me nepreslo tehotenstvi...:grinning:
4. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Emi to se střídá jak na běžicím pásu, zachvíli budeš dělat kdovíco :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
no ono nam upadavaly na preskacku kolecka...a jednou svitilo blbe slunko a me se nechtelo prehazovat korbicku, tak jsem ho za sebou tahla a najednou lup lup...upadly obe kolecka...nez jsem stihla zastavit tak jsem ho jeste kousek popotahla a docela drsne se naklonil a Tobik uz uplne na krajicku skulenej...kdybych udelala jeste krok navic, tak skoncil na chodniku... :sweat_smile:
4. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
bozatkooo malinkee..:grinning: este ze si tak pohotova matka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja jednou vyklopila bratrance... :confused: jsem se povesila o rukojet a uz jsme byli na zemi..nerikejte to tete jo? :grinning: :grinning: :grinning:
jani at uz se se mnou deje cokoli, jen at mi neni spatne jako v lednu... :pensive: co si budeme povidat..k nejkrasnejsimu obdobi v zivote zeny to melo na mile daleko...
4. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
me zas spadl z postele bracha, byly mu tak tri mesice a ja mela pocit, ze je to nehybajici se mimino... :grinning:
4. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
neboj, tak špatně jak v lednu už ti nebude :wink: ale přijde blití nebo nechutenství, zácpa, mdloby, strie - hehehehe :grinning: :grinning: :grinning:
maji tak to je drsné :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
no aj endou prepadl bratranek na hlavu a zacal se dusit..nebo jak to nazvat..a pomohlo az kdyz videl za nohu z balkonu...to byla moje msrt..ja ho hlidama a on mel laclace a jedno to laclo (nebo jak se tomu rika) se mu odeplo...on se uplne predklonil, ze si to zapne a prepad z postele po hlave domu :fearful:
4. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
teda to jsou historky :confused:
4. únor 2009 v 11:10  • Odpověz
tak chci spis nechutenstvi nez bliti..:grinning: nee..ja chci aby mi bylo alepson tak jak ted...:grinning:
4. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
:slight_smile: nechutenství bylo ok :slight_smile: zhubla jsem :grinning:
4. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Zkusím využít kabelovky a juknu na zprávy - na CNN nebo BBC :grinning:
4. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
ja jsem taky shodila...ale to jsem zrala jak prokopnuta...po prvnim trimestru jsem mela o 7 kilo min... :sweat_smile: a pak sup, do porodu 16 nahore... :grinning:
4. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Tak to já zhubla o ty 3-4, pak přibrala... v době porodu jsem měla 7 kilo navrch, ale naštěstí sem je nechala v porodce :slight_smile:
4. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
jenom? ty jo... :grinning:
4. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
jj... to jsem se bála, že budu mít nahoře 30 :grinning:
4. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.