• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
to ja mam zatim nahore 16,5 kg :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
ja mela nahore 11 kilo, ale je fakt, ze prvni 4 mesice jsem asi 8 zhubla, jelikoz jsem nic nejedla a porad blila..a kdyz jse neco snedla tak to bylo hned venku..

jezis docitam konika a zapomenu dite v koupelne:slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak ja nezhubla nic. nebylo mi spatne ani jednou
4. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
se nekdo ma:slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
say mě asi dvakrát, jednou po rychlých špuntech, když jsem předtím nic nejedla :grinning: a podruhé - to byl blicí cyklus-chytla jsem něco od jarka.
4. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
ale skoro nic si nepribrala. ja jsem zrava od zacatku. to nechci videt s kolika kilama pujdu k porodu :confounded:
4. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
say vzdyt uz to mas za par, ani nemrknes a uz budes mama:slight_smile:
4. únor 2009 v 16:00  • Odpověz
ale ja chci bejt hubena mama :grinning:. 20 kg se mi bude shazovat tezko :rolling_eyes:
4. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
say při kojení to jede dolů, uvidíš :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
a az budes v duchodu..to budes klusta... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
no,do leta bych rada byla na sve puvodni velikosti, tak uvidime :slight_smile:
4. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
:slight_smile:

no ja bych taky rada na svoji puvodni velikost a ne podvahuú))))
4. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
v důchodu :grinning: neboj, budem makat až do rakve, tak se neboj :grinning:
4. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
podvahu bych teda taky nemusela. to uz bych malou pomalu ani neunesla :grinning:
4. únor 2009 v 16:52  • Odpověz
haha..ja momentalne hubnu do plavek..:grinning:
4. únor 2009 v 16:56  • Odpověz
ema: hahaha:slight_smile: ja myslela, ze uz jsi pripravena do plavek:slight_smile: :wink:
4. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
nene..pres Vanoce jsem pribrala..ted zase hubnu..:grinning:
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
mas poslat Kacene ty fotky..:slight_smile: snad to stihnes, asi ji zabiju..jestli to jeste jednou rekne..:grinning:
4. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
nataham je do pc a poslu
4. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
dneska je zase narvano..ja nestiham....
Sabri nemate nejaky byt nejlepe garzonku? :grinning: Market se chce stehovat... :grinning:
4. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
tak pecu rezy raffaelo. jsem zvedava na vysledek :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
say ty jedeš :slight_smile: páni,.... obdivuju :slight_smile:
4. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
holkyyyy kam mam jit?? v kine nic neni a v multikine je Denik nymfomanky...coz nevim, jestli za to chci dat 160kc a nechat na sebe rvat obrovskou obrazovku s pul hodinou reklam.... :sweat_smile:
na prochazku je zima....a sama si nekam sednout jit nechci :frowning2:
4. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Jej emi kde máš chlapa? jestlis to tu psala, tak se omlouvám, mám dneska v hlavě jak vymeteno...
Jdi do divadla :sweat_smile: ne, já nevím, mě když jsem sama by přišla nějaká kultůra od věci, sama bych asi nešla ani do kina, kavárny atd... ale jsem i ráda sama, a to zalezu většinou s knížkou. Nejlíp napínavou tak, že se od ní nejde odtrhnout a pak nemusím řešit nudu (nejlíp detektivky agathy christie :slight_smile: )
4. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
anebo Letiště od Arthura Haileyho. to je tak napínavá knížka, že jsem ji četla v noci i při takovém tom světýlku na budíku pod dekou... a pak brzo ráno, nešlo to prostě odložit... u našich jsem si vyžádala omluvenku ze sobotního uklízení a dolouskala to :grinning:
4. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím konečně ukončené zkouškové :grinning: . Jupíííí :wink: . Teď si dám chviličku oddych :rolling_eyes: . Od zítra mám domluvenou praxi, budu vstávat asi 14 dní cca o půl páté ráno :unamused: , ale snad to přežiju.
4. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
jenze jani me uz se chce brecet, kdyz uz jdu zase na metro smer domu :frowning2: me uz tam nezajima vubec nic, znam to tam nazpamet..uz tam nemam ani co uklizet.,.....a zitra vstanu a zase na bus do prace..a pak zase na metro domu...mi z toho fakt hrabe..ja bych dala jakekoli kino, ale vsechno, co je v normalnich kinech uz jsem videla... :pensive: mam rifle, tak divadlo nejak nepripada v uvahu..proste nemam kam jit..vubec..a chlap je blb..me nasral....
dokonce jsem zustala i v praci prescas, abych nemusela zase dom...
4. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Jejda čím tě natento? a kde je teda teď?
anet moc moc gratuluju :slight_smile:
a kde je vůbec aer?
4. únor 2009 v 19:01  • Odpověz
Emčo tak to netuším :fearful: , ale jestli se ti nechce domů, tak zkus i to kino, třeba bude nymfomanka dobrá :sweat_smile:
4. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
no meli jsme jit nekam ven...cekam..mela jsem koncit o pul...volam mu pred pul..a on ze je v kanclu a ze reze drevo....asi je hrozne slozite vzit telefon a rict, ze neprojede...nevim, jestli jsem tady mela sedet a cekat na nej nebo co......
jednu kamosku mam v praci..druha pracuje doma a treti se nechce.... :unamused:

ani ted jsem na tebe myslela, jestli uz mas po vsem...
4. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.