• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
Jdu večeřet...
emi mě už nic nenapadá... :unamused:
4. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Jdu zavzpomínat na svá mladá léta a čučet na život na zámku - na jojke...
4. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
Emi to znám, pro chlapy je někdy hodně těžký vzít telefon... a po všem mám, ale jen na krátko, musím totiž dodělat bakalářku :unamused: .
4. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
no me spis sere, ze ze me udelal tak neschopneho cloveka, ze uz ani nevim, kam mam jit...
4. únor 2009 v 19:08  • Odpověz
A mě se chce strašně spááát. V noci jsem měla takovou trému před tou blbou zkouškou, že jsem nedovedla usnout :sweat_smile: , prostě jsem nemohla zabrat, občas jsem zaklimbala, ale v celku to dalo tak hodinu :angry: . Už se těším dnes do pelechu.
4. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
A co Sab a Oliva :slight_smile: , skoč na návštěvu :grinning: .
4. únor 2009 v 19:11  • Odpověz
anet, gratuluju :slight_smile:
emi,tak zkus pect jako ja :wink:. taky pecu z nudy. za chvili budu ochutnavat a v pekarne mam zadelano na domaci loupaky :dizzy_face: . ja nevim, ja sama nikam asi nechodim. mozna bych sla do obchodaku,okouknout vecicky :dizzy_face:
4. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
emi tak co nakonec podnikáš? já jdu měřit malé teplotu, má nějaké divné očka. a pak se budu věnovat jí a mužovi... tak zdar;)
4. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
alcatko.j je tehuleee :grinning: a uz je ve 13... :zipper_mouth: obdivuju, ze to tak dlouho vydrzela tajit pred celym konem :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
kdepak si na to prisla?
tak raffaelo rezy se povedli. uz jsem toho sezrala... se pak divim kde se ty kila berou :grinning:
4. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
tyvole co to je ta XUAN? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
5. únor 2009 v 06:15  • Odpověz
ty pises spis jeste v noci a ne rano...:grinning:
5. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
ach jo, nestihla jsem vynest odpadky, nez prijeli popelari, asi dostanu sprdaka...... :rolling_eyes:

ale jinak dobre rano:slight_smile:

holky, tak uz mi program vyznacil ovu, samozrejme asi falesnou, protoze ty teploty ma mozna na svedomi ta inj, ale mrknete...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422
5. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
aerin a to jste to delali, nebo ne? jo ze? ja nevim co je dneska za datum...:grinning: :grinning:
ja se prave chtela zeptat, ze kdyz mas ovulaci a u ni otehotnis, jestli mas ten graf uz potom porad nahore...:grinning: me to probudilo v noci...tahle otazka..:grinning:
5. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
aer,tvuj graf je ten prvni? :sweat_smile:
v noci jsem spala zas blbe,nejak mi bolelo bricho,ale asi to nic nebylo, protoze jsem se pak pritulila a usnula :grinning:
5. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
emi, ta vertikalni cervena cara znamena tu ovu (i kdyz pravdepodobne ovu probiha tak 1-2 dny predtim vzestupem, takze mozna byla ovu o chlup driv) a jak jsou dole napsany ty AM a PM, tak to je sex:wink:
a ano, v te druhe fazi uz by teplota mela zustat nad linii a klesnout pod ni az pred ms nebo na zacatku ms:slight_smile:

say, ten prvni graf je tento cyklus, ten pod nim je ten minuly, ale moje jsou oba:wink:
5. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
aha, ja ted koukam, ze ten sex se vam tam nezobrazuje, ten vidim jenom ja, tak nic:grinning:
5. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
emci, tak pro tebe, delali jsme to 47 i 48 DC:wink:, ale 49 DC, kdy je tam ta cara, jsem dostala ten pichanec, tak nevim....
5. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
aha..ja si vzivote nevsimla toho grafu pod tim, este sem se smala say, ze je unavena a ze kde vidi druhy graf...:grinning: a AM PM teda nevidim vubec..na zakladkach by meli ucit i ctezni z grafu BT...:grinning:
5. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
jo, mereni BT by melo byt fakt povinny, nemuseli by pak mlady holky cpat HAK, kvuli ktere pak maji posranej cyklus :angry: :angry: :angry:
5. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
to j stejne divny, ze holka s nikym nespi..pak ma ulet a zrovna se trefi do ovulky...:grinning: a ja cumim do tehc grafu jako Baca do Tuzexu a ai nevim, co hledam..:grinning: :grinning: to jsou oba jeden mesic?
5. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
eminkoooooo, uz jsem to psala, ten prvni je tento cyklus a ten spodni ten minulyyyyyyy :grinning: :grinning: tehu demence, neee?:grinning: ja chci takyyyyy:grinning:
5. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
v tech fialovych prouzcich nad grafem je napsany datum prvniho dne cyklu:wink: a v tom grafu nahore jsou taky dny:slight_smile:
5. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobre..:grinning: jsem natvrdla...:grinning: budu to zkoumat v praci...:grinning: ted bych se mela jit myt..no nechce se mi....
nic se mi nechce. proc si clovek nemuze vypit treba nejaky lektvar a tyden proste nebyt?? :confused: aer nechala sis v sobe dlouho spermato?:grinning: doufam, ze si nenapadne udelal svicku..:grinning:
5. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
no jasne emco, jak mame tu postel v patre, tak se vzdycky nohama opru o strop :grinning: a nenapadne to teda nedelam :grinning:
no ne, kecam, vzdycky to nedelam, jen obcas, a nevim, jestli jsem to tehdy zrovna udelala:slight_smile: ale to je fuk, tu teplotu ma fakt asi na svedomi na inj:frowning2: a i kdyby to byla fakt ovu, tak ve stejny den jsem tu inj dostala, tak je to jedno:frowning2:

ja jdu do prace na 12 a taky se mi vubec nechce :pensive:
5. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
no ale ta injekce neni na skodu, ale spis to tehu podpori teoreticky ne?
snad to ted klaplo..to by byla sranda..:grinning: nebyt grafu tak o tom ani nevis... :grinning:
5. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
to jo, ovsem pouze pokud by k oplodneni doslo pred ni, po ni uz to nejde...

vsak ja ti to rikam furt, ze to mereni k necemu je :grinning:
5. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
no jako pred ni jste neco zaseli a po ni to sklidite ne?:grinning: no takze ted proste bud budes tehula, nebo to alepson dostanes, kdyz uz nic..tyjo..ty bys mela dite pod stromek?:grinning: alespon nebudes muset vymyslet darky...:grinning:
5. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
tehudemence :grinning:. na tu se posledni dobou opravdu citim :grinning:
5. únor 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.