• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
no uvidime, spis kazdym dnem cekam tu mrchu.....:slight_smile: ale mas pravdu, aspon to dostanu a snad se priste zadari:slight_smile:
5. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
kdyz se podariiiii co se darit maaaaa..a dal nevim, jak to je...:grinning: hele kdyztak je k dispozici jedno mimino v zari..neves hlavu...:grinning:
5. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
stejne je to sranda,aer by mimi chtela a ja mam dnes pocity jako jezis, co jsem si to vymyslela :sweat_smile: . vzdyt ja to dite ani neporodim :sweat_smile:
5. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
say a co myslis ze ja?:grinning: proc myslis, ze nabizim svoje?:grinning:
5. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
ty uz nabizis porozene :grinning:. ja vymenim obdobi odted :grinning:. neber to, konecne bych se vyspala,nebyla bych protivna, jak velryba :grinning:. Zaha by me nepalila. je, to uz ani neznam jaky to je :grinning:
5. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
tak tohle je asi normalni, jasne ze mas strach a pochyby a tak, to ja budu mit urcite taky, az budu konecne tehu, neboj:grinning:

spis mi prijde hrozny, ze spousty holek se fakt marne snazi otehotnet a pak si to nejaka rozda s nekym, jehoz jmeno ani nezna, na zachodech a za 9 mesicu se najde mimino v tom lepsim pripade v babyboxu, v horsim nekde uplne jinde, ze jo :pensive:
5. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
aer,nad tim nesmis premyslet. takovy pripady vzdycky byli a budou :frowning2:
5. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
say..ja tukam, ale nic mi uz neni..takze mi ani neprijde, ze jsem tehotna....
aerin u me uz to ani neni o strachu..ja uz jsem nasrana spis..:grinning: takove to..co by bylo, kdyby nebylo..:grinning: no bylo by hovno a stejne bych tu fnukala, ze jdu zase z prace domu...:grinning: a z domu do prace...:grinning:
5. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
ja to taky pomalu celou dobu nevedela. az ten posledni tyden mi dava zabrat a bude hur :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Morning sweetheartes :wink:
5. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
nebude..uz bude jen lip...jeste max takovych 6-8 tydnu a je to venku:slight_smile: predstav si, ze by ti takhle bylo teprve ve 13tt...:grinning:
5. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
say hlavně se nech rozmazlovat od muže, at si to ještě pořádně užijete sami dva :wink:
5. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
jo,jani,to jo :slight_smile:. to necham :slight_smile:
5. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
uz nikdy nebudete sami dva :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to je vyhlidka, ze?:grinning: jsem optimisticky naladena tehule..:grinning:
tak co jani, vcera bez padu?:slight_smile:
5. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Emi já myslím že to není až tak špatná vyhlídka, že už nebudem sami :slight_smile: pro mě to po určité době vztahu s chlapem bylo žádoucí :slight_smile:
jo, včera bez pádu :sweat_smile:
5. únor 2009 v 09:56  • Odpověz
to je ono no..po urcite dobe vztahu... :unamused:
ja se premlouvam do prace..asi uz fakt budu muset jet....jeste ze tento tyen jdu naposled :grinning:
5. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Jak kdo czuje, ni? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hele, nebud furt nespokojená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak jak to máš s tou prací, fakt jdeš naposled?
5. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
no tent otyden urcite...:grinning: pristi tyden jdu zase...:grinning:
a ja czuju, ze jeste ni..:grinning:
5. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
hi hi,po urcite dobe vztahu. my se stihli presne na rok seznamit,vzit,splodit a porodit dite :grinning:
5. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
say si voda, co ma drzi nad vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Já myslela jako že tento týden je tvůj poslední ,tak nic :grinning:

Tyś je jelito, to tu wjymy wszystcy :grinning: Hele, prvně mimouše chceš a když ho máš, tak zas nee? Vyprdni si oko :grinning:
5. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
emi :grinning:. nejsi na tom o nic lip :grinning:

jani,pila si malinik,lneny seminko nebo masirovala hraz?
5. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
ja ho chtela a kdyz jsem si rekla, ze bude lepsi, ze radsi jeste ne, ze toho muze jeste dost stihnout, tak uz bylo pozde....
mi staci, ze uz behem dvou mesicu, nemuzu kvuli mimina do kojenaku a do Barcelony a bojim se, co sechno jeste nebudu moct... :pensive: cizi mimousi jsou super..netehotna kecat ze chci dite je super, byt tehotna ne.
s Filem jsme jeste nebyli ani na dovolene a uz budeme na materske dovolene...
mam proste pocit, ze uz mi uplne vsechno skoncilo.a nedokazu se vubec do toho tehotenstvi vzit... :rolling_eyes: a prijde mi, ze se taky nikdy do nej nevziju a budu krkavci matka..a ze mi to bude decko do konce zivota otloukat....lysi me preci uz ted ne?
5. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Tak tu určitou dobu vztahu má každý jinak ne? Kdybychom se s Jarkem seznámili až teď, taky bychom možná za měsíc uvažovali o mimču. Jenže my jsme spolu chodili od doby, kdy jsem byla v prváku na gymplu, tak to bylo trochu irelevantní :grinning:

Maliník jsem pila, vyžahla jsem asi dvě krabičky - porod šel nakonec dost rychle, tak možná tomu i ty čaje pomohly.
Lněné semínko jsem nestihla prozkoumat, takže nee, ale teď jsem ho viděla kvanta v kauflandu i v dm...
hráz jsem masírovala, ještě tu mám zbytky oleje, na kterým asi něco usmažím. a k výsledku - ehm, no, asi to nemělo zrovna ten správný efekt :grinning:
5. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
no prave rpoto rikam, ze urcita doba je urcita doba
5. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Tak Kika taky vznikla v době, kdy jsem chtěla a další den už ne, domluvili jsme se že ještě počkáme. ale těšila jsem se na ni hrozně moc a jsem strašně ráda, že jí mám, je to prostě takovej mimouš :slight_smile:
S tou Barcelonou to je ale něco jiného, to jsi měla problém, pokud bys byla normální těhule, nevidím důvod, proč bys nemohla do barcelony...
To si musíš nějak naprogramovat v sobě no... a pokud ho budeš otloukat, tak přijedu, vlastrnoručně tě otluču a vezmu si ho k nám jako rozšíření dětského arzenálu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
no jenze jak si to mam naprogramovat? myslis, ze sedim doma a rikam si nesmis se tesit nesmis se tesit?
5. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
To nevím... já teda myslela, že když se tu už pěkných pár měsíců takhle bavíme, ty kupuješ hadry na mimčo a tak, tak že až se stane, tak se na něj budeš těšit no.
5. únor 2009 v 10:21  • Odpověz
malinik uz piju, taky druhou krabicku :grinning:. a ted druhy den i lneny seminko, to mi teda ale moc nechutna, brr.Masaz hraze delat nebudu, nejak mi to nezaujalo. i kdyz por. as. to mooc vychvalovala :grinning:.
o vikendu jdem omrknout porodni saly a porodnici, tak doufam ze z toho nezacnu predcasne rodit a rovnou si me tam nenechaj :grinning:
Emi,myslim ze tvoje pocity jsou normalni. i kdyz v tvym tydnu jsem byla nejvic nadsena a pochyby me zacinaj chytat zas az ted co uz se to blizi :sweat_smile: . vzdyt nejsi nijak omezena a na tu dovcu muzes jet i s briskem :wink:
5. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ty jo a jak to lněné semeno jíš? samotné, nebo nějak upravené? prý je nejlepší v jogurtu...
Hele, hlavně se té prohlídky moc nevyděs, já teda pak večer brečela jak želva :grinning: pač když jsem to všecko viděla, nikdo tam nebyl, tak jsem si na jednu kozu i vylezla, PA mi ukázala, kde si dám nohy a tak... a mě došlo, že prostě není cesta zpátky a že těmi sály projdu, at se děje co chce a to mě málem urvalo :grinning: jsem si představovala, jak tam ležím, (sedím) na té koze a umírám bolestí - no jo, strach má největší oči :grinning:
5. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.