• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ja si z toho seminka varim caj. nevim jak bych ho jinak jedla. vzdyt je malinky, to bych musela hodne kousat jogurt :grinning:. nebo myslis ze nevadi ho jen spolknout :-O. ale to pak nemuze mit ucinek :sweat_smile:
no,na kozu bych teda lezt dopredu nemusela. ted uz taky vim ze cesty zpet neni a malou musim porodit at se deje co se deje :sweat_smile: . uz se mi o tom i zdalo. ze jsem nemela silu ji vytlacit,tak jsem musela na cisar. a doma jsme zapomneli fotak i kameru a ja byla desne nastvana :grinning:
5. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Jarek taky zapomněl foťák v báglu a až malá vylezla, musela mu PA říct, at si ho vytáhne, kameru jsme neměli, to jsem zavrhla.
Já nevím, a jaké to mám mít účinky to semeno? A fakt to je účinné jen když to koušeš? jakto?
5. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
kameru jsem myslela az potom na malou jak ji treba budou mejt a tak. na me v zadnym pripade :grinning:
hlavne je projimavy :grinning: (to uz mam vyzkouseny :grinning:), ale pry by to dite pak melo vyklouznout jako po klouzacce. no ja nevim, to si jen myslim. teoreticky si nedovedu predstavit ty ucinky kdyz bych ho jen spolkla. ale treba to staci :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Tak to je záhada... ale většina psala že ho kouše, tak asi kousat no :slight_smile:
5. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
tim kousanim ma asi vetsi ucinek, ty latky se uvolni. hlavne jestli to k necemu je :grinning:
pridala jsem aktualni brich :wink:
5. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Páááni... já nevím, mě připadá, že jsem v porovnání třeba s tebou měla hrozně malé to břicho :slight_smile: Všichni tipovali kiku tak na září, říjen...
5. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
me vsichni uz v prosinci tipovali na leden :grinning:. a kdo me vidi tak rika ze to neni mozny,ze musim porodit driv. mamka ta uz ma hruzu z toho jak velky jeste bude :grinning:. ja uz si rikam ze snad uz se to musi zastavit ...
5. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ale tak velikost břicha nemá vliv na velikost mimča, se neděs, že bude mít 5 kilo :wink:
5. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
ale kdo se s tim brichem ma tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
No, to je fakt, to nezávidím... ale představ si tu úlevu po tom, to odlehčení :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:02  • Odpověz
ja se na jednu stranu moc tesim az bude venku a na druhou si rikam, jeste zustan :grinning:. preci jen,bude to hrozne velika zmena.
5. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
say me umrela i rybicka..myslis, ze tyhle pocity jsou normalni?:grinning: mozna mi pomuze nejake antidepresivum..:grinning: aaz prijde socka a vezme mi decko, tak se nebudete alepson divit..:grinning:
5. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
say v pravý čas to přijde a bude to fajn, uvidíš :wink:

emi tu rybu neřeš, kamarádky mamka taky zprovodila ze světa asi desítku rybek, ale kamarádka stále žije, je zdravá a schopná :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
emi,rybicka je holt moc ticha :grinning:
5. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
no ja nechapu kdo vymyslel mi sverit zivou dusi a myslet si, ze to zvladnu..:grinning:
kazdopadne se zasobuju sama hlaskama, ze vsechno muzu delat i s deckem a ze to zvladly jine ludry a stokrat horsi nez ja, ze by to nemel byt problem... :confused: ale nejak me to neuspokojuje a paradoxne se tesim na porod...coz je pry nejtezsi cast tehotenstvi..:grinning:
5. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
Emi, no vidíš, to jsou ty správné hlášky :wink:
nejtěžší, ale zase nejkratší :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:22  • Odpověz
no jenze ja uz nevim, co si mam vymyslet za hlasky, abych se uklidnila...:grinning: a nejmene mi pomaha hlaska "vidis, nektere holky mit mimino nemuzou a chcou a ty tu brecis"...:grinning: ja bych chtela, aby o me moje decko mluvilo alespon tak, jako ja o mame...vysvetli mi, jaktoze ona dvacetileta nechtene tehotna s chlapem debilem a k tomu na vojne se tesila na me??? :confused:
5. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
a say budes rodit online? jakoze holky me nejak boli bricho..mam to po peti minutach...tak nic, drzte nam palce, jedem do porodnice? :grinning:
5. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
se smejes,ale takhle rodi jedna unorovka :grinning:. rano 2 hodiny (myslim) jeste prispivala a pak jela :grinning:. prozivala jsem to s ni a od ty doby se bojim vic nez jindy :grinning:
5. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
já zas bádám nad výchovou - taky mi připadá, že ta hranice je tak tenká... jakože jeden den ve vztahu k dítěti něco zvoráš, tak si řekneš, že druhý den to dáš dokupy... ale třeba už ne...
Taky bych chtěla, abychom k sobě měly s kikou dobrý vztah. ale čím dál víc se bojím, že to nezvládnu, a pak že jí bude 13 a bude o mě mluvit jako o "té krávě doma"... snažím si to nějak představovat, co budu dělat, až bude hystericky vřískat, chtít to nebo tamto, ale moc mi to nejde... a taky si beru nějaké ponaučení z chyb rodičů, pamatuju si, jak jsem byla malá a oni mi něco řekli, ne přímo nadávku, ale něco nepěkného. a pak zas všecko v klidu, mysleli si, že jsem na to dávno zapomněla, ale já si to pamatuju doteď :pensive: a docela mě to mrzí.
5. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
say..ja tak rodila uz alepson trikrat,,,,:grinning: ted cekam na gedren v AP...:grinning:
jani..presne toho se bojim, ze ted se muzes snazit kolik chces a pak budes zas ta pitka mamka..:grinning:
5. únor 2009 v 11:39  • Odpověz
no,tak z toho mam taky strach. ale my to zvladnem :slight_smile:
gedren uz taky rodi? nebo teprve ceka?
5. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
no uz je ve 40tt...a vcera uz to vypadalo nadejne..a zase nic...tak nevim..:slight_smile: ale behem par dni porodily dve holky..:slight_smile:
5. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
za chvili to ceka me :sweat_smile:
5. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
snad budes hlasit prubeh:grinning: hlavne z toho nestresuj, kazda bolest te privede bliz k mimcu:slight_smile: kdyz budes v klidu ty, bude v klidu mimco:slight_smile: pujde to raz dva, si mlada, uvidis:slight_smile:
5. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
hale,to sis nacetla kde :grinning:? AP? :grinning:.
5. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Say taky mi to všichni říkali... si mladá a tak...
5. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
k cemu je mi mladi kdyz mam nizkej prah bolestivosti :grinning:
5. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
say si precti par diskuzi ne?:grinning: dyt to je logicke, ze kdyz ses ve stresu, ses stahnuta a nic nejde..:grinning:
5. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
pockame si na tebe :grinning:. to ja uz budu v zari vysmata :grinning:. me jen rozesmalo, ze si mluvila jak kniha :grinning:
5. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.