• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say prd prah bolestivosti..:grinning: sisstin taky porodila..:grinning:
5. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
co ji zbylo :grinning:. Nic. stejne jako me :grinning:. slo to dovnitr,musi i ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
say dyt to snad ani jinak rict nejde ne?:grinning:
5. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
já nevm, já prostě nemyslela na nic nebo na kraviny :grinning: ono to půjde, je to jen pár hodin :slight_smile:
5. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kuk tady nikdo :confused: ?
No musím si postěžovat... Měla jsem domluvenou praxi, už měsíc. Že budu chodit prostě ode dneška a celej příští týden, od 7 do 15:30. Tak dnes dojedu na tu praxi a chci se ohlásit na recepci, oni mi řekli, že moje paní X tam není, tak já, že jsem s ní domluvená a kdy dojde. A oni na mě, ona tady už nepracuje :fearful: , krve by se ve mě nedořezal... Normálně jsem musela mít snad i otevřenou pusu údivem, nemohla jsem ze sebe ani slovo dostat, fakt šok, zajistíš si praxi a paní odejde a ani ti nedá vědět :frowning2: . Prvně, že tam mají někoho jinýho na praxi, že mě nemůžou vzít. Mě už se honily myšlenky, kde seženu na rychlo praxi na příští týden... No řekli ať počkám chvíli, tak po asi třičtvrtě hodině mi řekli, že si mě tam teda nechají, ale že přijdu prostě některý dny, kdy budou potřebovat, pomůžu atd. A pak mi dají razítko, jakože jsem ty požadovaný hodiny splnila. Ale ta baba mě fakt naštvala, ještě chtěla moje číslo, jako kdyby něco, tak se mi ozve, no a nic. Nejhorší na tom je, že ona je navíc moje vedoucí bakalářky, takže tady mi dokázala svoji nespolehlivost, doufám, že tu bakalářku doklepu nějak slušně, s takovýmto přístupem to bude možná těžký :frowning2: .
5. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
teda anet, to ti fakt nezavidim, to je strasnej pristup, fakt nekdy koukam, jak jsou nektery lido nespolehlivy...a zrovna ti, u kterych by clovek cekal pravej opak...
5. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Anet to je fakt otřesné... a ještě že to je navíc vedoucí bakalářky - teďka aby sis ji k tomu všemu ještě musela víc hlídat, aby neudělala nějakou botu podruhé... a co tam teda teď budeš dělat?
5. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Uf, teď jsem se odhodlala k tomu, že si pročtu téma začínáme s přikrmy, ale už má přes 100 stran, tak to se na to zřejmě vyprdnu :grinning:
5. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz
No to jsem taky zvědavá co tam budu dělat :sunglasses: . Prostě, že tam budu pár dní, podívám se jak to tam funguje, nevím jestli jsem to už psala, je to Domov pro matky s dětmi. Budu chvíli na recepci, možná nějakej kontakt s maminkama, třeba budou i návštěvy, tak se podívám, jak to chodí... Domov už jsem si prohlídla. No a chystají karneval pro děcka. Dnes jsem tam právě chvíli zůstala a dělala jsem ve wordu plakát jako pozvánku, jsem se s tím drbala přes hodinu a pak se to vytisklo bez pozadí, došla barva :angry: . Že pomůžu i s tou přípravou karnevalu. A to je zatím vše. Snad mi něco vymyslí. Ani nevím totiž jestli budueme odevzdávat deník nebo něco v tom smyslu, když bych tam byla 5x, tak nevím, co bych do něj psala, bych si musela asi něco vymyslet. A taky teda budu zpovídat tu ženskou (soc. pracovnici) kvůli bakalářce. Ale já právě nevím jestli mám té mojí vedoucí volat, stejně si tím nepomůžu, ona mi řekne, že se mi omlouvá a co...nic... Jako "opustit" mě nemůže, ona má nějakou smlouvu s naší školou, mám ju evidovanou jako veoducí, takže kdyby byl problém v tomto, tak by to řešila škola. Příští týden budu teda doma, tak na té bakalářce máknu a zavolám jí a domluvím si schůzku, že jí to ukážu a pak bych jí to asi řekla, že mě pěkně zasklila.
5. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Já teď nakoukla do diskuze něco jako "vidí dítě duchy" nebo tak nějak. Docela to na mě blbě působilo, až mi běhal mráz po zádech.
5. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
jeee, to zni hrozne zajimave anet :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Tak ať se ti tam aspoň líbí :wink:
tu ženskou bych rozhodně požádala o vysvětlení... ten příští týden.
5. únor 2009 ve 14:10  • Odpověz
anet tam nekoukej..ja to jednou cetla v noci sama doma, neco trisklo na balkone a ja se malem posrala pod perinu...:grinning:
5. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já se tam právě hodně těšila, protože mě tato oblast zajímá, jako pomoc maminkám s dětmi, nebo jenom ženám, dívkám, dětem. Tak proto jsme si vybrala toto téma bakalářky a tuto praxi. A teď takovej šoking. Snad to bude v pohodě.
A ta moje vedoucí mi vždycky připadala hrozně fajn, sympaťačka. Vyslechla mě, řekla mi svoje... Ale když jsem jí v lednu přinesla půlku bakalářky, tak jsem si říkala, že si to v klidu pročte a sejdem se třeba po týdnu a řekne mi připomínky. Jenže ona to četla hned, tudíž jen zběžně, nemohla se na tom v podstatě pořádně zamyslet, jestli je to ok. A navíc pořád říkala, že je to dobrý, dobře napsaný, zajímavý atd. Takže mě vychválila... A já si říkala, kdoví jak to vnímala, když to četla, jestli mě neříkala dobrý dobrý a v duchu takže koupím 10 rohlíků, chleba... Normálně začínám mít obavu. Určitě jí to řeknu, že se na mě pěkně vybodla.
5. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Emi však já koukla asi jen na tři strany, slzy v očích (když se bojím, tak mi slzí oči :sweat_smile: , ale fakt nepláču, jen mi tečou slzy), mráz po zádech...
5. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Anet víš jako co mi připadá ta tvoje vedoucí? Jako takový veselý sympatický člověk, co má dost přátel a všecko bere jakž takž v pohodě, ale je tak trochu nespolehlivý, zmatkář, nedokáže se pořádně soustředit a nesplní to, co slíbil, protože to buď odloží, nestihne, nebo na to zapomene...
Mám pár takových kamarádů - a kdykoli jsme se měli na něčem dohodnout, zkrachovalo to. A má to ještě dohru - když si to chcu s nima vyříkat, tak mi do telefonu říkaj: "Jej Janičko já se hrozně moc omlouvám, fakt... No jo, příště si to zapíšu... jani, nezlobíš se na mě že? nu... nezlob se na mě, ju?" a podobně :grinning:
takže hlídat hlídat připomínat!!!
5. únor 2009 ve 14:27  • Odpověz
ach jo, ted maji v brane akci a ke kazde manduce maji merino navleky zdarma :cry:
5. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
A ke kalíškům tablety milton :sweat_smile:
5. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
jj, ale ty me ted neberou:grinning: ja bych strasne chtela tu chilli chocolate :dizzy_face:
ja jsem fakt desna, furt vymyslim zaminky, proc ji uz koupit (jako ze bych mohla ponosit Mirecka, udelat osvetu u Terezy, navic mozna budu hlidat prcka od jednoho chlapa z prace...)....a ted maji jeste akci:grinning:
5. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
ty vado, a co když ji přestanou vyrábět?
já jdu, míříme na poštu :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
no prave, toho se taky bojim :grinning: :grinning: :grinning:

mas tam nejaky balik?:wink: Ty navleky, ze jo???????
5. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Ne, ty tepláky, návleky teprv dojdou :slight_smile:
5. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
aha:slight_smile:
5. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
jeste me napadlo s tim porodem..to je kal se zarovkou v puse..tam do jde raz dva a ven horkotezko..:grinning:
5. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
ja budu manducu objednavat asi az po porodu nebo tesne pred :slight_smile:. barvu jeste nevim. jeste to musim nejak nadhodit manzovi :sweat_smile: . zatim se ho snazim pripravit jen na to ze je to drazsi :grinning:

jani,kdy jste Kice pichali ouska? myslim jako nausnicky :grinning:
5. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
say, to ti povim presne za jancu, nepichali:grinning::grinning: nebo uz jo, jani? :confused:
say, v tomhle jsem nastesti v pohode, Vasek jeste neprotestoval kvuli cene niceho co chci pro mimo, i kdyz teda v penezich se netopime ani zdaleka :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
dobre ranko,
aer,to manza taky ne. a hlavne kdyz me vidi tak to chci spis kvuli sobe nez kvuli malej :grinning:. jen ted jak je nejista ta prace, tak i ja sama vidim ze je to drazsi a ze ty penize jsou potreba :confounded:
6. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
to je jasny, say, ja to nemyslela zle :sweat_smile:
ale konkretne treba u te manducy to beru jako samozrejmost, protoze kdyz chci dite nosit a pri tom neznicit zada sobe ani jemu, je to v podstate jedina volba, takze tak :grinning:
6. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
no,kdyz mi ji zas tak casto nosit asi nebudem abych na to musela extra koukat :sweat_smile:
6. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
tak to pak jo:wink:
6. únor 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.