• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
dobré ráno :slight_smile:
say, ještě upřesním - ouška jsme nepíchali (nějak se nám to s Jarkem nelíbí, až bude chtít, at si dá do ucha i deset dírek). Ale pokud vy byste chtěli, myslím, že se to dělá až dostane určitou dávku očkování hexavakcínou (první dávka je ve cca 3 měsících, další ve 4, další v 5), tak myslím, že po druhé nebo po třetí se to dá normálně u mudry píchnout nebo nastřelit.
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj jani,
ja cetla tu diskuzi o nausnickach a oni to vsude delaji jinak. treba po pul roce mi prijde dlouho, vzdyt i ta mala to vic citi, boli ji to a hlavne si za to taha :confounded: . No,ja jsem asi blazen, ale kdyby byla ta moznost, tak ji je necham pichnout klidne v porodnici :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
say, fakt je to vsude jinak....a uz jsem videla tady na konovi i fotky, kdy slo mimo s nauskama uz z porodky
6. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
me by to vubec nevadilo :grinning:
horsi by bylo mit nakoupene nausnicky a pak porodit kluka :sweat_smile:
6. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsem ode dneska na materske, to to uteklo ...
6. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
pani, tak gratuluju say, citis se jinak?:grinning:
6. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
me se libi nausnicky...uz z toho duvodu, ze nerikam trapne "jeee vy mate krasneho chlapecka"...:grinning: (to je holcicka..:slight_smile:)..ale plesate decka s nausnicema vypadaji divne no..:grinning: a prijdou mi hrozne velke...na to, ze jsou na miminko...elinka ma koupene a jsou skoro na ramena :grinning: :grinning: :grinning:
byli jsme vcera na koncerte..nejeaci americani a predkapela Reznik a Sodoma Gomora a Masowi wrazi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
aer,citim se uplne stejne :grinning:. ale normalne jsem se krasne vyspala az do 9 :grinning:. tak by to mohlo vydrzet do porodu :grinning:
me se u holcicek taky libi nausnicky a do leta urcite chci aby je mela. prijde mi to takovy hezky kdyz ty holcicky lezi v kocarku,je horko, tak malo obleceny a maj nausnicky :dizzy_face: . ja je zatim prohlizela jen na netu a tam mi velky neprisli :slight_smile: :grinning:
a jak se malymu libilo na koncerte?
ja byla asi na zacatku 4. mes. na diskotece,pak i v patym a to se malej nelibilo,samozrejme jsem tam byla jen chvilinku. ale v 7. mes. uz byla nadsena :grinning:
6. únor 2009 v 11:30  • Odpověz
say...nic nerikalo..:grinning: byla tam i ta moje tehu kamoska..takze jsme u zachodu probiraly nevolnosti a porodnice..:grinning: normalne se gynekologa zeptala na porod do vody a on ji rek, jestli je velryba...:grinning: :grinning:
jinak ja proti nausnickam taky nejsem..:slight_smile: pichnes ji to a muze si to sundat az bude mit rozum stejne jako si je muze nechat az bude mit rozum:slight_smile: ja si treba na nausnich ujizdim a kdybych se mela nechat pichat ted, tak si je radsi budu veset na nos..:grinning: ja mela hezkou stranku s nausnicema..ale uz ji asi nenajdu..mozna si to sem davala ty..:grinning:
6. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
jj,jednu jsem davala ja :grinning:. ja bych chtela z bilyho zlata. ja mam nausnice taky rada :slight_smile:
to ji opravdu dr. rekl? to je dobrej teda :grinning:
6. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
on je uplne debil..je mlady ale nazory ma jak ten v televizi v cekarne..:grinning: pri 99% porodu doma dite umre..:grinning: tak Elinka ma nausnice z te stranky..:grinning:
6. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
jo? a spokojena? ja chci obejit jeste klenotnictvi u nas ve meste a kdyztak taky nejaky objednam :slight_smile:
tak to je taky dobrej doktor :grinning:
hale a kdy mas dalsi kontrolu? a uz vis kde bys rada rodila?
6. únor 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Fakt se to dělá všude jinde? Já myslela že se spíš přistupuje k tomu, že se to dává až spíš potom očkování. Ale to je asi fakt, že zas všude to dělaj různě... Mmch jsou prý zas nějaké nové výzkumy, že prý tvrzení, že miminka cítí bolest méně je blbost. Ale nastřelení náušnic nebolí, to vím z vlastní zkušenosti :slight_smile: jen se nám to prostě nelíbí a teďka toho do ní bodali dost, a necháváme na ni at se rozhodne, pak nebude náušnice chtít a bude chodit zbytečně s ďourama...
6. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
ženské, kde zas jste :grinning:
6. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
ja jsem tu, ale chteji po mne dneska v praci sileny veci, tak nemam moc cas:frowning2:
6. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ja se těším na odpo, máme sraz s ženskýma z gymplu, jupí :slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak si to uzij jani:wink: Kikusu nechas tatkovi, nebo jdes i s ni?:slight_smile:
6. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Mě se na holčičkách moc libí naušničky, je roztomiloučký :dizzy_face: . Barunce je dávali když jí byly čtyři měsíce. A vypadá s nima strašně hezounce :slight_smile: .
6. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
nechám ji tatkovi, jednak je ještě trochu nemocná, taky je to až v těšíně takže cca 40 min cesty, a máme to v pizzerce, tam by se asi nudila...
6. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
jani,tak si to uzi :wink:
a kdepak je maji a sabs? ty asi kuryrujou, chudinky :frowning2:
6. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Jak tu ale už psala emča, na vlasatém mimi to může být roztomilé, naopak ty plešaté vypadají spíš jako pirát :grinning: což ale taky působí roztomile. Ale záleží taky na tvaru těch náušnic - bratrancovic dali malé takové náušnice, které když někam zavadí, nebo to mimi po tom nějak blbě přejede ručkou, tak může být zle... tak radši něco, aby se to nedalo nějak vytrhnout :slight_smile:

holky, těším se, že si dám pivo. :slight_smile: Půllitr jsem naposled měla tak před rokem a pár měsícema.
Jo a zítra začínáme s příkrmama, to jsem teda zvědavá :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
jeee, jani, a co mala dostane?:slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
juchuuuuu, Kikuska ma pul rocku!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dej ji od tetu pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Jé aer, tak to dám, až se probudí :slight_smile: ona ti na oplátku pošle taky jednu uslintaně - kousací :slight_smile:
Včera jsme jí koupili knížku - dalšího Krtečka :slight_smile: a ještě mají přijít návleky, ale "měkké" dárky se asi nepočítaj :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ale snaha se pocita jani:wink:
6. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Ty tepláčky co dorazily včera jsou moc fajn - hlavně oceňuju to, že jsou dost široké na zadku, takže se tam látkovky v pohodě vlezou :slight_smile:
6. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak to je super:slight_smile:
az budu doma, hodim odkaz, co chci plest, ale tady to nemam:slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
tak jo :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
Teda tady je mrtvo :confused: Ja uz jsem doma z prace, dneska to byl fakt zahul, jsem uplne vyflusnuta:frowning2:
Tady je ten odkaz:
http://www.chytrepleteni.cz/detska_sekce.htm

ale musis sjet docela dolu, je to DĚTSKÁ SOUPRAVIČKA – VEL. 68, takovej ruzovo zlutej pruhovanej svetrik s cepickou; ale ja to teda budu delat v nejakych jincich veselejsich barvach:slight_smile:
6. únor 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera jsem dala malyho babicce a sla na mejdan, koncert co delal manzel..super, ale rozbilo se nam auto, tak jsme sotva dojeli v pul 4 rano domu, bezeli na tramvaj a jeli o par zastavek dal, kde parkujem naseho brouka, vzali brouka a jeli k babicce pro malyho, jelikoz jsem smrdela kourem, sla jsem se koupat a do postele jsem se dostala v 5 rano, takze jsem se dneska kuryrovala cely den a stejne si prijdu beznoha, bezruka..malej navic celej den rve dneska, takze opravdsu veselo..

navic mi dneska zacalo bejt super blbe, mota se mi hlava a mam uplne zavrate..no zitra si dojdu pro test a budu doufat, ze mi nepribyde nejaky TT :slight_smile:

co u vas?
6. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.