• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Ahoj:slight_smile:
U me novyho akorat to, ze jsem prislibila na vikend spoustu veci a nejradsi bych se na vsechno vykaslala a lezela v pelechu :grinning:
Jo a mrcha dorazila :rolling_eyes:
7. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
Nazdárek tu je zase mrtvo.
Já si teď užívám volna, musím zregenerovat mozek po těch zkouškách :grinning: . Včera jsem tři hodiny třídila mail :rolling_eyes: , měla jsme tam devět podstránek za půl roku :astonished: . A dnes večer se těším na zábavu :sunglasses: , jsou u nás Ostatky, takže chodily masky po vesnici, můj brácha je nevěsta :grinning: . No my letos za masky nejdem, loni jsme šli, na tajno ani moji rodiče to nevěděli, ale poznala nás jedna kámoška a vykecala jim to, protože myslela, že to oni vědí :angry: . A v neděli jedeme do divadla, už se moc těším nebyli jsme aspoň půl roku :sweat_smile: .
7. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj,

ja se ted vykopala z postele, ale nechce se mi nic delat..ale musim sehnat nejaky darek pro dedu a pro manzelovu sestrenici..
7. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky holky,
kdepak jste kdo?
sabs, tak to si mela narocny den :angry:
aer, tak aspon se to ted nejak pohne kdyz mrcha dorazila :wink:
Anet, divadlo si uzi :slight_smile:. my se chystame pristi vikend do kina :slight_smile:
Jinak manza sel od 4 na tetovani, tak jsem zvedava jak to bude vypadat :slight_smile:. A hlavne pro me to je prekvapeni, vubec nevim co vymyslel :astonished: :sunglasses: :grinning:
7. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
taky jsme se byli dneska podivat na porodni saly a vypadaj moc hezky :slight_smile:. jo, ted uz nas ceka jen to :grinning:
A nausnicky u nas v porodnici taky nepichaj. jen na ORL a az po sestinedelich nejdriv.
7. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
teda holky, tady je dneska mrtvo.... :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
to teda:slight_smile:

say tak co tetovani? jsem zvedava:slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
je tady ale mrtvo...ja si zdrimla s malym a zdalo se mi ze say porodila, neni to tak ze ne?:slight_smile:
7. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Aaaaaa, Gedren ma Ladunku a online domporod drsneeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
aer,kdepak to najdu???
8. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
8. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
ale ty jsi asi cekala video, ze?:wink:
8. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
ne ne :wink:
sabs,a ja jsem cela :slight_smile:
8. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
to je husty :grinning:. ji obdivuju.
tetovani je darek k valentynovi a jsou to cinsky znaky co znamenaji moje jmeno. broucek :dizzy_face: . no a ted radte s cim originalnim se mam vytahnout ja :sweat_smile:
8. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
no tak to teda nevim, say:grinning:
8. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
tak jsme si s milackem udelali radost a koupili si oba nove mobily :grinning: . A to jsme sli puvodne jen mi zmenit pausal :grinning:
8. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
hezkyyy:grinning: a jaky say?:slight_smile:
8. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
oba sony ericson, ja W880i a manza K770i. zkusim najit odkaz a hodit ho sem :slight_smile:
8. únor 2009 v 16:58  • Odpověz
tak to je muj, presne takovej:
http://www.toptelefony.cz/index.php?kid=222

a manzovo:
http://www.digihit.cz/sony-ericsson-k770i/
ale ten tam je nejak divne videt :angry:
8. únor 2009 v 17:04  • Odpověz
hehe, tak to uz se ta manduca ztrati, ne...? :sweat_smile:
8. únor 2009 v 17:39  • Odpověz
no,prave ze ted moc ne, kdyz jsme se dostali do minusu :sweat_smile: . ale pristi tyden prijde prvni vyplata, tak trosku posetrime a bude to ok :slight_smile:. Na manducu je cas jeste v breznu :slight_smile:
a taky jsme na malou mysleli a koupili ji 2 baliky plinek, tak mame na par dni vystarano :slight_smile:.
8. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
aha:slight_smile: a jakou znacku jste koupili?
8. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
meli v akci pampers,o stovku levneji,tak jsme je vzali na ozkouseni :slight_smile:
no jo no,latkovky to nejsou :grinning:
8. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
Vsak je to tvoje rozhodnuti, my jsme vam s jancou rekly nas nazor, kdyz nechcete, nechtejte :sunglasses:
8. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
A neboj, do porodky pujdu taky s papirem :wink:
8. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
tak aspon ze tak :grinning:
ne, ja jsem puvodne taky chtela latkovky, ale kdyz jsem to zacala zjistovat, tak jsem se v tom uplne ztratila a zjistila ze nez abych se tim snazila prokousat,tak ze budu radsi pohodlna :sweat_smile: . Taky u nas druhe ditko je nejiste, zatim spis ne, tak i proto. ale kdybych ted 100% vedela ze decka budou 2-3, tak bych se do toho dala :slight_smile:
8. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak ja druhy taky nevim jestli vubec bude, Vasek se moc netvari, a jestli jo, tak s celkem velkym odstupem...ale i tak si myslim, ze usetrime:slight_smile: a to teda nehodlam jet jenom ve ctvercovkach :sunglasses:
8. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
no, u nas edik nechce vubec druhy a ja jo, ale i tak az tak za 5-6 let. chci si uzit poradne to prvni a pak se stejne venovat i tomu druhymu, nesidit je :slight_smile:. a taky myslim ze po porodu budu rada vubec za to jedno :grinning:.
No jo, ty nakupujes s predstihem :slight_smile:. ale ne,ja jsem na to pohodlna. ale vypadaj krasne, treba ty aio :wink:

koukala jsem zes psala porodni babe, jaktedy budes pokracovat? nechas tomu volnej prubeh nebo budes chodit na ty injekce? Doufam ze neva ze se ptam...
8. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
8. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
ja prave vubec nevim:frowning2: piju kontryhel a femigard, ale ze ovu prijde do toho 17. dne silne pochybuju....tak tam asi pujdu a bud tomu dam sanci a necham si to bez kecu pichnout, nebo se vnutim mudrovi a zeptam se ho, jestli radsi nedame telu radsi cas, at si poradi samo, nemam prece vysazeno tak dlouho.....
8. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.