• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
chtela jsem vam do alba pridat obrazky z ultrazvuku v 6. a myslim 12. tydnu...a nejde mi to :frowning2:
kdyztak pak na rajce az bude cas... :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky
tak mám za sebou úspěšně zk a už "jen" čtyři :frowning2: . Dneska musím dočíst povinnou četbu do Dětské literatury, ale to je náhodou dobrý :grinning: .
A jsem jak přejetá :confounded: , spát jsem šla o půl dvanácté a vstávala o půl páté :angry: . A to já taky potřebuju hodně spát, teda ne 12 hod, to by mě asi zabilo :grinning: , ale tak osm a půl až devět si dávám ráda :sweat_smile: , ale to už ani nepamatuju.
16. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
a co mate cist anet?
jinak gratuluju:wink:, mne uz chybi taky "jen" ctyri, takze te naprosto chapu....a dneska misto abych se ucila tvrdnu zas cely den v praci:frowning2:
16. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Aeri tak to já bych nedala, jako během zkoušek práci :fearful: Já totiž jak dělám dvě ty školy, tak nemám čas vůbec na nic, jen na tu školu a na Vaška, ale brigáda se tam cpe těžko :frowning2: .
Mám vlastně dvě povinný četby, do dvou předmětů. Jeden je Literatura po roce 1945, tam jsme měli přečíst 30 knížek za tento semestr, chybí mi už jen dvě :sunglasses:. A druhej předmět je Česká dětská literatura, tam nám neurčila počet, ale kámoška už byla na zkoušce, měla načteno přes třicet a prý tam byli lidi, co měli kolem padesáti :astonished: . V té dětské to jsou knížky jako Broučci od karafiáta, Babička Němcové , nebo Robinsonka od Mayerové, ale taky neznámý knížky, jako třeba novější, z posledních let (Lentilak pro dědu Edu, Myši patří do nebe - ale to ti asi nic neřekne), nejlíp se čtou dětský básničky, to máš vždycky velikej obrázek a u toho kousek básničky. Ale zase poezie do toho prvního předmětu je katastrofální, člověk to musí číst několikrát, aby pochopil, co tím vlastně chce básník říci :unamused: . Ale próza je v pohodě, teď jsem četla Žert od Kundery a Zbabělci od Škvoreckýho jsou super, nebo je tam Hrabal, Páral, Otčenášek. To ti možná ještě něco říká ze střední :wink: .
16. led 2009 ve 14:39  • Odpověz
emi: no tak to je mile od nej:slight_smile: blb

aeri a anett: taky mi chybi 4..v pondeli mam dalsi :grinning:
16. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
anett co to studujes za skolu? to mas nejaky humanitni studie nebo tak neco ne?
16. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
jeee, me taky chybi 4, to su rada, ze nejsu jedina :grinning:
ja jsem myslela, ze mam jednu zitra a ono az pristi tyden, ze zitra je jen konzultace pro zoufalce :grinning: :grinning: tak mam docela volnej vikend, parada...ikdyz jsem si rikala, ze aspon jednu budu mit za sebou... :sweat_smile:
16. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
no jo, to je jasny, ale nekdo na ten chleba vydelavat musi, ze jo:grinning:
a ted kdyz je Vasek uz pres mesic na PN, je to o to horsi....:frowning2:

ty jo tak tu cetbu bych nedala:grinning: ja zas jak mam skolu, praci a domacnost, nemam vubec cas cist, i kdyz jsem driv cetla hrozne rada:frowning2:

a jinak prozu 2. pol. 20. stol. jsem mela u maturity, takze rika:wink:
16. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
jeee, tak to je super, ze nam vsem chybi 4:grinning: tak snad to vsechny dame:grinning: i kdyz ja teda stopro nedam ten laten:grinning:.... :pensive:
16. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
aeri: bud v klidu ja nedam statistiku:grinning: uplne ji nenavidim:grinning:
16. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
Sabs dělám Pedagogickou fakultu :grinning: , obor čeština + občanka, takže proto ta četba.
Holky ale to jsem ráda, že na tom nejsem sama, že mám ještě čtyři, protože holky od nás už mají skoro všechno hotový :sweat_smile: .
Aeri to je taky jiná, když spolu bydlíte a hospodaříte, to já lážo plážo u rodičů :grinning: , ale od července snad konečně... a já taky dřív ráda četla, jako dobrovolně, ale že teď musím povinně, tak se mi do toho nikdy nechce a pak to doháním ještě o zkouškovým :rolling_eyes:
16. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak to já budu mít zase velkej problém s tou Literaturou po r.1945, protože ten učitel je postrach a vyhazuje to jednoho od druhýho. A ještě se obávám Občanskýho práva, taky to prý není med :unamused:
16. led 2009 ve 14:53  • Odpověz
sabs: ja jsem na tom latenu byla jednou:grinning: nemam ani zapisky ani nic...nastesti jsem vcera na rimske lit. potkala spoluzacku a ta mi okopcila jednu kapitolu z jakesi knizky:grinning: ale stejne to nedam...:frowning2:
16. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
anet, ty delas cj,obn jo? ja jsem nad tim premyslela na pristi rok, at se doma nenudim....a ty se furt ucis..ja jsem myslela, ze je to flakarna... :sweat_smile:
16. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
jeste jednou se narodit, tak chci studovat a bydlet u rodicu...:grinning: verite v reinkarnaci?:grinning:
16. led 2009 ve 14:56  • Odpověz
emi neverim a ja bych teda nemenila... :grinning: su rada, ze jsme ve vlastnim :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
no tak jsme ve vlastnim na ukor tomu, ze nebudu mit titul.. :sweat_smile: :confused:
16. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
Maji to jsem si taky myslela, že je to flákárna :grinning: . Každopádně dělám to v Brně na Masaryčce, pokud se budeš hlásit jinam (Olomouc?), třeba to tam bude jiný. Ta občanka je v pohodě, jediný co je těžší je Filosofie. A ta čeština je trocha horší, v jazyku děsný ptákoviny - fonetika, morfologie - jako teoreticky :confounded: , nebo slavistika, to byl děs. A v té literatuře máme dementní vyučující, já málem vyletěla loni, protože jsem dělala zkoušku z Literatury 19.stol. ještě z prváku a on mě třikrát vyhodil, tady ten učitel tam totiž složí jako "síto", prostě pouští dál jen polovinu lidí. Ale to je škola od školy no.
16. led 2009 v 15:01  • Odpověz
ja bych taky nemenila, lehky to sice neni, ale jsem rada, ze jsme sami:slight_smile: (ve vlastnim byla nadsazka, ze jo maji:grinning:)
a proc emci? co ti brani ve studiu?:slight_smile:
16. led 2009 v 15:02  • Odpověz
A to vám holky závidím, já už chci taky do "vlastního".
16. led 2009 v 15:04  • Odpověz
penizky aeri..nekdo ty slozenky platit musi:slight_smile: a Filip ma takovy system vyplat, ze kolikrat nema dva mesice vyplatu..takze nebudu studovat a okousavat omitku..:grinning: a doma jsme si to dovolit nemohla, protoze nevim, kdo by me tam sponzoroval:slight_smile:
16. led 2009 v 15:04  • Odpověz
anet na to mas cas do duchodu:slight_smile: vsak se taky dockas:slight_smile: uzivas si ted to, co my uz nezazijem:slight_smile:
16. led 2009 v 15:07  • Odpověz
To jo, Emi, flákání :grinning:
16. led 2009 v 15:08  • Odpověz
emi, nevim, jestli sis vsimla, ale ja taky pracuju:wink: a troufam si rict, ze Vasek vydela min nez Fila i s tim jeho systemem vyplat a taky si troufam rict, ze nas to bydleni vyjde draz nes vas:wink: to jen tak na okraj, proste kdyz se chce, vsechno jde:wink:
16. led 2009 v 15:11  • Odpověz
ale ja bych s tim teda nejradsi sekla, to je fakt:grinning:
16. led 2009 v 15:12  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
16. led 2009 v 15:13  • Odpověz
aerin ale ono se nechce:slight_smile: uz jsme to rikala milionkrat, ze nebudu zrat omitku abych mela titul:slight_smile: kdyz muzu mit vic nez ty, ktera ho mit budes:slight_smile:

ahoj luci:slight_smile: jak je?
16. led 2009 v 15:14  • Odpověz
anet, no chtela jsem na Ostravsku univerzitu, ale nevim, mozna zkusim prece jen radsi nejakou ekonomku :grinning:
no, proste potrebuju obor, na kterym to zmaknu levou zadni a to, co me fakt zajima budu studovat az na stary kolena :grinning: :grinning: :grinning:
jo a jeste je dulezity, aby u toho slo kombinovany studium, prece jen se dvema deckama delat dve skoly se mi na dennim nechce :grinning:
jj, aeri, vsak vis jak to vlastni myslim :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 15:14  • Odpověz
ema:trosku nastvane...ted jsem prisla domu ze zkousky :unamused:
16. led 2009 v 15:15  • Odpověz
ahoj luci, co miminka, nezlobi? :grinning:
ja teda nevim, me ten titul aj za zrani omitky stoji (jako ze ju nezerem, ikdyz v detstvi a tehotenstvi mi moc chutnala) :grinning: a to nepracujeme ani jeden a zijem si podle myho teda docela slusne...
16. led 2009 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.