• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
say ti zavidim:slight_smile: me prijde ze muj porod je uplne v nedohlednu...:grinning:
tyjo..tehotenstvi je spis na psychiku..ja se tentokrate ve snu starala nad jednou maminkou tady, ze mela fotky, kde pije a kouri a ma u piva injekcni strikacku..:grinning: nechapu, co se mi na tom zdalo celou noc..:grinning:
mezitim zablesky porodu....boze..hlavicka venku a ja v parku... :unamused: sem se tesila az zazvoni budik, ze uz budu moct uklizet..:grinning: :grinning:
a jeste k tem nausnicim...jaky je rozdil mezi pichani a nastrelovani? a proc nedelaj jen nastrelovani, kdyz to neboli? :sweat_smile:
9. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo,emco, to moc nevim. Ale u nas se asi jen pichaji.
9. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
No, rozdíl je zdhruba takový, aspoň dle toho, co jsem absolvovala:
píchání - vezme se jehla, propíchne se ucho a tou dírkou se pak provleče náušnice - nejlíp asi nějaký kov jako zlato nebo stříbro, aby to nehnisalo... může to být zřejmě jakákoli taková náušnice, takže i ta, co visí a má třeba nějaký kamínek...
nastřelování - princip stejný, jako když chcem scvaknout papír - taky vezmem tu scvakávačku, přiložíme a cvaknem. Taky ta doktorka (nebo někdo ze salonu) vezme takovou cvakačku ( :grinning: ) a speciální naušnici s ostrým hrotem, většinou to bývají pecky a dá ji do té cvakačky, přiloží k uchu a cvakne... a v ten samý ráz to člověku propíchne ucho i nandá tu naušnici.
Jestli bolí píchání , nevím, píchání dvou dírek jsem absolvovala jako mimino. Další 4 jsem si nechala v pubertě nastřelit a nebolelo mě to.
9. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
fuuuuuj me je z toho spatnee..:grinning: jak to muze nekdo delat?:grinning: a muzou mit deti ty pecky? spis ne ze? protoze by je ta tycinka pichala, kdyz porad lezi...? :confused:
9. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Já myslím že i děti můžou mít ty pecky...
9. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ach jo, proč jsem tu dycky sama?
Tak aspoň zážitky z víkendu - začali jsme teda s příkrmama - mrkvička :grinning: no moc to broukovi nejede, tvářila se jako moje babička, když měla sníst maso na indonéský způsob :grinning: tedka jdu chystat další dávku.
Jo a už nějak leze nebo co, už těma nožkama nějak vrtí a je schopna se přemístit, sice pomalu, ale jo :grinning:
9. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
Jani tak novy fotky, neee? Nerikej mi , ze jste prvni mrkev nefotili!!!!:grinning:
9. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Chtěli jsme, ale foťák totálně vybitý, takže se musí nabít a dneska bych to nedala, metala tu mrkev tak ňák všude kolem :grinning:
9. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
haha, tak to jo:grinning:
9. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
ale má z toho strašnou srandu :grinning: ufff,zjistila jsem že mám tričko obráceně :grinning: už je to se mnou špatné :grinning:
9. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojte :slight_smile: tak mrkvicka e-e, jo? :slight_smile: ona si rychle zvykne... :grinning:
9. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Snad si zvykne :grinning: včera mohutně povzbuzována dědečkem: "vařená mrkev? chudák... fuj!" :grinning:
9. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jupí, tak začátkem března jdem na Cimrmany na České nebe, mamka mi sehnala lístky :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
:slight_smile:
ja bych spala az bych brecela:slight_smile: uz at je hezci pocasi a nesvadi k spanku:slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
hn tvffv é ,m,m ,
9. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
Kiki taky mam podobny nazor..je to naprd ze?:grinning:
9. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak u nás je celkem pěkně :slight_smile:
9. únor 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: my si víkend užili parádně. V sobotu zábava, jako vždy jsme šli spát pozdě, no ve čtyři :grinning: a vstávali až po jedenácté :grinning: . A v neděli jsme pobyli chvíli u babičky na narozeninách a pak divadlo, který bylo super :sunglasses: , skvěle jsme se pobavili, akorát to tedy trvalo tři hodiny.
9. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Anet a na čem jste byli? já byla v divadle naposled s gymplem :confounded:
9. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
Jani byla to Charleyova teta. Prostě o chlapovi, co dělal ženskou, takže fakt hafo komických situací a on to hrál fakt výborně :grinning: :grinning: :grinning: . To my do divadla chodíme dost, ale skoro jen komedie, já se jdu totiž do divadla odreágovat :sunglasses: . Byli jsme už i na opeře, to by se líbilo určitě Aer :slight_smile: , bylo to totiž latinsky, takže jsme nic nerozuměli :grinning: , ale poznali jsme o co jde. Taky jsme byli na operetě, což nebylo špatný, protože tam i mluví i zpívají, takže se to dá. No a i na balatě jsme byli, to Vašek usínal :grinning: , jsme ho musela průběžně budit. Ale na ten balet jsme šli jen kvůli kámošovi, kterej v něm tančil. Jo a taky jsme byli na muzikálu v Praze na Bídnících, to bylo moc hezký, určitě bych se chtěla ještě někdy zajet na nějakej.
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Já nikdy nebyla ani na opeře, ani operetě, baletu... na muzikálu jen na Kleopatře (taky se školou :grinning: ). s gymplem jsme chodili do divadla asi 4x ročně, některé kusy byly docela fajn :slight_smile: ale sami s jarkem jsme byli snad jednou :sweat_smile:
9. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
my jezdili celou stredni jednou emsicne o Bezruce nebo (ted uz nevim, jak se jemnovalo to divadlo, neco na M??:slight_smile:)..a bylo to v pohode..az na operu..to me uplne vytacelo..:grinning: a vetsina z toho byla Shakespear no... :unamused: takze idealni priprava k mature..:grinning:
9. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Emi a kam jsi chodila na střední? Já na gympl do Těšína, tak těšínské divadlo za rohem, a to rozřachané kino taky, takže jsme tam byli pečení vaření...
pamatuju si, jak jsme šli na jeden film o Boženě Němcové, co byl snad natočen podle její korespondence, a tam normálně bylo i ukázané její ženské problémy, jak si měnila "plátýnka" (předchůdci vložek) a tak :confused: a bylo to tam několikrát, nám připadalo, že celý ten film je snad jen o tom, a tak všichni "jé fuuuuuj, zas se svlíká..." "Jé vona leží, už konečně umřela!" "Ne, kruci, zase vstává" a podobné hlášky... češtinář prvně všecky sjížděl vražedným pohledem, ale poté, co začli reptat i další profáci, ztichl :grinning: ten film bych teda chtěla ještě vidět :grinning:

Jedem do ikei koupit pár věcí pro malou, jídelní židličku (tu ale ještě nevyužije), nějaký talířek, hlavně bryndák s rukávama a nějaké asi chrániče na šuplíky, okna a tak...
9. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
emi, ze by Myron? :grinning:
9. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
jo to je ono..:slight_smile: tady je totiz Minor, tak se mi to plete...:slight_smile:
a chodila jsem do Bohumina na Vychovnou a humanitarni cinnost a tridni byla cestinarka a delala vsechno proto, abysme se nemusely ucit..:grinning: a do kina jsme taky chdoili..u Spalovace mrtvol jsem usla..:grinning:
9. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak to ja jsem ze Spalovace zbabele zdrhla....mela jsem zrovna jedno ze svych dost depresivnich obdobi :confounded:
9. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
my meli povinne kino od 14:00..ja mela na sedmou..vstavala jsem ve ctyri..takze jsem se prospala a uz jsem nemusela dospavat doma..:grinning:
9. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
hm, to u nas na skole je furt nejaka akce, ale ne pro nas... :frowning2: ja uz nikde nebyla ani nepamatuju...
9. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
nazdar holky:slight_smile:

jak je dneska? Doufam, ze mate tak "vyborny" den jako ja:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
dneska si me s vybornym dnem trumfla.. :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.